Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Beautiful 1-bed House in Edgware

Londra (ve civarı), Edgware

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Beautiful 1-bed House in Edgware — 2
Beautiful 1-bed House in Edgware — 3

Galeri (10)

Beautiful 1-bed House in Edgware
Beautiful 1-bed House in Edgware — 2
Beautiful 1-bed House in Edgware — 3
Beautiful 1-bed House in Edgware — 4
Beautiful 1-bed House in Edgware — 5
Beautiful 1-bed House in Edgware — 6
Beautiful 1-bed House in Edgware — 7
Beautiful 1-bed House in Edgware — 8
Beautiful 1-bed House in Edgware — 9
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10
Beautiful 1-bed House in Edgware
Beautiful 1-bed House in Edgware — 2
Beautiful 1-bed House in Edgware — 3
Beautiful 1-bed House in Edgware — 4
Beautiful 1-bed House in Edgware — 5
Beautiful 1-bed House in Edgware — 6
Beautiful 1-bed House in Edgware — 7
Beautiful 1-bed House in Edgware — 8
Beautiful 1-bed House in Edgware — 9
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10
Beautiful 1-bed House in Edgware
Beautiful 1-bed House in Edgware — 2
Beautiful 1-bed House in Edgware — 3
Beautiful 1-bed House in Edgware — 4
Beautiful 1-bed House in Edgware — 5
Beautiful 1-bed House in Edgware — 6
Beautiful 1-bed House in Edgware — 7
Beautiful 1-bed House in Edgware — 8
Beautiful 1-bed House in Edgware — 9
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10
Beautiful 1-bed House in Edgware — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Beautiful 1-bed House in Edgware

Londra (ve civarı), Edgware

Daha Fazla

Bahçe

map-image

Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi

3.5 km

Hive Stadı

2.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi 3.5 km

Hive Stadı 2.1 km

Farnborough (FAB) 51.3 km

Çevredekiler

  • ZSL Londra Hayvanat Bahçesi 12.7 km

  • Changing of the Guard 16.1 km

  • The Reef Hideaway 42.1 km

Ulaşım

  • Farnborough (FAB) 51.3 km

  • Cambridge (CBG) 72.7 km

  • Groombridge Railway Station 65.0 km

Tarihi Yerler

  • Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi 3.5 km

  • Stephens Evi ve Bahçeleri 6.2 km

  • Bushey Müzesi ve Sanat Galerisi 6.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Bahçe

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

12:00

Çıkış Saati

11

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirler özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alacaktır.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir:

  • Hasar depozitosu: konaklama başına 100 GBP
  • 100 GBP hasar depozitosu girişten önce alınacaktır.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Sıkça Sorulan Sorular

Beautiful 1-bed House in Edgware 68 Edgwarebury Lane adresinde bulunmaktadır.

Beautiful 1-bed House in Edgware, Farnborough (FAB) 'na 51.3 km uzaklıktadır.
Beautiful 1-bed House in Edgware, Groombridge Railway Station 'na 65.0 km uzaklıktadır.

Beautiful 1-bed House in Edgware,
- Bahçe gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Beautiful 1-bed House in Edgware, oda içerisinde
- Mutfak
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Beautiful 1-bed House in Edgware otoparka sahip değildir.

Hayır, Beautiful 1-bed House in Edgware evcil hayvan kabul etmemektedir.

Beautiful 1-bed House in Edgware check in saati 12:00, Beautiful 1-bed House in Edgware check out saati 11.

Beautiful 1-bed House in Edgware yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi
- Stephens Evi ve Bahçeleri
- Bushey Müzesi ve Sanat Galerisi
- T.S. Eliot Home
- Cabaret Mechanical Theatre
- Hertfordshire Fire Museum
- Kenwood House
- Fenton House Malikanesi ve Bahçesi
- Burgh Evi ve Hampstead Müzesi
- No 2 Willow Road Sıra Evleri

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Bushey Rose Garden
- Shree Sanatan Hindu Tapınakları
- Hampstead Göletleri
- Cheslyn House and Gardens
- Parkside Çiftliği
- Regents Canal
- ZSL Londra Hayvanat Bahçesi
- Hanwell Hayvanat Bahçesi
- Yuvarlanan Köprü
- Paddington Bear Statue
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.