Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

B&B HOTEL Essen-Hbf

Ostviertel, Essen

maximum karta özel fırsatları kaçırma

B&B HOTEL Essen-Hbf — 2
B&B HOTEL Essen-Hbf — 3

Galeri (26)

B&B HOTEL Essen-Hbf
B&B HOTEL Essen-Hbf — 2
B&B HOTEL Essen-Hbf — 3
B&B HOTEL Essen-Hbf — 4
B&B HOTEL Essen-Hbf — 5
B&B HOTEL Essen-Hbf — 6
B&B HOTEL Essen-Hbf — 7
B&B HOTEL Essen-Hbf — 8
B&B HOTEL Essen-Hbf — 9
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10
B&B HOTEL Essen-Hbf
B&B HOTEL Essen-Hbf — 2
B&B HOTEL Essen-Hbf — 3
B&B HOTEL Essen-Hbf — 4
B&B HOTEL Essen-Hbf — 5
B&B HOTEL Essen-Hbf — 6
B&B HOTEL Essen-Hbf — 7
B&B HOTEL Essen-Hbf — 8
B&B HOTEL Essen-Hbf — 9
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10
B&B HOTEL Essen-Hbf
B&B HOTEL Essen-Hbf — 2
B&B HOTEL Essen-Hbf — 3
B&B HOTEL Essen-Hbf — 4
B&B HOTEL Essen-Hbf — 5
B&B HOTEL Essen-Hbf — 6
B&B HOTEL Essen-Hbf — 7
B&B HOTEL Essen-Hbf — 8
B&B HOTEL Essen-Hbf — 9
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10
B&B HOTEL Essen-Hbf — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


B&B HOTEL Essen-Hbf

Ostviertel, Essen

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Essen Uluslararası Noel Pazarı - 0,5 km / 0,3 mi
Duisburg-Essen Üniversitesi - 0,6 km / 0,3 mi
Grillo-Tiyatrosu - 0,7 km / 0,4 mi
Essen Katedrali - 0,8 km / 0,5 mi
Philharmonie Essen - 0,8 km / 0,5 mi
Aalto Opera ve Sahne Sanatları Merkezi - 1,1 km / 0,7 mi
GOP Çeşit Tiyatrosu Essen - 1,2 km / 0,7 mi
Limbecker Platz - 1,3 km / 0,8 mi
Colosseum Theater - 1,7 km / 1 mi
Folkwang Müzesi - 1,9 km / 1,2 mi
Grugahalle Etkinlik Mekânı - 3,4 km / 2,1 mi
Red Dot Tasarım Müzesi - 3,7 km / 2,3 mi
Messe Essen - 3,8 km / 2,4 mi
Alfried Krupp Hastanesi Ruettenscheid - 3,9 km / 2,4 mi
Grugapark Botanik Bahçesi - 4,4 km / 2,7 mi

En yakın havaalanları:
Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS) - 29,6 km / 18,4 mi
Dortmund (DTM) - 45 km / 28 mi
Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) - 58 km / 36,1 mi

B&B HOTEL Essen-Hbf için önerilen havaalanı Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS).

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, asansör ve Otomatik satış makinesi mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

map-image

Essen (ESS-Essen - Mulheim)

7.6 km

Light Castle

0.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Essen (ESS-Essen - Mulheim) 7.6 km

Light Castle 0.4 km

Old Synagogue (Eski Sinagog) 0.4 km

Tarihi Yerler

  • Old Synagogue (Eski Sinagog) 0.4 km

  • Folkwang Müzesi 1.6 km

  • Ruhr Museum 1.6 km

Çevredekiler

  • Kaisergarten Parkı ve Hayvanat Bahçesi 12.0 km

  • Cranger Kirmes 14.3 km

  • Meditherme Ruhrpark Spa 18.6 km

Ulaşım

  • Essen (ESS-Essen - Mulheim) 7.6 km

  • Krefeld (QKF-Krefeld - Egelsberg) 30.7 km

  • Arnhem (QAR-Arnhem Otobüs İstasyonu) 97.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Essen Uluslararası Noel Pazarı - 0,5 km / 0,3 mi
Duisburg-Essen Üniversitesi - 0,6 km / 0,3 mi
Grillo-Tiyatrosu - 0,7 km / 0,4 mi
Essen Katedrali - 0,8 km / 0,5 mi
Philharmonie Essen - 0,8 km / 0,5 mi
Aalto Opera ve Sahne Sanatları Merkezi - 1,1 km / 0,7 mi
GOP Çeşit Tiyatrosu Essen - 1,2 km / 0,7 mi
Limbecker Platz - 1,3 km / 0,8 mi
Colosseum Theater - 1,7 km / 1 mi
Folkwang Müzesi - 1,9 km / 1,2 mi
Grugahalle Etkinlik Mekânı - 3,4 km / 2,1 mi
Red Dot Tasarım Müzesi - 3,7 km / 2,3 mi
Messe Essen - 3,8 km / 2,4 mi
Alfried Krupp Hastanesi Ruettenscheid - 3,9 km / 2,4 mi
Grugapark Botanik Bahçesi - 4,4 km / 2,7 mi

En yakın havaalanları:
Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS) - 29,6 km / 18,4 mi
Dortmund (DTM) - 45 km / 28 mi
Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) - 58 km / 36,1 mi

B&B HOTEL Essen-Hbf için önerilen havaalanı Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS).

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, asansör ve Otomatik satış makinesi mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve güvenlik sistemi yer almaktadır

Özel Durumlar
Misafirlere erişim kodu sağlanacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Yüzde 5.35 efektif vergi oranında şehir/bölge vergisi alınır

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 13.9 EUR, çocuklar için 6.9 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 12 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Geç çıkış ücreti: 20.00 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasileriyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

B&B HOTEL Essen-Hbf Hollestr. 50 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) B&B HOTEL Essen-Hbf fiyatları gecelik en ucuz 2.812 TL’dir

B&B HOTEL Essen-Hbf, Essen (ESS-Essen - Mulheim) 'na 7.6 km uzaklıktadır.
B&B HOTEL Essen-Hbf, Arnhem (QAR-Arnhem Otobüs İstasyonu) 'na 97.0 km uzaklıktadır.

B&B HOTEL Essen-Hbf,
- Otopark
- Asansör
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

B&B HOTEL Essen-Hbf, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, B&B HOTEL Essen-Hbf tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, B&B HOTEL Essen-Hbf evcil hayvan kabul etmemektedir.

B&B HOTEL Essen-Hbf check in saati 15, B&B HOTEL Essen-Hbf check out saati öğlen.

B&B HOTEL Essen-Hbf yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Old Synagogue (Eski Sinagog)
- Folkwang Müzesi
- Ruhr Museum
- Red Dot Design Museum
- Kunsthaus Essen
- Zollverein Kömür Madeni Dünya Mirası Bölgesi
- Ruhr Müzesi
- Red Dot Tasarım Müzesi
- Villa Hugel
- Bochum Demiryolu Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Essen Katedrali
- Dubious-Arena
- Baldeneysee Gölü
- Ruhr
- Essen Luciuskirche
- St. Ludgerus Bazilikası
- Castel Ruin Burgaltendorf
- Kaisergarten Parkı ve Hayvanat Bahçesi
- ZOOM Erlebniswelt
- Duisburg Hayvanat Bahçesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.