Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Apartmint at Deep Ellum Dallas

Deep Ellum, Dallas

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Apartmint at Deep Ellum Dallas — 2
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 3

Galeri (14)

Apartmint at Deep Ellum Dallas
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 2
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 3
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 4
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 5
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 6
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 7
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 8
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 9
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10
Apartmint at Deep Ellum Dallas
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 2
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 3
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 4
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 5
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 6
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 7
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 8
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 9
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10
Apartmint at Deep Ellum Dallas
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 2
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 3
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 4
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 5
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 6
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 7
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 8
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 9
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10
Apartmint at Deep Ellum Dallas — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Apartmint at Deep Ellum Dallas

Deep Ellum, Dallas

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Baylor Medikal Merkezi - 0,1 km / 0,1 mi
Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi - 0,2 km / 0,1 mi
Majestic Tiyatrosu - 1,5 km / 0,9 mi
Dallas Çiftçi Pazarı - 1,6 km / 1 mi
Fair Park Konser Salonu - 1,9 km / 1,2 mi
Texas State Fair Grounds - 1,9 km / 1,2 mi
ATT Performing Arts Center - 2 km / 1,2 mi
AT&T Discovery District - 2 km / 1,2 mi
Fair Parkı - 2 km / 1,2 mi
Wyly Theater At AT&T Performing Arts Center - 2 km / 1,2 mi
Renaissance Tower - 2,1 km / 1,3 mi
Myerson Symphony Merkezi - 2,1 km / 1,3 mi
Nasher Heykel Merkezi - 2,2 km / 1,3 mi
Afrika Amerika Müzesi - 2,2 km / 1,4 mi
Dallas Belediye Sarayı - 2,2 km / 1,4 mi

En yakın havaalanları:
Love Havaalanı (DAL) - 16,6 km / 10,3 mi
Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW) - 34,5 km / 21,5 mi
McKinney Ulusal Havaalanı (DTX) - 52 km / 32,3 mi

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

map-image

Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi

0.4 km

Baylor Medikal Merkezi

0.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi 0.4 km

Baylor Medikal Merkezi 0.5 km

Dallas, Teksas (JDB-Downtown Helikopter Pisti) 2.5 km

Ulaşım

  • Dallas, Teksas (JDB-Downtown Helikopter Pisti) 2.5 km

  • Dallas, Teksas (DAL-Love Field) 9.1 km

  • Baylor İstasyonu 0.1 km

Tarihi Yerler

  • Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi 0.4 km

  • The Eight Track Museum 0.5 km

  • Dallas Weekly Newspaper 1.2 km

Çevredekiler

  • Dallas Hayvanat Bahçesi 6.0 km

  • Scarborough Renaissance Festival 48.5 km

  • Dallas Çiftçi Pazarı 1.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Baylor Medikal Merkezi - 0,1 km / 0,1 mi
Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi - 0,2 km / 0,1 mi
Majestic Tiyatrosu - 1,5 km / 0,9 mi
Dallas Çiftçi Pazarı - 1,6 km / 1 mi
Fair Park Konser Salonu - 1,9 km / 1,2 mi
Texas State Fair Grounds - 1,9 km / 1,2 mi
ATT Performing Arts Center - 2 km / 1,2 mi
AT&T Discovery District - 2 km / 1,2 mi
Fair Parkı - 2 km / 1,2 mi
Wyly Theater At AT&T Performing Arts Center - 2 km / 1,2 mi
Renaissance Tower - 2,1 km / 1,3 mi
Myerson Symphony Merkezi - 2,1 km / 1,3 mi
Nasher Heykel Merkezi - 2,2 km / 1,3 mi
Afrika Amerika Müzesi - 2,2 km / 1,4 mi
Dallas Belediye Sarayı - 2,2 km / 1,4 mi

En yakın havaalanları:
Love Havaalanı (DAL) - 16,6 km / 10,3 mi
Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW) - 34,5 km / 21,5 mi
McKinney Ulusal Havaalanı (DTX) - 52 km / 32,3 mi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Resepsiyon yok / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 24 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 50 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 23 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin otelde otopark rezervasyonu için bu konaklama yeriyle önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin varıştan önce güvenli bağlantı yoluyla konaklama yeri ile online kayıt yaptırması gerekmektedir. Misafirlerden varıştan önce konaklama yerine fotoğraflı resmi kimlik fotokopisi sunmaları istenecektir. Misafirlere, giriş talimatları ve akıllı kilit detayları varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak konaklama yerine ulaşabilir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Temizlik ücreti: konaklama yeri başına konaklama başına 100 USD (birime göre değişiklik göstermektedir)

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Evcil haycan ücreti: evcil hayvan başına 35 USD (konaklama süresine bağlı olarak değişir).
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz Haziran ile Ağustos arasında açık olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Apartmint at Deep Ellum Dallas 2901 Indiana St adresinde bulunmaktadır.

Apartmint at Deep Ellum Dallas, Dallas, Teksas (JDB-Downtown Helikopter Pisti) 'na 2.5 km uzaklıktadır.

Apartmint at Deep Ellum Dallas,
- Açık Yüzme Havuzu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Apartmint at Deep Ellum Dallas, oda içerisinde
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Apartmint at Deep Ellum Dallas tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Apartmint at Deep Ellum Dallas otoparka sahip değildir.

Hayır, Apartmint at Deep Ellum Dallas evcil hayvan kabul etmemektedir.

Apartmint at Deep Ellum Dallas check in saati 16, Apartmint at Deep Ellum Dallas check out saati 10.

Apartmint at Deep Ellum Dallas yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Old Deep Ellum Tarihi Bölgesi
- The Eight Track Museum
- Dallas Weekly Newspaper
- Universal Life Insurance Building
- Millermore Malikanesi
- Hall of Negro Life
- Amerikan Demiryolu Müzesi
- Dallas Sanat Müzesi
- Trammell ve Margaret Crow Asya Sanatı Kolleksiyonu
- Nasher Heykel Merkezi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Dallas JPMorgan Chase Tower
- Santuario de Guadalupe Katedrali
- Comerica Bank Tower
- Teksas Vietnam Gazileri Anıtı
- Magnolia Petroleum Company Building
- I.M. Pei's Fountain Place
- Renaissance Tower
- Agriculture Complex
- Freedman's Memorial
- Bank of America Plaza
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.