Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 24251

Anemon Kent Karabük Otel

Karabük Şehir Merkezi, Karabük

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Anemon Kent Karabük Otel — 2
Anemon Kent Karabük Otel — 3

Galeri (24)

Anemon Kent Karabük Otel

7.6 İyi

Anemon Kent Karabük Otel — 2
Anemon Kent Karabük Otel — 3
Anemon Kent Karabük Otel — 4
Anemon Kent Karabük Otel — 5
Anemon Kent Karabük Otel — 6
Anemon Kent Karabük Otel — 7
Anemon Kent Karabük Otel — 8
Anemon Kent Karabük Otel — 9
Anemon Kent Karabük Otel — 10
Anemon Kent Karabük Otel — 10
Anemon Kent Karabük Otel

7.6 İyi

Anemon Kent Karabük Otel — 2
Anemon Kent Karabük Otel — 3
Anemon Kent Karabük Otel — 4
Anemon Kent Karabük Otel — 5
Anemon Kent Karabük Otel — 6
Anemon Kent Karabük Otel — 7
Anemon Kent Karabük Otel — 8
Anemon Kent Karabük Otel — 9
Anemon Kent Karabük Otel — 10
Anemon Kent Karabük Otel — 10
Anemon Kent Karabük Otel

7.6 İyi

Anemon Kent Karabük Otel — 2
Anemon Kent Karabük Otel — 3
Anemon Kent Karabük Otel — 4
Anemon Kent Karabük Otel — 5
Anemon Kent Karabük Otel — 6
Anemon Kent Karabük Otel — 7
Anemon Kent Karabük Otel — 8
Anemon Kent Karabük Otel — 9
Anemon Kent Karabük Otel — 10
Anemon Kent Karabük Otel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Anemon Kent Karabük Otel

Karabük Şehir Merkezi, Karabük

İş ve turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir noktada yer alan Anemon Karabük, şık dekore edilmiş toplamda 110 adet bulunan konforlu odaları ve sunduğu olanaklarla keyifli bir konaklama deneyimi vadediyor. Ücretsiz akşam yemeği 6 Ocak 2025 – 31 Mart 2025 kadar olacak konaklamalar için geçerlidir.

Daha Fazla

Kablosuz İnternet

Klima

Toplantı Salonu

Mescit

Otopark

Bagaj Odası

Emanet Kasası

Oda Servisi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Kahvaltı Salonu

Restoran

7.6

İyi

168 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 24251

7.6

İyi

168 Otelpuan Yorumu

map-image

Karabük Üniversitesi

1.6 km

Zonguldak Havalimanı (Pasif)

56.9 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

Mobil Uygulamaya Özel 3.500 TL’ye varan indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi

Deluxe İki Tek Yataklı Oda, ,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 28 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Deluxe Çift Kişilik Oda, ,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 28 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Suite, Şehir Manzaralı,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 49 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Aile Odası, ,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 33 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

7.6

İyi

168 Otelpuan Yorumu

7.6

İyi

168 Otelpuan Yorumu

%65

Tavsiye Etme

%62

Fiyat Performans

8.4

Oda

8.2

Hizmet

6.1

Yemek

Son Yorumlar

8.0 İyi

E***** E*****

Otel gayet temiz ve konforlu tek eksiği ürün çeşitliliği ve minibar ürün azlığı teşekkürler yataklar ve yastıklar gayet temiz ve konforlu resepsiyon ve kat görevlileri çok kibar oldukça güler yüzlüler teşekkürler.

Konaklama Tarihi: 2026 Ocak

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

M***** T*****

Genel anlamda tesisten memnun kaldım. Personeller ilgiliydi. Otel konsepti iyiydi. Şehir merkezine yakındı konum olarak. Otelin olanakları iyiydi. Oda düzeni iyiydi. Temiz ve hijyenikti. Kahvaltı yetersizdi. Ürünler daha fazla, daha çeşitli olabilirdi. Karabük, safranboluya özgü yöresel ürünler olabilirdi.

Konaklama Tarihi: 2025 Aralık

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

T***** B*****

Oda güzeldi. Sessiz ve sakin bir oteldi. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim otele. Bildiği ve sevdiği bir oteldi arkadaşımın. Otele girerken çay kahve ücretsizdir yazıyordu ama odadaki dolaptaki içecekler ücretlidir yazıyordu. Sadece odada açıkta bir tane su vardı ama dolaptaki diğer sular ücretliydi. Odadaki tuvalette kedi pislemiş gibi koku vardı.

Konaklama Tarihi: 2025 Ekim

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

E***** K*****

Tesis konum alarak bulunabilir ve merkezi bir yerde. Çalışanlar gayet ilgili ve alakalılar. Ufak sorunlarımız yetkililere iletildikten kısa bir süre sonra düzeltildi. Gayet memnun bir şekilde otelden ayrıldık.

Konaklama Tarihi: 2025 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

C***** D*****

Otel memnun kaldım. Odanın konforu benim için iyiydi. Otel yeni olması güzeldi.

Konaklama Tarihi: 2026 Mayıs

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Karabük Üniversitesi 1.6 km

Zonguldak Havalimanı (Pasif) 56.9 km

Tarihi Safranbolu Tabakhanesi 3.7 km

Tarihi Yerler

  • Dereköy Dizdar Su Değirmeni 5.2 km

  • Tarihi Safranbolu Tabakhanesi 3.7 km

  • Mustafa Usman Külliyesi 5.1 km

Ulaşım

  • Zonguldak Havalimanı (Pasif) 56.9 km

  • Kastamonu Havalimanı 118.2 km

  • Safranbolu Şehit Coşkun İşleyen Şehirlerarası Otobüs Terminali 3.5 km

Çevredekiler

  • Hayvanat Bahçesi 65.1 km

  • Bulak Mencilis Mağarası 9.7 km

  • Karasu Şelalesi 70.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kablosuz İnternet

Klima

Toplantı Salonu

Mescit

Otopark

Bagaj Odası

Emanet Kasası

Oda Servisi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

İş ve turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir noktada yer alan Anemon Karabük, şık dekore edilmiş toplamda 110 adet bulunan konforlu odaları ve sunduğu olanaklarla keyifli bir konaklama deneyimi vadediyor. Ücretsiz akşam yemeği 6 Ocak 2025 – 31 Mart 2025 kadar olacak konaklamalar için geçerlidir.

Kahvaltı Salonu

Restoran

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anemon Kent Karabük Otel Sadece Oda, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Anemon Kent Karabük Otel Üniversite Mahallesi Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:31Merkez / Karabük adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Anemon Kent Karabük Otel konaklama fiyatı en ucuz 3.300 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Anemon Kent Karabük Otel oda fiyatı toplam 6.600 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Anemon Kent Karabük Otel fiyatı en ucuz 3.300 TL’ ile Pazartesi gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Anemon Kent Karabük Otel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Anemon Kent Karabük Otel fiyatları gecelik en ucuz 3.234 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Anemon Kent Karabük Otel fiyatları gecelik en ucuz 4.500 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Anemon Kent Karabük Otel fiyatları gecelik en ucuz 3.234 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Anemon Kent Karabük Otel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Anemon Kent Karabük Otel için ortalama 7,6 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Anemon Kent Karabük Otel için ortalama 7,4 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Anemon Kent Karabük Otel için ortalama 7,6 puan vermiştir.

Anemon Kent Karabük Otel, Zonguldak Havalimanı (Pasif) 'na 56.9 km uzaklıktadır.
Anemon Kent Karabük Otel, Safranbolu Şehit Coşkun İşleyen Şehirlerarası Otobüs Terminali 'na 3.5 km uzaklıktadır.

Anemon Kent Karabük Otel,
- Kablosuz İnternet
- Klima
- Toplantı Salonu
- Mescit
- Otopark
- Bagaj Odası
- Emanet Kasası
- Oda Servisi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Anemon Kent Karabük Otel, oda içerisinde
- Su Isıtıcısı
- Gardırop
- Ücretsiz Şişe Su
- Duman Dedektörü
- Kasa
- Klima
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Halı
- Havlu
- Balkon veya Teras
- Bornoz
- Duş veya Küvet
- Uyandırma Servisi
- Terlik
- Telefon
- Saç Kurutma Makinesi
- Kablosuz İnternet
- Seccade
- Sigara İçilir gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Anemon Kent Karabük Otel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Anemon Kent Karabük Otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Anemon Kent Karabük Otel check in saati 14:00, Anemon Kent Karabük Otel check out saati 12:00.

Anemon Kent Karabük Otel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Dereköy Dizdar Su Değirmeni
- Tarihi Safranbolu Tabakhanesi
- Mustafa Usman Külliyesi
- Değirmenci Konağı
- Tabakhane Müzesi
- Kent Tarıhı Müzesi
- Safranbolu Kaymakamlığı İskalyon Binası
- Safranbolu Tarihi Kent Müzesi
- Karabük Saat Kulesi
- Safranbolu Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Heykeli
- Atatürk Heykeli
- Atatürk Heykeli
- Atatürk Anıtı
- Tarihi Saat Kulesi
- Dünyada Barış Anıtı
- Cinci Hanı
- Hıdırlık Tepesi
- Safranbolu Şehitlik Anıtı
- Ottoman Houses
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.