Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments

Cakarta (ve civarı), Güney Jakarta

maximum karta özel fırsatları kaçırma

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 2
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 3

Galeri (60)

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 2
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 3
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 4
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 5
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 6
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 7
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 8
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 9
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 2
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 3
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 4
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 5
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 6
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 7
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 8
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 9
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 2
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 3
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 4
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 5
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 6
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 7
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 8
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 9
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10
The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments

Cakarta (ve civarı), Güney Jakarta

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Golden Triangle (Altın Üçgen) - 0,1 km / 0,1 mi
Cakarta Dünya Ticaret Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Grand Indonesia Alışveriş Merkezi - 1,3 km / 0,8 mi
Setiabudi One - 1,4 km / 0,9 mi
Bundaran HI - 1,5 km / 0,9 mi
Plaza Semanggi - 1,7 km / 1,1 mi
Plaza Indonesia - 1,8 km / 1,1 mi
Lotte Shopping Avenue Alışveriş Merkezi - 2,1 km / 1,3 mi
Suropati Park - 2,2 km / 1,4 mi
Pasar Festival - 2,3 km / 1,4 mi
Thamrin City Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Kuningan City Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Pacific Place uluslararası alışveriş merkezi - 2,4 km / 1,5 mi
Ambassador Alışveriş Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi
Sarinah Alışveriş Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi

En yakın havaalanları:
Cakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Uluslararası) - 12,3 km / 7,6 mi
Cakarta (CGK-Soekarno-Hatta Uluslararası) - 31,6 km / 19,6 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı çıkış ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi istek üzerine ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Asansör

Doktor

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bankamatik

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Embassy of East Timor

0.6 km

Sasmita Loka Müzesi

1.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Embassy of East Timor 0.6 km

Sasmita Loka Müzesi 1.7 km

Kertajati Uluslararası Havaalanı (KJT) 155.7 km

Tarihi Yerler

  • Sasmita Loka Müzesi 1.7 km

  • National History Museum 1.9 km

  • Adam Malik Müzesi 2.0 km

Ulaşım

  • Kertajati Uluslararası Havaalanı (KJT) 155.7 km

  • Tasikmalaya (TSY-Wiriadinata) 202.0 km

  • Stasiun MRT - Setiabudi İstasyonu 0.1 km

Çevredekiler

  • Ragunan Hayvanat Bahçesi 11.4 km

  • Giritirta Hot Spring and Spa 43.7 km

  • Setiabudi One 1.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Asansör

Doktor

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Golden Triangle (Altın Üçgen) - 0,1 km / 0,1 mi
Cakarta Dünya Ticaret Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Grand Indonesia Alışveriş Merkezi - 1,3 km / 0,8 mi
Setiabudi One - 1,4 km / 0,9 mi
Bundaran HI - 1,5 km / 0,9 mi
Plaza Semanggi - 1,7 km / 1,1 mi
Plaza Indonesia - 1,8 km / 1,1 mi
Lotte Shopping Avenue Alışveriş Merkezi - 2,1 km / 1,3 mi
Suropati Park - 2,2 km / 1,4 mi
Pasar Festival - 2,3 km / 1,4 mi
Thamrin City Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Kuningan City Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Pacific Place uluslararası alışveriş merkezi - 2,4 km / 1,5 mi
Ambassador Alışveriş Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi
Sarinah Alışveriş Merkezi - 2,6 km / 1,6 mi

En yakın havaalanları:
Cakarta (HLP-Halim Perdanakusuma Uluslararası) - 12,3 km / 7,6 mi
Cakarta (CGK-Soekarno-Hatta Uluslararası) - 31,6 km / 19,6 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı çıkış ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi istek üzerine ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde (ücretli) otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayının üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 24 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat 18 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 181500 IDR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına 450000 IDR (tek yön, maksimum kişi sayısı 3).
  • Valesiz otopark ücreti: günlük 50000 IDR.
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • İlave yatak ücreti: gecelik 423500.0 IDR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak apart otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 12 yaş ve altındaki en fazla 2 çocuk için konaklama ücreti alınmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments Jl. Jenderal Sudirman Kav. 76-78 Sudirman Plaza, Indofood Tower adresinde bulunmaktadır.

Kış döneminde (Kasım - Mart) The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments fiyatları gecelik en ucuz 4.370,32 TL’dir

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments, Kertajati Uluslararası Havaalanı (KJT) 'na 155.7 km uzaklıktadır.

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments,
- Kuru Temizleme
- Otopark
- Tur Danışma
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Asansör
- Doktor
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Terlik
- Telefon
- Genel Gazete Servisi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu.

Evet, The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments evcil hayvan kabul etmemektedir.

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments check in saati 15, The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments check out saati öğlen.

The Mayflower, Jakarta - Marriott Executive Apartments yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Sasmita Loka Müzesi
- National History Museum
- Adam Malik Müzesi
- Ormancılık Müzesi
- Satria Mandala Müzesi
- Tekstil Müzesi
- Endonezya Ulusal Galerisi
- Endonezya Ulusal Müzesi
- Taman Prasasti Museum
- Ulusal Arşivler Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Bundaran HI
- Karşılama Anıtı
- Bağımsızlık Anıtı
- Mahabharata Anıtı (Arjuna Wijaya)
- Çiftçi Heykeli
- Jakarta Bay
- Ulusal Anıt
- Merdeka Meydanı
- Gedung Pancasila
- Cakarta Katedrali
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.