Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North

Hilton Head, Hardeeville

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 2
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 3

Galeri (34)

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 2
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 3
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 4
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 5
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 6
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 7
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 8
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 9
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 2
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 3
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 4
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 5
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 6
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 7
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 8
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 9
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 2
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 3
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 4
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 5
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 6
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 7
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 8
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 9
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10
Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North

Hilton Head, Hardeeville

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Argent Square Shopping Center - 0,4 km / 0,3 mi
Hardeeville City Hall - 1 km / 0,6 mi
Hardeeville Community Library - 1,1 km / 0,7 mi
Richard Gray Baseball Complex - 1,5 km / 0,9 mi
South Karolayna Welcome Center - 2,1 km / 1,3 mi
Hilton Head Island Welcome Center - 6,4 km / 4 mi
Coastal Carolina Hospital - 6,6 km / 4,1 mi
Sergeant Jasper County Park - 7,6 km / 4,7 mi
Savannah Ulusal Doğal Yaşam Korunağı - 7,6 km / 4,7 mi
Hardeeville Farmers & Artists Market - 10 km / 6,2 mi
Savannah NWR Ziyaretçi Merkezi - 12,7 km / 7,9 mi
Plant Demonstration - 12,8 km / 7,9 mi
Argent Lakes Golf Course - 17,8 km / 11,1 mi
The Houston Museum - 18,3 km / 11,4 mi
VyStar Pavilion - 18,5 km / 11,5 mi

En yakın havaalanları:
Savannah - Hilton Head Uluslararası Havalimanı (SAV) - 26,1 km / 16,2 mi
Hilton Head Island, Güney Karolayna (HHH) - 45,6 km / 28,4 mi

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North için önerilen havaalanı Savannah - Hilton Head Uluslararası Havalimanı (SAV).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Bankamatik

map-image

The Houston Museum

12.6 km

Richard Gray Baseball Complex

1.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

The Houston Museum 12.6 km

Richard Gray Baseball Complex 1.1 km

Savannah, Georgia (SAV-Savannah - Hilton Head Uluslararası) 20.0 km

Ulaşım

  • Savannah, Georgia (SAV-Savannah - Hilton Head Uluslararası) 20.0 km

  • Beaufort, Güney Karolayna (BFT-Frogmore Uluslararası) 44.5 km

Tarihi Yerler

  • The Houston Museum 12.6 km

  • Rose Hill Mansion konutu 19.6 km

  • Heyward Evi Tarih Merkezi 21.3 km

Çevredekiler

  • Lawton Stables 31.4 km

  • Hardeeville Farmers & Artists Market 6.4 km

  • Traffic Circle Shopping Center 20.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Argent Square Shopping Center - 0,4 km / 0,3 mi
Hardeeville City Hall - 1 km / 0,6 mi
Hardeeville Community Library - 1,1 km / 0,7 mi
Richard Gray Baseball Complex - 1,5 km / 0,9 mi
South Karolayna Welcome Center - 2,1 km / 1,3 mi
Hilton Head Island Welcome Center - 6,4 km / 4 mi
Coastal Carolina Hospital - 6,6 km / 4,1 mi
Sergeant Jasper County Park - 7,6 km / 4,7 mi
Savannah Ulusal Doğal Yaşam Korunağı - 7,6 km / 4,7 mi
Hardeeville Farmers & Artists Market - 10 km / 6,2 mi
Savannah NWR Ziyaretçi Merkezi - 12,7 km / 7,9 mi
Plant Demonstration - 12,8 km / 7,9 mi
Argent Lakes Golf Course - 17,8 km / 11,1 mi
The Houston Museum - 18,3 km / 11,4 mi
VyStar Pavilion - 18,5 km / 11,5 mi

En yakın havaalanları:
Savannah - Hilton Head Uluslararası Havalimanı (SAV) - 26,1 km / 16,2 mi
Hilton Head Island, Güney Karolayna (HHH) - 45,6 km / 28,4 mi

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North için önerilen havaalanı Savannah - Hilton Head Uluslararası Havalimanı (SAV).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Tekerlekli/ilave yatak yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 30 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 14 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 10 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North 19289 Whyte Hardee Blvd I-95/US 17 N, Exit #5 adresinde bulunmaktadır.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North, Savannah, Georgia (SAV-Savannah - Hilton Head Uluslararası) 'na 20.0 km uzaklıktadır.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North,
- Otopark
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kuru Temizleme
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Genel Gazete Servisi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North evcil hayvan kabul etmemektedir.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North check in saati 15, Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North check out saati 11.

Super 8 by Wyndham Hardeeville/Savannah North yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- The Houston Museum
- Rose Hill Mansion konutu
- Heyward Evi Tarih Merkezi
- River Street Train Museum
- First Bryan Baptist Church
- Andrew Bryan Marker
- River Street
- Scarbrough House
- Ships of the Sea Denizcilik Müzesi
- Amerika Birleşik Devletleri Gümrük İdaresi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Ursla Island
- Plant Demonstration
- Argyle Island
- Hog Marsh Island
- Onslow Island
- Talmadge Anıt Köprüsü
- African American Families Monument
- Özgürlük Ateşi
- Haitians Aiding U.S. Revolutionary War Monument
- Congregation Mickve Israel
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.