Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Woodbury

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 2
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 3

Galeri (35)

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 2
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 3
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 4
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 5
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 6
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 7
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 8
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 9
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 2
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 3
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 4
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 5
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 6
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 7
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 8
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 9
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 2
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 3
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 4
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 5
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 6
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 7
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 8
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 9
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Woodbury

Daha Fazla

Sigara İçilen Alan

Ücretsiz WIFI

map-image

Upper Bluff

14.0 km

Prestwick Golf Club

2.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Upper Bluff 14.0 km

Prestwick Golf Club 2.3 km

St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) 11.6 km

Ulaşım

  • St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) 11.6 km

  • New Richmond, Wisconsin (RNH-New Richmond Bölge) 39.4 km

  • Eski Milwaukee Road Deposu 28.0 km

Tarihi Yerler

  • Upper Bluff 14.0 km

  • Minneapolis Sanat Müzesi 14.1 km

  • Minnesota Museum of American Art 14.3 km

Çevredekiler

  • Como Parkı Hayvanat Bahçesi ve Serası 19.8 km

  • Minnesota Eyaleti Panayır Alanı 21.0 km

  • Vermillion Falls Parkı 22.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Sigara İçilen Alan

Ücretsiz WIFI

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Giriş işlemleri konaklama yerinden ayrı bir yerde yapılmaktadır. Giriş yapmak için lütfen şuraya gidin: apartment Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 48 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirler giriş talimatları için konaklama yeri ile iletişime geçmelidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! 9224 Cornell Rd adresinde bulunmaktadır.

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!, St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) 'na 11.6 km uzaklıktadır.
Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill!, Eski Milwaukee Road Deposu 'na 28.0 km uzaklıktadır.

Hayır, Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! otoparka sahip değildir.

Hayır, Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! evcil hayvan kabul etmemektedir.

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! check in saati 16, Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! check out saati 10.

Spacious Minnesota Getaway w/ Deck & Grill! yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Upper Bluff
- Minneapolis Sanat Müzesi
- Minnesota Museum of American Art
- Minnesota Bilim Müzesi
- Landmark Center
- Minnesota Çocuk Müzesi
- Minnesota Transportation Museum
- Jackson Street Roundhouse
- Alexander Ramsey House
- Minnesota Tarih Merkezi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Seventh Street Improvement Arches
- Wabasha Street Caves
- Ramsey County Courthouse
- Quadriga
- Sunfish Lake
- Minnesota Vietnam Veterans' Memorial
- Saint Paul Katedrali
- Brick Alley Studio of Massage and Bodywork
- Como Parkı Hayvanat Bahçesi ve Serası
- Mary Tyler Moore statue
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.