Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites

Las Palmas, Morro Jable

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 2
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 3

Galeri (81)

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 2
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 3
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 4
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 5
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 6
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 7
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 8
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 9
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 2
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 3
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 4
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 5
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 6
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 7
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 8
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 9
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 2
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 3
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 4
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 5
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 6
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 7
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 8
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 9
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10
Sol Fuerteventura Jandia - All Suites — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sol Fuerteventura Jandia - All Suites

Las Palmas, Morro Jable

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites misafirlere her şey dâhil oda fiyatları sunmaktadır. Otelde sunulan yiyecek ve içecekler oda ücretine dâhil olduğu için her şey dâhil sisteminde ücretler daha yüksektir (bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir). Ücretler ve vergiler
Bahşişler dâhildir ve misafirlerin uygun gördüğü ek bahşişler kabul edilir. Yemek ve içecekler
  • Tüm açık büfe yemekleri, atıştırmalıklar ve belirli içecekler dâhildir
  • Temel alkollü içecekler dâhil
Aktiviteler, imkânlar ve ekipman
Kara etkinlikleri
  • Çocuk kulübü

Dersler/kurslar/oyunlar
  • Suda fitness dersi
  • Yoga dersi
Eğlence
  • Otelde eğlence ve aktiviteler
  • Otelde canlı performans
Şunlar dâhil değildir:
  • Premium/ithal alkollü içecekler

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Özel Fitness Dersleri

Tekne Turu

Yoga Kursu

Pilates

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Havuzu

map-image

Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura)

64.4 km

Morro Jable Alışveriş Merkezi

0.2 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) 64.4 km

Morro Jable Alışveriş Merkezi 0.2 km

Villa Winter Müzesi 6.5 km

Çevredekiler

  • Oasis Wildlife Fuerteventura 23.4 km

  • Morro Jable Alışveriş Merkezi 0.2 km

  • Jandia Golf Sahası 1.6 km

Tarihi Yerler

  • Villa Winter Müzesi 6.5 km

  • Nuestra Senora de Guadalupe Kilisesi 47.2 km

Ulaşım

  • Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) 64.4 km

  • Las Palmas (LPA-Gran Canaria) 103.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites misafirlere her şey dâhil oda fiyatları sunmaktadır. Otelde sunulan yiyecek ve içecekler oda ücretine dâhil olduğu için her şey dâhil sisteminde ücretler daha yüksektir (bazı kısıtlamalar söz konusu olabilir). Ücretler ve vergiler
Bahşişler dâhildir ve misafirlerin uygun gördüğü ek bahşişler kabul edilir. Yemek ve içecekler
  • Tüm açık büfe yemekleri, atıştırmalıklar ve belirli içecekler dâhildir
  • Temel alkollü içecekler dâhil
Aktiviteler, imkânlar ve ekipman
Kara etkinlikleri
  • Çocuk kulübü

Dersler/kurslar/oyunlar
  • Suda fitness dersi
  • Yoga dersi
Eğlence
  • Otelde eğlence ve aktiviteler
  • Otelde canlı performans
Şunlar dâhil değildir:
  • Premium/ithal alkollü içecekler

Özel Fitness Dersleri

Tekne Turu

Yoga Kursu

Pilates

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Havuzu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Ecostars / Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Okyanus kıyısında / Yakında plaj / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Grup rezervasyonları (aynı konaklama yeri/konaklama tarihi için 8'den fazla oda rezervasyonu) için özel iptal politikaları veya ücretleri uygulanabilir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri kısmen rüzgar ve güneş enerjisi kullanmaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Rezervasyon yapmak için kullanılan kredi kartının giriş sırasında kart sahibi tarafından fotoğraflı kimlikle birlikte gösterilmesi gerekmektedir. Diğer ayarlamalar, varıştan önce konaklama yeriyle görüşülerek gerçekleştirilmelidir.Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Bu otel, rezervasyonlarda isim değişikliğine izin vermemektedir. Rezervasyondaki isim ile otelde giriş yapan ve konaklayan misafirin ismi aynı olmalıdır ve fotoğraflı kimlik gereklidir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 30 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Odada kasa ücreti: günlük 2.50 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 1000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites Her Şey Dahil, Yarım Pansiyon konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites Calle Bentejui, 8 Morro Jable adresinde bulunmaktadır.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites, Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) 'na 64.4 km uzaklıktadır.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites,
- Kuru Temizleme
- Otopark (Tesis Harici)
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites, oda içerisinde
- Kasa
- Duş
- Telefon
- Balkonda Oturma Grubu
- Dış Alan Mobilyası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Sol Fuerteventura Jandia - All Suites tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Sol Fuerteventura Jandia - All Suites tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, Sol Fuerteventura Jandia - All Suites evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites check in saati 15, Sol Fuerteventura Jandia - All Suites check out saati öğlen.

Sol Fuerteventura Jandia - All Suites yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Villa Winter Müzesi
- Nuestra Senora de Guadalupe Kilisesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Punta Jandía Deniz Feneri
- Jandía Playa
- Bramble Peak
- Oasis Wildlife Fuerteventura
- Ajuy Mağaraları
- Entallada Deniz Feneri
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.