Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Sleeping Ute Mountain Motel

Cortez

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sleeping Ute Mountain Motel — 2
Sleeping Ute Mountain Motel — 3

Galeri (13)

Sleeping Ute Mountain Motel
Sleeping Ute Mountain Motel — 2
Sleeping Ute Mountain Motel — 3
Sleeping Ute Mountain Motel — 4
Sleeping Ute Mountain Motel — 5
Sleeping Ute Mountain Motel — 6
Sleeping Ute Mountain Motel — 7
Sleeping Ute Mountain Motel — 8
Sleeping Ute Mountain Motel — 9
Sleeping Ute Mountain Motel — 10
Sleeping Ute Mountain Motel — 10
Sleeping Ute Mountain Motel
Sleeping Ute Mountain Motel — 2
Sleeping Ute Mountain Motel — 3
Sleeping Ute Mountain Motel — 4
Sleeping Ute Mountain Motel — 5
Sleeping Ute Mountain Motel — 6
Sleeping Ute Mountain Motel — 7
Sleeping Ute Mountain Motel — 8
Sleeping Ute Mountain Motel — 9
Sleeping Ute Mountain Motel — 10
Sleeping Ute Mountain Motel — 10
Sleeping Ute Mountain Motel
Sleeping Ute Mountain Motel — 2
Sleeping Ute Mountain Motel — 3
Sleeping Ute Mountain Motel — 4
Sleeping Ute Mountain Motel — 5
Sleeping Ute Mountain Motel — 6
Sleeping Ute Mountain Motel — 7
Sleeping Ute Mountain Motel — 8
Sleeping Ute Mountain Motel — 9
Sleeping Ute Mountain Motel — 10
Sleeping Ute Mountain Motel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sleeping Ute Mountain Motel

Cortez

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Notah Dineh Trading Company and Museum - 1,2 km / 0,8 mi
Hawkins Preserve - 1,5 km / 0,9 mi
Cultural Park - 1,7 km / 1,1 mi
Cortez Kültür Merkezi - 1,8 km / 1,1 mi
Clay Mesa art Gallery and Studio - 1,8 km / 1,1 mi
Colorado Welcome Center at Cortez - 2,9 km / 1,8 mi
Southwest Health System - 4,4 km / 2,7 mi
Crow Kanyonu Arkeoloji Merkezi - 8,6 km / 5,4 mi
Canyons of the Ancients Ulusal Anıtı - 8,8 km / 5,5 mi
Phil's World North Trailhead - 13,8 km / 8,6 mi
Yucca House Ulusal Anıtı - 15,3 km / 9,5 mi
Ute Mountain Casino - 17,6 km / 10,9 mi
McPhee Gölü - 18,3 km / 11,4 mi
Dolores River - 18,5 km / 11,5 mi
Mesa Verde Turizm Danışma ve Araştırma Merkezi - 19 km / 11,8 mi

En yakın havaalanı Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County) - 6,1 km / 3,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Barbekü

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

map-image

Southwest Health System

3.0 km

Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County)

5.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Southwest Health System 3.0 km

Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County) 5.1 km

Cultural Park 1.3 km

Tarihi Yerler

  • Cultural Park 1.3 km

  • Cortez Kültür Merkezi 1.3 km

  • Colorado Welcome Center at Cortez 2.3 km

Ulaşım

  • Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County) 5.1 km

  • Durango, Kolorado (AMK-Animas Air Park) 66.5 km

Çevredekiler

  • Chapin Mesa 16.8 km

  • Yucca House Ulusal Anıtı 13.1 km

  • Phil's World North Trailhead 10.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Barbekü

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Notah Dineh Trading Company and Museum - 1,2 km / 0,8 mi
Hawkins Preserve - 1,5 km / 0,9 mi
Cultural Park - 1,7 km / 1,1 mi
Cortez Kültür Merkezi - 1,8 km / 1,1 mi
Clay Mesa art Gallery and Studio - 1,8 km / 1,1 mi
Colorado Welcome Center at Cortez - 2,9 km / 1,8 mi
Southwest Health System - 4,4 km / 2,7 mi
Crow Kanyonu Arkeoloji Merkezi - 8,6 km / 5,4 mi
Canyons of the Ancients Ulusal Anıtı - 8,8 km / 5,5 mi
Phil's World North Trailhead - 13,8 km / 8,6 mi
Yucca House Ulusal Anıtı - 15,3 km / 9,5 mi
Ute Mountain Casino - 17,6 km / 10,9 mi
McPhee Gölü - 18,3 km / 11,4 mi
Dolores River - 18,5 km / 11,5 mi
Mesa Verde Turizm Danışma ve Araştırma Merkezi - 19 km / 11,8 mi

En yakın havaalanı Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County) - 6,1 km / 3,8 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Asansör yok / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 7 - 22 arasında açıktır. Konaklama yerine saat 22 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 20 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Sleeping Ute Mountain Motel 531 S Broadway adresinde bulunmaktadır.

Sleeping Ute Mountain Motel, Cortez, Kolorado (CEZ-Montezuma County) 'na 5.1 km uzaklıktadır.

Sleeping Ute Mountain Motel,
- Barbekü
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde) gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Sleeping Ute Mountain Motel, oda içerisinde
- Mini Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Sleeping Ute Mountain Motel otoparka sahip değildir.

Hayır, Sleeping Ute Mountain Motel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sleeping Ute Mountain Motel check in saati 15, Sleeping Ute Mountain Motel check out saati 11.

Sleeping Ute Mountain Motel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Cultural Park
- Cortez Kültür Merkezi
- Colorado Welcome Center at Cortez
- Crow Kanyonu Arkeoloji Merkezi
- Far View Tarihi Bölgesi
- Anasazi Heritage Center
- Rio Grande Güney Demir Yolu Müzesi
- Long House
- Step House Yürüyüş Parkuru
- Chapin Mesa Museum

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Wetherill Mesa
- Farming Terraces
- McPhee Gölü
- Cliff Kanyonu
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.