Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0145

Sardunya Otel

Kaş, Kaş Merkez, Antalya

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sardunya Otel — 2
Sardunya Otel — 3

Galeri (30)

Sardunya Otel

8.7 Çok iyi

Sardunya Otel — 2
Sardunya Otel — 3
Sardunya Otel — 4
Sardunya Otel — 5
Sardunya Otel — 6
Sardunya Otel — 7
Sardunya Otel — 8
Sardunya Otel — 9
Sardunya Otel — 10
Sardunya Otel — 10
Sardunya Otel

8.7 Çok iyi

Sardunya Otel — 2
Sardunya Otel — 3
Sardunya Otel — 4
Sardunya Otel — 5
Sardunya Otel — 6
Sardunya Otel — 7
Sardunya Otel — 8
Sardunya Otel — 9
Sardunya Otel — 10
Sardunya Otel — 10
Sardunya Otel

8.7 Çok iyi

Sardunya Otel — 2
Sardunya Otel — 3
Sardunya Otel — 4
Sardunya Otel — 5
Sardunya Otel — 6
Sardunya Otel — 7
Sardunya Otel — 8
Sardunya Otel — 9
Sardunya Otel — 10
Sardunya Otel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sardunya Otel

Kaş, Kaş Merkez, Antalya

Sardunya Otel, Kaş’ın kalbinde yer alan şirin ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Akdeniz’in büyüleyici manzarasına bakan otelimiz, misafirlerine konforlu odalar, samimi bir atmosfer ve sıcak bir misafirperverlik sunar. Plajlara, restoranlara ve Kaş’ın ünlü tarihi ve turistik yerlerine kolay erişim imkânı ile hem dinlenmek hem de keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda bulunur. Doğayla iç içe, sakin ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Sardunya Otel, aynı zamanda modern imkanlarla donatılmıştır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için gereken her şey burada sizleri bekliyor. Tesis odalarında telefon, banyo, duş ve saç kurutma makinesi yer alıyor. (Tesis Sardunya Andifli Otelin Arka Tarafında Bulunmaktadır.)

Sardunya Otel, Kaş’ın kalbinde yer alan şirin ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Akdeniz’in büyüleyici manzarasına bakan otelimiz, misafirlerine konforlu odalar, samimi bir atmosfer ve sıcak bir misafirperverlik sunar. Plajlara, restoranlara ve Kaş’ın ünlü tarihi ve turistik yerlerine kolay erişim imkânı ile hem dinlenmek hem de keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda bulunur. Doğayla iç içe, sakin ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Sardunya Otel, aynı zamanda modern imkanlarla donatılmıştır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için gereken her şey burada sizleri bekliyor. Tesis odalarında telefon, banyo, duş ve saç kurutma makinesi yer alıyor. (Tesis Sardunya Andifli Otelin Arka Tarafında Bulunmaktadır.)

Daha Fazla

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Otopark

Emanet Kasası

Çamaşırhane

Restoran

8.7

Çok iyi

12 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0145

8.7

Çok iyi

12 Otelpuan Yorumu

map-image

Muğla Dalaman Havalimanı

154.4 km

Yeni Cami

0.1 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

Mobil Uygulamaya Özel 3.500 TL’ye varan indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Çift Kişilik, Şehir Manzaralı, 1. Kat


  • Çift Kişilik Yatak
  • 15 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Elegance Room, Şehir Manzaralı, 1. Kat,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Elegance Room, Deniz Manzaralı, 1. Kat,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Elegance Room, Deniz Manzaralı, 1. Kat,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 15 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Aile Odası, Şehir Manzaralı, Aileye Özel,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 25 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

8.7

Çok iyi

12 Otelpuan Yorumu

8.7

Çok iyi

12 Otelpuan Yorumu

%100

Tavsiye Etme

%88

Fiyat Performans

8

Oda

9.1

Hizmet

8.9

Yemek

Son Yorumlar

8.7 Çok iyi

U***** D*****

Otel denize sıfır ve merkeziydi. Her yere yakındı ve kendi iskelesi vardı. Personelin günaydını yok mutlu gözmükmüyorlar ben tatildeyim mutluyum ama bir günaydın yok işlerini yapıyor sorumluluklarını yapıyorlar. Kahvaltısı ortalama standarttı. Odamız fiyat performans olarak hijyneik rahatsız edici bir şey yoktu ama biraz küçüktü. Bizim odamız başka otel vardı oraya kara tarafına bakıyordu biraz rahatsız ediciydi.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

M***** Ö*****

Tesisin otopark sorunu var ama otel görevlileri otopark icin yardımcı oluyorlar kahvaltıları da iyi personel de iyi ve güler yüzlü bir ihtiyacınız oldugunda hemen ilgileniyorlar hepsine teşekkür ediyorum.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

8.0 İyi

H***** E*****

Oda da televizyon yoktu. Odalardaki dolap ve komediler eski, yenilenmeli. Kahvaltı bana göre iyi idi. Kahvaltı yeri denizi görmesi ve sessiz olması nedeniyle mükemmeldi. Çalışanlar müşterilere güler yüzlüydü. İsteklerimiz yapıldı. Odalar yenilenirse her zaman gidilir. (arkada olan otel de kaldım).

Konaklama Tarihi: 2025 Ekim

Kararsız

10.0 Mükemmel

M***** K*****

Sardunya otel iki binadan oluşuyor. Denize yakın olan binadan bir oda ile değişmek istediğimizi söyleyince bize yardımcı oldular üzerine fark vererek gönlümüze göre bir odaya yerleştik. Odalar temizdi kendi özel plajın olması avantajdı plajda bar vardı sabah kahvaltısı bol çeşitli ve kaliteliydi.

Konaklama Tarihi: 2025 Eylül

Tavsiye Ediyor

8.7 Çok iyi

Ö***** D*****

Otel temizdi güzel beklediğim gibiydi. Merkezilik açısından tavsiye ederim. Deniz ve plajının olmasından tercih ettim oteli.

Konaklama Tarihi: 2025 Eylül

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Muğla Dalaman Havalimanı 154.4 km

Yeni Cami 0.1 km

Kaş (Antıphellos) Antik Tiyatrosu 0.4 km

Tarihi Yerler

  • Kaş (Antıphellos) Antik Tiyatrosu 0.4 km

  • Antiphellos Antik Kenti 0.4 km

  • King's Tomb 0.4 km

Ulaşım

  • Muğla Dalaman Havalimanı 154.4 km

  • Antalya Havalimanı 202.0 km

  • Kaş Belediyesi Otogarı 0.6 km

Çevredekiler

  • Mavi Mağara 20.1 km

  • Gizlikent Şelalesi 65.1 km

  • Girmeler Şifa Kaplıcası 81.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Otopark

Emanet Kasası

Ücretli

Çamaşırhane

Ücretli

Sardunya Otel, Kaş’ın kalbinde yer alan şirin ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Akdeniz’in büyüleyici manzarasına bakan otelimiz, misafirlerine konforlu odalar, samimi bir atmosfer ve sıcak bir misafirperverlik sunar. Plajlara, restoranlara ve Kaş’ın ünlü tarihi ve turistik yerlerine kolay erişim imkânı ile hem dinlenmek hem de keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda bulunur. Doğayla iç içe, sakin ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Sardunya Otel, aynı zamanda modern imkanlarla donatılmıştır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için gereken her şey burada sizleri bekliyor. Tesis odalarında telefon, banyo, duş ve saç kurutma makinesi yer alıyor. (Tesis Sardunya Andifli Otelin Arka Tarafında Bulunmaktadır.)

Sardunya Otel, Kaş’ın kalbinde yer alan şirin ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Akdeniz’in büyüleyici manzarasına bakan otelimiz, misafirlerine konforlu odalar, samimi bir atmosfer ve sıcak bir misafirperverlik sunar. Plajlara, restoranlara ve Kaş’ın ünlü tarihi ve turistik yerlerine kolay erişim imkânı ile hem dinlenmek hem de keşfetmek isteyenler için ideal bir konumda bulunur. Doğayla iç içe, sakin ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Sardunya Otel, aynı zamanda modern imkanlarla donatılmıştır. Tatilinizi unutulmaz kılmak için gereken her şey burada sizleri bekliyor. Tesis odalarında telefon, banyo, duş ve saç kurutma makinesi yer alıyor. (Tesis Sardunya Andifli Otelin Arka Tarafında Bulunmaktadır.)

Restoran

Ücretli

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sardunya Otel Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Sardunya Otel Hastane Caddesi No:20 Kaş adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Sardunya Otel konaklama fiyatı en ucuz 9.821,47 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Sardunya Otel oda fiyatı toplam 19.642,94 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Sardunya Otel fiyatı en ucuz 9.836,32 TL’ ile Salı gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Sardunya Otel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Sardunya Otel fiyatları gecelik en ucuz 9.625,04 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Sardunya Otel fiyatları gecelik en ucuz 7.034,3 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Sardunya Otel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Sardunya Otel için ortalama 9,3 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Sardunya Otel için ortalama 8,2 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Sardunya Otel için ortalama 8,7 puan vermiştir.

Sardunya Otel, Muğla Dalaman Havalimanı 'na 154.4 km uzaklıktadır.
Sardunya Otel, Kaş Belediyesi Otogarı 'na 0.6 km uzaklıktadır.

Sardunya Otel,
- Kablosuz İnternet
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Otopark gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Sardunya Otel,
- Emanet Kasası
- Çamaşırhane gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Evet, Sardunya Otel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Sardunya Otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sardunya Otel check in saati 14:00, Sardunya Otel check out saati 11:00.

Sardunya Otel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kaş (Antıphellos) Antik Tiyatrosu
- Antiphellos Antik Kenti
- King's Tomb
- Rock Tombs
- Likya Mezarları
- Antiphellos Ruins
- Şövalyeler Kalesi
- Megisti Arkeoloji Müzesi
- Paleokastro Hisarı
- Kyaneai Antik Kenti

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Kral Mezarı (Anıt Mezar)
- Kaş Amfitiyatrosu
- Atatürk Heykeli
- Kaş Panorama
- Çukurbağ Yarımadası
- St. Constantine ve St. Helen Katedrali
- Saint George Manastırı
- Mavi Mağara
- Mavi Mağara
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.