Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880

Nordland (kontluk), Hamnøya

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 2
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 3

Galeri (135)

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 2
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 3
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 4
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 5
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 6
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 7
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 8
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 9
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 2
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 3
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 4
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 5
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 6
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 7
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 8
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 9
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 2
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 3
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 4
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 5
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 6
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 7
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 8
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 9
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10
Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880

Nordland (kontluk), Hamnøya

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi - 0,1 km / 0,1 mi
Reinebringen - 4,9 km / 3,1 mi
Norsk Telekom Müzesi - 9,3 km / 5,8 mi
Lofoten Kurutulmuş Balık Müzesi - 11,6 km / 7,2 mi
Norveç Balıkçı Köyü Müzesi - 11,8 km / 7,4 mi
Kubbholmleia Köprüsü - 18,8 km / 11,7 mi
Røssøystraumen Köprüsü - 19,8 km / 12,3 mi
Sandbotnen - 22,6 km / 14,1 mi
Ytresand - 22,8 km / 14,2 mi
Rambergstranda - 23 km / 14,3 mi

En yakın havaalanı Leknes (LKN) - 54,1 km / 33,6 mi

/ Misafirler için çamaşırhane, ortak kullanılan alanda bir mikrodalga fırın ve ortak kullanılan alanda bir buzdolabı mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

Bahçe

Kuru Temizleme

map-image

Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi

0.1 km

Buneset

7.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi 0.1 km

Buneset 7.3 km

Leknes (LKN) 31.7 km

Çevredekiler

  • Offersøykammen Trailhead 29.1 km

  • Buneset 7.3 km

  • Mannen 33.8 km

Ulaşım

  • Leknes (LKN) 31.7 km

  • Vaeroy (VRY-Stolport) 33.3 km

Tarihi Yerler

  • Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi 0.1 km

  • Norsk Telemuseum 6.7 km

  • Kurutulmuş Balık Müzesi 8.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Bahçe

Kuru Temizleme

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi - 0,1 km / 0,1 mi
Reinebringen - 4,9 km / 3,1 mi
Norsk Telekom Müzesi - 9,3 km / 5,8 mi
Lofoten Kurutulmuş Balık Müzesi - 11,6 km / 7,2 mi
Norveç Balıkçı Köyü Müzesi - 11,8 km / 7,4 mi
Kubbholmleia Köprüsü - 18,8 km / 11,7 mi
Røssøystraumen Köprüsü - 19,8 km / 12,3 mi
Sandbotnen - 22,6 km / 14,1 mi
Ytresand - 22,8 km / 14,2 mi
Rambergstranda - 23 km / 14,3 mi

En yakın havaalanı Leknes (LKN) - 54,1 km / 33,6 mi

/ Misafirler için çamaşırhane, ortak kullanılan alanda bir mikrodalga fırın ve ortak kullanılan alanda bir buzdolabı mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

15

Çıkış

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Okyanus kıyısında / Gürültüsüz oda garanti edilmez / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 24 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Gürültüsüz misafir odaları garanti edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon şu saatlerde açıktır:
  • Pazartesi - Pazar: 9 - 08.30
Misafirlere, giriş talimatları ve anahtar alma talimatları varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Hasar depozitosu: konaklama başına 4999 NOK
  • Temizlik ücreti: konaklama yeri başına konaklama başına 150 NOK (kalış süresine ve odaya göre değişiklik göstermektedir)

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Sıkça Sorulan Sorular

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 3060 E10 adresinde bulunmaktadır.

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880, Leknes (LKN) 'na 31.7 km uzaklıktadır.

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Duş
- Ütü Ekipmanı
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 evcil hayvan kabul etmemektedir.

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 check in saati 15, Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 check out saati 11.

Sakrisøy Gjestegård-Solbakken anno 1880 yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Dagmar Oyuncak Bebek ve Oyuncak Müzesi
- Norsk Telemuseum
- Kurutulmuş Balık Müzesi
- Norsk Fiskeværsmuseum
- Lofoten Tørrfiskmuseum
- Norveç Balıkçı Köyü Müzesi
- Sund Fiskerimuseum
- Lofotr Viking Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Mannen
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.