Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Royal Inn Residence New Cairo

Kahire (ve civarı), New Cairo

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Royal Inn Residence New Cairo — 2
Royal Inn Residence New Cairo — 3

Galeri (43)

Royal Inn Residence New Cairo
Royal Inn Residence New Cairo — 2
Royal Inn Residence New Cairo — 3
Royal Inn Residence New Cairo — 4
Royal Inn Residence New Cairo — 5
Royal Inn Residence New Cairo — 6
Royal Inn Residence New Cairo — 7
Royal Inn Residence New Cairo — 8
Royal Inn Residence New Cairo — 9
Royal Inn Residence New Cairo — 10
Royal Inn Residence New Cairo — 10
Royal Inn Residence New Cairo
Royal Inn Residence New Cairo — 2
Royal Inn Residence New Cairo — 3
Royal Inn Residence New Cairo — 4
Royal Inn Residence New Cairo — 5
Royal Inn Residence New Cairo — 6
Royal Inn Residence New Cairo — 7
Royal Inn Residence New Cairo — 8
Royal Inn Residence New Cairo — 9
Royal Inn Residence New Cairo — 10
Royal Inn Residence New Cairo — 10
Royal Inn Residence New Cairo
Royal Inn Residence New Cairo — 2
Royal Inn Residence New Cairo — 3
Royal Inn Residence New Cairo — 4
Royal Inn Residence New Cairo — 5
Royal Inn Residence New Cairo — 6
Royal Inn Residence New Cairo — 7
Royal Inn Residence New Cairo — 8
Royal Inn Residence New Cairo — 9
Royal Inn Residence New Cairo — 10
Royal Inn Residence New Cairo — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Royal Inn Residence New Cairo

Kahire (ve civarı), New Cairo

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Petro Spor Stadyumu - 2,2 km / 1,4 mi
KidZania Kahire - 4,5 km / 2,8 mi
Downtown Katameya Alışveriş Merkezi - 4,7 km / 2,9 mi
Cairo Festival City Alışveriş Merkezi - 6,5 km / 4 mi
Rehab Alışveriş Merkezi 1 - 8,1 km / 5,1 mi
Kahire Alman Üniversitesi - 8,5 km / 5,3 mi
Point 90 Alışveriş Merkezi - 8,8 km / 5,5 mi
Taşlaşmış Orman Koruma Alanı - 8,9 km / 5,5 mi
Mısır Uluslararası Sergi Merkezi - 9 km / 5,6 mi
Arabella Plaza Alışveriş Merkezi - 9,2 km / 5,7 mi
Maxim Mall Alışveriş Merkezi - 9,2 km / 5,7 mi
Kahire Amerikan Üniversitesi - 9,4 km / 5,8 mi
Al Manara Uluslararası Konferans Merkezi - 9,6 km / 6 mi
El-Mosheer Tantawy Camii - 9,9 km / 6,1 mi
City Centre Almaza Alışveriş Merkezi - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanı Kahire (CAI-Kahire Uluslararası) - 15,7 km / 9,7 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

map-image

Baron Empain Palace

11.9 km

Petro Spor Stadyumu

1.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Baron Empain Palace 11.9 km

Petro Spor Stadyumu 1.5 km

Mitspeh Ramon (MIP) 330.0 km

Tarihi Yerler

  • Baron Empain Palace 11.9 km

  • Serapium 12.0 km

  • Mısır Cumhurbaşkanlığı Sarayı 14.8 km

Ulaşım

  • Mitspeh Ramon (MIP) 330.0 km

  • Ovda (VDA) 336.6 km

Çevredekiler

  • Gize Hayvanat Bahçesi 21.8 km

  • Cairo Festival City Alışveriş Merkezi 3.4 km

  • Midan Talaat Harb 19.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Petro Spor Stadyumu - 2,2 km / 1,4 mi
KidZania Kahire - 4,5 km / 2,8 mi
Downtown Katameya Alışveriş Merkezi - 4,7 km / 2,9 mi
Cairo Festival City Alışveriş Merkezi - 6,5 km / 4 mi
Rehab Alışveriş Merkezi 1 - 8,1 km / 5,1 mi
Kahire Alman Üniversitesi - 8,5 km / 5,3 mi
Point 90 Alışveriş Merkezi - 8,8 km / 5,5 mi
Taşlaşmış Orman Koruma Alanı - 8,9 km / 5,5 mi
Mısır Uluslararası Sergi Merkezi - 9 km / 5,6 mi
Arabella Plaza Alışveriş Merkezi - 9,2 km / 5,7 mi
Maxim Mall Alışveriş Merkezi - 9,2 km / 5,7 mi
Kahire Amerikan Üniversitesi - 9,4 km / 5,8 mi
Al Manara Uluslararası Konferans Merkezi - 9,6 km / 6 mi
El-Mosheer Tantawy Camii - 9,9 km / 6,1 mi
City Centre Almaza Alışveriş Merkezi - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanı Kahire (CAI-Kahire Uluslararası) - 15,7 km / 9,7 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Nakit Depozito Gerekli / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Gürültüsüz oda garanti edilmez / Rehber hayvanlara izin verilmez / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için giriş sırasında resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yeri, sadece nakit ödeme kabul etmektedir
  • Gürültüsüz misafir odaları garanti edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Konaklama yerine saat 8 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Yerel mutfak tipi kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 400 EGP, çocuklar için 400 EGP ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde, rehber hayvanlar da dâhil olmak üzere hiçbir evcil hayvana izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Royal Inn Residence New Cairo Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Royal Inn Residence New Cairo Moustafa Kamel Axis 180 adresinde bulunmaktadır.

Royal Inn Residence New Cairo, Mitspeh Ramon (MIP) 'na 330.0 km uzaklıktadır.

Royal Inn Residence New Cairo,
- Kuru Temizleme
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Royal Inn Residence New Cairo, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Mutfak
- Duş
- Terlik
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Royal Inn Residence New Cairo otoparka sahip değildir.

Hayır, Royal Inn Residence New Cairo evcil hayvan kabul etmemektedir.

Royal Inn Residence New Cairo check in saati 14, Royal Inn Residence New Cairo check out saati öğlen.

Royal Inn Residence New Cairo yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Baron Empain Palace
- Serapium
- Mısır Cumhurbaşkanlığı Sarayı
- Virgin Mary's Tree
- Bab al-Futuh
- El Kharazaty
- Sabil Qitas
- Palace of Emir Bishtak
- Qalawun Complex
- Kahire Kalesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Cave Church
- Beit Zeinab al-Khatoun
- Wikala al-Bazara
- Beit el-Suhaymi
- Madrassa & Mausoleum of Barquq
- Wikala of Al-Ghouri
- Sabil of Muhammed Ali Pasha
- Amir Taz Palace
- Sixth of October Bridge
- University Bridge
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.