Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-26-0061

Rota Business Hotel Eskişehir

Eskisehir Tepebaşı, Eskişehir Şehir Merkezi, Eskişehir

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Rota Business Hotel Eskişehir — 2
Rota Business Hotel Eskişehir — 3

Galeri (23)

Rota Business Hotel Eskişehir
Rota Business Hotel Eskişehir — 2
Rota Business Hotel Eskişehir — 3
Rota Business Hotel Eskişehir — 4
Rota Business Hotel Eskişehir — 5
Rota Business Hotel Eskişehir — 6
Rota Business Hotel Eskişehir — 7
Rota Business Hotel Eskişehir — 8
Rota Business Hotel Eskişehir — 9
Rota Business Hotel Eskişehir — 10
Rota Business Hotel Eskişehir — 10
Rota Business Hotel Eskişehir
Rota Business Hotel Eskişehir — 2
Rota Business Hotel Eskişehir — 3
Rota Business Hotel Eskişehir — 4
Rota Business Hotel Eskişehir — 5
Rota Business Hotel Eskişehir — 6
Rota Business Hotel Eskişehir — 7
Rota Business Hotel Eskişehir — 8
Rota Business Hotel Eskişehir — 9
Rota Business Hotel Eskişehir — 10
Rota Business Hotel Eskişehir — 10
Rota Business Hotel Eskişehir
Rota Business Hotel Eskişehir — 2
Rota Business Hotel Eskişehir — 3
Rota Business Hotel Eskişehir — 4
Rota Business Hotel Eskişehir — 5
Rota Business Hotel Eskişehir — 6
Rota Business Hotel Eskişehir — 7
Rota Business Hotel Eskişehir — 8
Rota Business Hotel Eskişehir — 9
Rota Business Hotel Eskişehir — 10
Rota Business Hotel Eskişehir — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Rota Business Hotel Eskişehir

Eskisehir Tepebaşı, Eskişehir Şehir Merkezi, Eskişehir

Hijyen ve konforun buluştuğu Rota Business Hotelde ; 1 King Süit, 4 Junior Süit, 4 Corner Süit olmak üzere toplamda 79 oda bulunuyor. Misafirlere özel giriş günü odada su, çay & kahve set upları yer alıyor. Tesiste düğün, nişan, toplantı organizasyonlarınız için tüm donanımlara sahip; 100 kişilik toplantı salonuyla birlikte 150, 250, 400 ve 750 kişilik 4 adet düğün hizmet veriyor.

Daha Fazla

Asansör

Günlük Temizlik

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Isıtma

Klima

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Özel Giriş / Hızlı Çıkış

Ofis / Çalışma Alanı

Bellboy Servisi

Lobi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Otopark

Bagaj Odası

İbadet Odası

Kablosuz İnternet

Kütüphane

Mescit

Vale Servisi

Emanet Kasası

Faks / Fotokopi

Gazete

Toplantı Salonu

Kuru Temizleme

Konferans Salonu

Toplantı Odası

Çamaşırhane

Banket Salonu

Ütü Servisi

Balo Salonu

Odada Kahvaltı

Kahvaltı Salonu

Yemek Alanı

Türk Kahvesi

Bilardo

Masa Tenisi

Bisiklet Kiralama

Masa Oyunları

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-26-0061

map-image

Museum of the Republican History

1.4 km

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı (Pasif)

5.9 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Aile Odası, Şehir Manzaralı, Aileye Özel


  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 41 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Şehir Manzaralı, Büyük Yataklı


  • Çift Kişilik Yatak
  • 40 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Çift Kişilik İki Ayrı Yataklı Oda, Şehir Manzaralı, Balkonsuz


  • İkiz Yatak
  • 40 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Museum of the Republican History 1.4 km

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı (Pasif) 5.9 km

Senfoni Orkestrası Şehir Operası 0.7 km

Ulaşım

  • Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı (Pasif) 5.9 km

  • Zafer Havalimanı 123.0 km

  • Eskişehir Otogarı 3.8 km

Tarihi Yerler

  • Museum of the Republican History 1.4 km

  • Eskişehir Science and Experiment Centre 1.4 km

  • ETOSANAT 1.4 km

Çevredekiler

  • Senfoni Orkestrası Şehir Operası 0.7 km

  • Sazova Hayvanat Bahçesi 9.1 km

  • İnönü Mağarası 37.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Asansör

Günlük Temizlik

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Isıtma

Klima

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Özel Giriş / Hızlı Çıkış

Ofis / Çalışma Alanı

Bellboy Servisi

Lobi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Otopark

Bagaj Odası

İbadet Odası

Kablosuz İnternet

Kütüphane

Mescit

Vale Servisi

Emanet Kasası

Faks / Fotokopi

Gazete

Toplantı Salonu

Ücretli

Kuru Temizleme

Ücretli

Konferans Salonu

Ücretli

Toplantı Odası

Ücretli

Çamaşırhane

Ücretli

Banket Salonu

Ücretli

Ütü Servisi

Ücretli

Balo Salonu

Ücretli

Odada Kahvaltı

Ücretli

Hijyen ve konforun buluştuğu Rota Business Hotelde ; 1 King Süit, 4 Junior Süit, 4 Corner Süit olmak üzere toplamda 79 oda bulunuyor. Misafirlere özel giriş günü odada su, çay & kahve set upları yer alıyor. Tesiste düğün, nişan, toplantı organizasyonlarınız için tüm donanımlara sahip; 100 kişilik toplantı salonuyla birlikte 150, 250, 400 ve 750 kişilik 4 adet düğün hizmet veriyor.

Kahvaltı Salonu

Yemek Alanı

Türk Kahvesi

Ücretli

Bilardo

Masa Tenisi

Bisiklet Kiralama

Masa Oyunları

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Rota Business Hotel Eskişehir Sadece Oda, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Rota Business Hotel Eskişehir Şeker mahallesi Sivrihisar-1 Caddesi No:119 Tepebaşı-ESKİŞEHİR adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Rota Business Hotel Eskişehir konaklama fiyatı en ucuz 3.724 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Rota Business Hotel Eskişehir oda fiyatı toplam 7.600 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Rota Business Hotel Eskişehir fiyatı en ucuz 3.800 TL’ ile Cumartesi gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Rota Business Hotel Eskişehir tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Rota Business Hotel Eskişehir fiyatları gecelik en ucuz 3.724 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Rota Business Hotel Eskişehir fiyatları gecelik en ucuz 3.724 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Rota Business Hotel Eskişehir tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çiftler Rota Business Hotel Eskişehir için ortalama 6,9 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Rota Business Hotel Eskişehir için ortalama 7,5 puan vermiştir.

Rota Business Hotel Eskişehir, Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı (Pasif) 'na 5.9 km uzaklıktadır.
Rota Business Hotel Eskişehir, Eskişehir Otogarı 'na 3.8 km uzaklıktadır.

Rota Business Hotel Eskişehir,
- Asansör
- Günlük Temizlik
- Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış
- Isıtma
- Klima
- Oda Servisi
- Sigara İçilmeyen Odalar
- Özel Giriş / Hızlı Çıkış
- Ofis / Çalışma Alanı
- Bellboy Servisi
- Lobi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Açık Otopark
- Bagaj Odası
- İbadet Odası
- Kablosuz İnternet
- Kütüphane
- Mescit
- Vale Servisi
- Emanet Kasası
- Faks / Fotokopi
- Gazete gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Rota Business Hotel Eskişehir,
- Toplantı Salonu
- Kuru Temizleme
- Konferans Salonu
- Toplantı Odası
- Çamaşırhane
- Banket Salonu
- Ütü Servisi
- Balo Salonu
- Odada Kahvaltı gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Rota Business Hotel Eskişehir, oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Sigara İçilmez
- Çay / Kahve Seti
- Kasa
- Oturma Alanı
- Klima
- Minibar
- Balkon
- LCD / Plazma TV
- Buklet Banyo Ürünleri
- Bebek Karyolası
- Havlu
- Ayna
- Balkon veya Teras
- Bornoz
- Çalışma Masası
- Duş
- Makyaj Aynası
- Televizyon
- Terlik gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Rota Business Hotel Eskişehir tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Açık Otopark.

Hayır, Rota Business Hotel Eskişehir evcil hayvan kabul etmemektedir.

Rota Business Hotel Eskişehir check in saati 14:00, Rota Business Hotel Eskişehir check out saati 12:00.

Rota Business Hotel Eskişehir yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Museum of the Republican History
- Eskişehir Science and Experiment Centre
- ETOSANAT
- Cam Sanatları Müzesi Açık Hava Kütüphanesi
- Anadolu Üniversitesi Eğitim Karikatürleri Müzesi
- Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Yazı Sanatları Müzesi
- Cumhuriyet Müzesi
- Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Müzesi
- Anatolian University Republic History Museum
- Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Turistik El Sanatları Merkezi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atlıhan Complex
- Şifalı Erkekler Kaplıcası
- Heykel
- Türkiye Kore Dostluk Anıtı
- Malhatun Anıtı
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
- Sazova Hayvanat Bahçesi
- Yıldız Termal Otel
- Sakarılıca Kaplıcaları
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.