Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Regency on the Beach

Gold Coast (Altın Sahil), Palm Beach

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Regency on the Beach — 2
Regency on the Beach — 3

Galeri (45)

Regency on the Beach
Regency on the Beach — 2
Regency on the Beach — 3
Regency on the Beach — 4
Regency on the Beach — 5
Regency on the Beach — 6
Regency on the Beach — 7
Regency on the Beach — 8
Regency on the Beach — 9
Regency on the Beach — 10
Regency on the Beach — 10
Regency on the Beach
Regency on the Beach — 2
Regency on the Beach — 3
Regency on the Beach — 4
Regency on the Beach — 5
Regency on the Beach — 6
Regency on the Beach — 7
Regency on the Beach — 8
Regency on the Beach — 9
Regency on the Beach — 10
Regency on the Beach — 10
Regency on the Beach
Regency on the Beach — 2
Regency on the Beach — 3
Regency on the Beach — 4
Regency on the Beach — 5
Regency on the Beach — 6
Regency on the Beach — 7
Regency on the Beach — 8
Regency on the Beach — 9
Regency on the Beach — 10
Regency on the Beach — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Regency on the Beach

Gold Coast (Altın Sahil), Palm Beach

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Burleigh Head Ulusal Parkı - 0,9 km / 0,5 mi
Tallebudgera Creek - 1,3 km / 0,8 mi
Palm Beach - 1,9 km / 1,2 mi
Burleigh Plajı - 2,5 km / 1,6 mi
Palm Beach Pirate Treasure Island Oyun Alanı - 3,4 km / 2,1 mi
David Fleay Doğal Hayat Parkı - 3,4 km / 2,1 mi
North Burleigh Beach - 4,1 km / 2,6 mi
North Burleigh Lookout - 4,3 km / 2,7 mi
The Pines Elanora Alışveriş Merkezi - 4,5 km / 2,8 mi
Miami Beach - 4,9 km / 3 mi
Currumbin Doğal Hayatı Koruma Alanı - 4,9 km / 3 mi
Currumbin Alley Beach - 4,7 km / 2,9 mi
Currumbin Plajı - 4,8 km / 3 mi
Tugun Plajı - 5,6 km / 3,5 mi
Miami Marketta - 6,1 km / 3,8 mi

En yakın havaalanları:
Gold Coast (Altın Sahil), Queensland (OOL-Coolangatta) - 9,6 km / 5,9 mi
Brisbane Havalimanı (BNE) - 105,8 km / 65,8 mi

Regency on the Beach için önerilen havaalanı Brisbane Havalimanı (BNE).

/ Misafirler için resepsiyonda emanet kasası ve asansör vardır. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

Tur Danışma

Asansör

SPA Merkezi

map-image

Honeyworld

4.5 km

Tallebudgera Creek

0.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Honeyworld 4.5 km

Tallebudgera Creek 0.6 km

Gold Coast (Altın Sahil), Queensland (OOL-Coolangatta) 8.8 km

Tarihi Yerler

  • Honeyworld 4.5 km

  • Surf World Gold Coast 4.6 km

  • Mudgeeraba Kültürel Miras Merkezi 10.9 km

Ulaşım

  • Gold Coast (Altın Sahil), Queensland (OOL-Coolangatta) 8.8 km

  • Surfers Paradise, QLD (SFP) 11.5 km

Çevredekiler

  • David Fleay Doğal Hayat Parkı 2.0 km

  • Purling Brook Falls 21.4 km

  • Soak Bathhouse 7.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

Tur Danışma

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Burleigh Head Ulusal Parkı - 0,9 km / 0,5 mi
Tallebudgera Creek - 1,3 km / 0,8 mi
Palm Beach - 1,9 km / 1,2 mi
Burleigh Plajı - 2,5 km / 1,6 mi
Palm Beach Pirate Treasure Island Oyun Alanı - 3,4 km / 2,1 mi
David Fleay Doğal Hayat Parkı - 3,4 km / 2,1 mi
North Burleigh Beach - 4,1 km / 2,6 mi
North Burleigh Lookout - 4,3 km / 2,7 mi
The Pines Elanora Alışveriş Merkezi - 4,5 km / 2,8 mi
Miami Beach - 4,9 km / 3 mi
Currumbin Doğal Hayatı Koruma Alanı - 4,9 km / 3 mi
Currumbin Alley Beach - 4,7 km / 2,9 mi
Currumbin Plajı - 4,8 km / 3 mi
Tugun Plajı - 5,6 km / 3,5 mi
Miami Marketta - 6,1 km / 3,8 mi

En yakın havaalanları:
Gold Coast (Altın Sahil), Queensland (OOL-Coolangatta) - 9,6 km / 5,9 mi
Brisbane Havalimanı (BNE) - 105,8 km / 65,8 mi

Regency on the Beach için önerilen havaalanı Brisbane Havalimanı (BNE).

/ Misafirler için resepsiyonda emanet kasası ve asansör vardır. Ücretsiz otopark vardır.

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Yakında plaj / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon şu saatlerde açıktır:
  • Pazartesi - Cuma: 9 - 16
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Resepsiyon resmi tatillerde kapalıdır.
Opsiyonel Ücretler
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: gecelik 50 AUD.
  • İlave yatak ücreti: gecelik 50 AUD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Regency on the Beach 1483 Gold Coast Highway adresinde bulunmaktadır.

Regency on the Beach, Gold Coast (Altın Sahil), Queensland (OOL-Coolangatta) 'na 8.8 km uzaklıktadır.

Regency on the Beach,
- Açık Yüzme Havuzu
- Barbekü
- Bahçe
- Tur Danışma
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Regency on the Beach, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Balkon veya Teras
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Regency on the Beach tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Regency on the Beach otoparka sahip değildir.

Hayır, Regency on the Beach evcil hayvan kabul etmemektedir.

Regency on the Beach check in saati 14, Regency on the Beach check out saati 10.

Regency on the Beach yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Honeyworld
- Surf World Gold Coast
- Mudgeeraba Kültürel Miras Merkezi
- Ripley's Believe It or Not (Ripley’s İster İnan İster İnanma) Müzesi
- Sanat Evi
- Balmumu Müzesi
- Gold Coast Savaş Müzesi
- Tweed River Regional Art Gallery
- Dick Johnson Racing Raceshop dükkanı ve Müzesi
- Beenleigh Tarihi Köyü ve Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- David Fleay Doğal Hayat Parkı
- North Burleigh Lookout
- Currumbin Creek Estuary Bridge
- Currumbin Doğal Hayatı Koruma Alanı
- Soak Bathhouse
- Harbour Day Spa
- Queensland Kore Savaşı Anıtı
- Cascade Gardens Piknik Alanı
- SkyPoint Observation Deck (Seyir Kulesi)
- Point Danger burnu
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.