Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel

Makishi, Naha

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 2
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 3

Galeri (123)

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 2
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 3
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 4
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 5
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 6
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 7
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 8
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 9
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 2
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 3
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 4
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 5
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 6
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 7
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 8
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 9
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 2
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 3
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 4
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 5
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 6
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 7
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 8
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 9
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10
Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel

Makishi, Naha

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Kokusai-dori Alışveriş Caddesi - 0,2 km / 0,1 mi
Saion Meydanı - 0,2 km / 0,1 mi
Makishi Parkı - 0,2 km / 0,1 mi
Kokusai Sokak Yemek Köyü - 0,4 km / 0,3 mi
Tsuboya Çömlekçilik Müzesi - 0,5 km / 0,3 mi
Sakurazaka Tiyatrosu - 0,5 km / 0,3 mi
Tenbusu Naha - 0,6 km / 0,3 mi
Naha Turizm Danışma Merkezi - 0,6 km / 0,3 mi
Sakaemachi Pazarı - 0,6 km / 0,4 mi
Heiwa-Dōri Pasajı - 0,6 km / 0,4 mi
Sogenji Tapınağı - 0,6 km / 0,4 mi
Don Quijote Uluslararası Caddesi - 0,7 km / 0,4 mi
Makishi Halk Pazarı - 0,7 km / 0,5 mi
Yogi Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Okinawa DFS Galerisi - 1,2 km / 0,7 mi

En yakın havaalanı Naha (OKA) - 7,3 km / 4,6 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, birden fazla dil bilen personel ve valiz dolabı mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Kuru Temizleme

Asansör

map-image

Saion Meydanı

0.2 km

Naha (OKA)

4.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Saion Meydanı 0.2 km

Naha (OKA) 4.4 km

Tsuboya Çömlekçilik Müzesi 0.4 km

Tarihi Yerler

  • Tsuboya Çömlekçilik Müzesi 0.4 km

  • Okinawa Bölge Müzesi ve Sanat Müzesi 1.2 km

  • Naha City Museum of History 1.5 km

Ulaşım

  • Naha (OKA) 4.4 km

  • Kerama (KJP) 40.2 km

  • Naha Otobüs Terminali 1.8 km

Çevredekiler

  • Terme Villa Churayu Kaplıcası 12.5 km

  • Saion Meydanı 0.2 km

  • Kokusai Street Food Village 0.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Kuru Temizleme

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Kokusai-dori Alışveriş Caddesi - 0,2 km / 0,1 mi
Saion Meydanı - 0,2 km / 0,1 mi
Makishi Parkı - 0,2 km / 0,1 mi
Kokusai Sokak Yemek Köyü - 0,4 km / 0,3 mi
Tsuboya Çömlekçilik Müzesi - 0,5 km / 0,3 mi
Sakurazaka Tiyatrosu - 0,5 km / 0,3 mi
Tenbusu Naha - 0,6 km / 0,3 mi
Naha Turizm Danışma Merkezi - 0,6 km / 0,3 mi
Sakaemachi Pazarı - 0,6 km / 0,4 mi
Heiwa-Dōri Pasajı - 0,6 km / 0,4 mi
Sogenji Tapınağı - 0,6 km / 0,4 mi
Don Quijote Uluslararası Caddesi - 0,7 km / 0,4 mi
Makishi Halk Pazarı - 0,7 km / 0,5 mi
Yogi Parkı - 0,8 km / 0,5 mi
Okinawa DFS Galerisi - 1,2 km / 0,7 mi

En yakın havaalanı Naha (OKA) - 7,3 km / 4,6 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, birden fazla dil bilen personel ve valiz dolabı mevcuttur. Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Unicode Desteği false / Otoparkta yükseklik kısıtlaması vardır / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez / Aşağıdaki tesisler her yıl sezonluk olarak kapalıdır. 6 Kasım ile 13 Kasım tarihleri arasında kapalı olacaktır:
  • Sıcak kaplıca
  • Yüzme havuzu


Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve mobil ödeme kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: kişi başı, gecelik 150.00 JPY. Bu vergi 12 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 2500 JPY, çocuklar için 1200 JPY ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 9 ve 20 arasında açıktır.
  • Kaplıcalara giriş saatleri 9 ve 22 arasındadır.
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 12 yaş veya altındaki çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.
  • Japonya Sağlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, tüm uluslararası ziyaretçilerin konaklama yerine (otel, motel, pansiyon, vb.) giriş yaparken pasaport numaralarını ve uyruklarını bildirmelerini şart koşmaktadır. Ek olarak, konaklama yeri sahiplerinin tüm giriş yapan misafirlerin pasaportunun fotokopisini alması ve fotokopiyi saklaması zorunludur.
  • Otoparkta taşıtlar için maksimum yükselik kısıtlaması vardır.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Lütfen dikkat: Bazı konaklama yerlerinde, vücudunda dövme bulunan misafirlerin tesis bünyesindeki herkese açık hamamları kullanmalarına izin verilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel 3-18-33 Makishi adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel fiyatları gecelik en ucuz 7.188,62 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel fiyatları gecelik en ucuz 5.109,81 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel fiyatları gecelik en ucuz 5.333,26 TL’dir

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel, Naha (OKA) 'na 4.4 km uzaklıktadır.

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel,
- Otopark
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Açık Yüzme Havuzu
- Kuru Temizleme
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Terlik
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel check in saati 15, Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel check out saati 11.

Okinawa Hinode Resort and Hot spring Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Tsuboya Çömlekçilik Müzesi
- Okinawa Bölge Müzesi ve Sanat Müzesi
- Naha City Museum of History
- Shiseibyo Tapınağı
- Tsushima-maru Müzesi
- Kinjo Taş Yolu
- Naminouegu Tapınağı
- Sonohyan-utaki
- Enkaku Shineato Harabeleri
- Shurijo Kalesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Fukushu-en Bahçesi
- Icchu Kenji Anıtı
- Shrikinjocho Taş Yolu
- Tamaudoun Bölgesi
- Kinjo Barajı
- Bezaitendo Binası
- Manko Su Kuşu ve Sulak Arazi Merkezi
- Eski Japonya Donanma Yeraltı Genel Merkezi
- Senaga Adası
- Gyokusendo Mağarası
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.