Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Noosa Blue Resort

Noosa, Noosa Heads

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Noosa Blue Resort — 2
Noosa Blue Resort — 3

Galeri (84)

Noosa Blue Resort
Noosa Blue Resort — 2
Noosa Blue Resort — 3
Noosa Blue Resort — 4
Noosa Blue Resort — 5
Noosa Blue Resort — 6
Noosa Blue Resort — 7
Noosa Blue Resort — 8
Noosa Blue Resort — 9
Noosa Blue Resort — 10
Noosa Blue Resort — 10
Noosa Blue Resort
Noosa Blue Resort — 2
Noosa Blue Resort — 3
Noosa Blue Resort — 4
Noosa Blue Resort — 5
Noosa Blue Resort — 6
Noosa Blue Resort — 7
Noosa Blue Resort — 8
Noosa Blue Resort — 9
Noosa Blue Resort — 10
Noosa Blue Resort — 10
Noosa Blue Resort
Noosa Blue Resort — 2
Noosa Blue Resort — 3
Noosa Blue Resort — 4
Noosa Blue Resort — 5
Noosa Blue Resort — 6
Noosa Blue Resort — 7
Noosa Blue Resort — 8
Noosa Blue Resort — 9
Noosa Blue Resort — 10
Noosa Blue Resort — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Noosa Blue Resort

Noosa, Noosa Heads

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Weyba Creek Bushland Reserve North - 0,2 km / 0,1 mi
Yunaman Bushland Reserve - 0,6 km / 0,4 mi
Hastings Street - 0,8 km / 0,5 mi
Noosa National Park - 0,9 km / 0,6 mi
Noosa Plajı - 0,9 km / 0,6 mi
Noosa Spit Recreation Reserve - 1,3 km / 0,8 mi
Little Cove Plajı - 1,3 km / 0,8 mi
Keyser Island Conservation Park - 1,4 km / 0,9 mi
Laguna Lookout - 1,6 km / 1 mi
Girraween Nature Refuge - 2 km / 1,2 mi
Noosa Hill Track Trailhead - 2 km / 1,3 mi
Alexandria Bay Track Trailhead - 2,2 km / 1,4 mi
Tea Tree Bay - 2,6 km / 1,6 mi
Sunshine Beach Village Shops - 3 km / 1,8 mi
Noosa Hill - 3 km / 1,9 mi

Tercih edilen havaalanı Noosa Blue Resort Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 33,5 km / 20,8 mi mesafede

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerine, Avustralya'daki konaklama yerleri hakkında resmi yıldız değerlendirme sistemi sunan Star Ratings Australia tarafından yıldız verilmiştir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Barbekü

Asansör

Yelken

Su Kayağı

Fitness

Tekne Turu

Yoga Kursu

Golf Dersi

Dalış

Sörf

Kano

Aquapark

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Wappa Şelalesi Astronomi Rasathanesi

25.1 km

Yunaman Bushland Reserve

0.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Wappa Şelalesi Astronomi Rasathanesi 25.1 km

Yunaman Bushland Reserve 0.5 km

Noosa, Queensland (NSA) 4.1 km

Tarihi Yerler

  • Wappa Şelalesi Astronomi Rasathanesi 25.1 km

  • Sunshine Kalesi 26.1 km

  • Gympie Altın Madenciliği ve Tarihi Müzesi 44.9 km

Ulaşım

  • Noosa, Queensland (NSA) 4.1 km

  • Noosa Airport (NSV) 23.6 km

Çevredekiler

  • Wildlife HQ Hayvanat Bahçesi 32.7 km

  • Buderim Forest Nature Refuge 32.0 km

  • Twin Waters Spa 26.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Barbekü

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Weyba Creek Bushland Reserve North - 0,2 km / 0,1 mi
Yunaman Bushland Reserve - 0,6 km / 0,4 mi
Hastings Street - 0,8 km / 0,5 mi
Noosa National Park - 0,9 km / 0,6 mi
Noosa Plajı - 0,9 km / 0,6 mi
Noosa Spit Recreation Reserve - 1,3 km / 0,8 mi
Little Cove Plajı - 1,3 km / 0,8 mi
Keyser Island Conservation Park - 1,4 km / 0,9 mi
Laguna Lookout - 1,6 km / 1 mi
Girraween Nature Refuge - 2 km / 1,2 mi
Noosa Hill Track Trailhead - 2 km / 1,3 mi
Alexandria Bay Track Trailhead - 2,2 km / 1,4 mi
Tea Tree Bay - 2,6 km / 1,6 mi
Sunshine Beach Village Shops - 3 km / 1,8 mi
Noosa Hill - 3 km / 1,9 mi

Tercih edilen havaalanı Noosa Blue Resort Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 33,5 km / 20,8 mi mesafede

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerine, Avustralya'daki konaklama yerleri hakkında resmi yıldız değerlendirme sistemi sunan Star Ratings Australia tarafından yıldız verilmiştir.

Yelken

Su Kayağı

Fitness

Tekne Turu

Yoga Kursu

Golf Dersi

Dalış

Sörf

Kano

Aquapark

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Etkinliklere/partilere izin verilmez / Yakında plaj / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Otelde parti veya grup etkinlikleri yapılması kesinlikle yasaktır
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır (bu hizmet ücretli olabilir). Misafirler rezervasyon onayının üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak varıştan 48 saat önce konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Resepsiyon şu saatlerde açıktır:
  • Pazartesi - Cuma: 08.30 - 17
Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 48 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatları ve kilitli kasa bilgileri için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına 100 AUD.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: kişi başı (tek yön) 30 AUD.
  • Her çocuk için havaalanı ulaşım servisi ücreti: 16.00 AUD.
  • Geç çıkış ücreti ödenir
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: gecelik 15.0 AUD.
  • İlave yatak ücreti: gecelik 60.0 AUD.
  • Kredi kartıyla yapılan ödemelerden yüzde 1.9 ücret alınmaktadır.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yakındaki bir binada yapılan inşaat çalışması nedeniyle gürültü olabilir.
  • Bu konaklama yerine ulaşım için otomobil gerekli değildir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Noosa Blue Resort 16 Noosa Drive adresinde bulunmaktadır.

Noosa Blue Resort, Noosa, Queensland (NSA) 'na 4.1 km uzaklıktadır.

Noosa Blue Resort,
- Kuru Temizleme
- Açık Yüzme Havuzu
- Bahçe
- Tur Danışma
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Barbekü
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Noosa Blue Resort, oda içerisinde
- Mutfak
- Duş
- Jakuzi
- Telefon
- Dış Alan Mobilyası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Noosa Blue Resort tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Noosa Blue Resort otoparka sahip değildir.

Hayır, Noosa Blue Resort evcil hayvan kabul etmemektedir.

Noosa Blue Resort check in saati 14, Noosa Blue Resort check out saati 10.

Noosa Blue Resort yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Wappa Şelalesi Astronomi Rasathanesi
- Sunshine Kalesi
- Gympie Altın Madenciliği ve Tarihi Müzesi
- Gympie Altın Madenciliği ve Tarihi Müzesi
- Queensland Havacılık Müzesi
- Landsborough Müzesi
- Landsborough Müzesi
- Woodworks Forestry & Timber Museum

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Noosa Hill
- Fairy Pools
- Weyba Gölü
- Noosa Botanik Bahçeleri
- Twin Waters Spa
- Ripple Sunshine Coast Massage Day Spa and Beauty
- Salt Caves Mooloolaba
- Cartwright Burnu
- Wildlife HQ Hayvanat Bahçesi
- Skirmish Sunshine Coast Pty Ltd
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.