Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls

Niagara Şelalesi, Thorold

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 2
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 3

Galeri (19)

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 2
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 3
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 4
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 5
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 6
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 7
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 8
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 9
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 2
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 3
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 4
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 5
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 6
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 7
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 8
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 9
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 2
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 3
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 4
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 5
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 6
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 7
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 8
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 9
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10
Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls

Niagara Şelalesi, Thorold

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Niagara Bölge Fuar Alanı - 1,9 km / 1,2 mi
Seaway Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Niagara College - 3,1 km / 1,9 mi
Merritt Parkı - 5,4 km / 3,4 mi
Welland Uluslararası Su Sporları Merkezi - 9,4 km / 5,8 mi
Niagara Falls Golf Club - 13,5 km / 8,4 mi
Lock 7 Viewing Complex - 13,7 km / 8,5 mi
Welland Canal Lock 7 - 13,7 km / 8,5 mi
Brock Üniversitesi - 13,7 km / 8,5 mi
The Pen Centre alışveriş merkezi - 13,9 km / 8,6 mi
Waves Kapalı Su Parkı - 14,3 km / 8,9 mi
Niagara Wine Tour Guides - 14,4 km / 9 mi
Kanada One Fabrika Doğrudan Satış Mağazaları - 15,8 km / 9,8 mi
Niagara Square Shopping Centre alışveriş merkezi - 16,7 km / 10,4 mi
St. Catherine's Müzesi - 17,1 km / 10,6 mi

En yakın havaalanları:
Niagara Şellaleleri, New York (BIAG-Niagara Şelalesi Uluslararası) - 44,3 km / 27,5 mi
Buffalo, New York (BUF-Buffalo Niagara Uluslararası) - 61,5 km / 38,2 mi
Hamilton, Ontario (YHM-John C. Munro Hamilton Uluslararası) - 85,9 km / 53,4 mi
Toronto, Ontario (YTZ-Billy Bishop Toronto City) - 127,1 km / 79 mi
Toronto, Ontario (YYZ-Pearson Uluslararası) - 124,3 km / 77,2 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark (Tesis Harici)

map-image

Niagara Bölge Fuar Alanı

0.9 km

St. Catharines, Ontario (YCM-Niagara District)

18.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Niagara Bölge Fuar Alanı 0.9 km

St. Catharines, Ontario (YCM-Niagara District) 18.4 km

Welland Müzesi 4.8 km

Ulaşım

  • St. Catharines, Ontario (YCM-Niagara District) 18.4 km

  • Niagara Şellaleleri, New York (BIAG-Niagara Şelalesi Uluslararası) 25.2 km

  • Brantford, ON (XFV-Brantford Tren İstasyonu) 84.4 km

Çevredekiler

  • Bird Kingdom 15.4 km

  • Niagara Bölge Fuar Alanı 0.9 km

  • Şelalenin Ötesine Yolculuk 14.0 km

Tarihi Yerler

  • Welland Müzesi 4.8 km

  • Battle Ground Hotel Müzesi 13.2 km

  • Niagara Falls Tarih Müzesi 13.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark (Tesis Harici)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Niagara Bölge Fuar Alanı - 1,9 km / 1,2 mi
Seaway Alışveriş Merkezi - 2,3 km / 1,4 mi
Niagara College - 3,1 km / 1,9 mi
Merritt Parkı - 5,4 km / 3,4 mi
Welland Uluslararası Su Sporları Merkezi - 9,4 km / 5,8 mi
Niagara Falls Golf Club - 13,5 km / 8,4 mi
Lock 7 Viewing Complex - 13,7 km / 8,5 mi
Welland Canal Lock 7 - 13,7 km / 8,5 mi
Brock Üniversitesi - 13,7 km / 8,5 mi
The Pen Centre alışveriş merkezi - 13,9 km / 8,6 mi
Waves Kapalı Su Parkı - 14,3 km / 8,9 mi
Niagara Wine Tour Guides - 14,4 km / 9 mi
Kanada One Fabrika Doğrudan Satış Mağazaları - 15,8 km / 9,8 mi
Niagara Square Shopping Centre alışveriş merkezi - 16,7 km / 10,4 mi
St. Catherine's Müzesi - 17,1 km / 10,6 mi

En yakın havaalanları:
Niagara Şellaleleri, New York (BIAG-Niagara Şelalesi Uluslararası) - 44,3 km / 27,5 mi
Buffalo, New York (BUF-Buffalo Niagara Uluslararası) - 61,5 km / 38,2 mi
Hamilton, Ontario (YHM-John C. Munro Hamilton Uluslararası) - 85,9 km / 53,4 mi
Toronto, Ontario (YTZ-Billy Bishop Toronto City) - 127,1 km / 79 mi
Toronto, Ontario (YYZ-Pearson Uluslararası) - 124,3 km / 77,2 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Resepsiyon yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde banka veya kredi kartı kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirlerin giriş düzenlemeleri için rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini önceden araması gereklidir. Misafirlere giriş talimatları ve erişim kodu varıştan önce e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak konaklama yerine ulaşabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, günlük 12.55 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls 10 Haney Drive adresinde bulunmaktadır.

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls, St. Catharines, Ontario (YCM-Niagara District) 'na 18.4 km uzaklıktadır.

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls,
- Otopark (Tesis Harici) gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls evcil hayvan kabul etmemektedir.

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls check in saati 15, Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls check out saati 11.

Niagara Sleeps 6 Cozy 3bed 3bath Near Falls yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Welland Müzesi
- Battle Ground Hotel Müzesi
- Niagara Falls Tarih Müzesi
- Daredevil Gallery
- St. Catherine's Müzesi
- RiverBrink Gallery
- Screaming Tunnel
- Rock Legends Balmumu Müzesi
- Ripley's Believe it or Not
- Louis Tussauds Waxworks

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Welland Canal Lock 7
- Lock 7 Viewing Complex
- Burning Springs Spa & Thermal Pools
- Niagara Şelaleleri Kulesi
- Upside Down House
- Prospect Point Gözlem Katı
- Observation Tower
- Rainbow Tower (Gökkuşağı Kulesi)
- Rainbow Bridge
- Bird Kingdom
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.