Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Munyonyo Commonwealth Resort

Merkez Bölgesi, Munyonyo

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Munyonyo Commonwealth Resort — 2
Munyonyo Commonwealth Resort — 3

Galeri (62)

Munyonyo Commonwealth Resort
Munyonyo Commonwealth Resort — 2
Munyonyo Commonwealth Resort — 3
Munyonyo Commonwealth Resort — 4
Munyonyo Commonwealth Resort — 5
Munyonyo Commonwealth Resort — 6
Munyonyo Commonwealth Resort — 7
Munyonyo Commonwealth Resort — 8
Munyonyo Commonwealth Resort — 9
Munyonyo Commonwealth Resort — 10
Munyonyo Commonwealth Resort — 10
Munyonyo Commonwealth Resort
Munyonyo Commonwealth Resort — 2
Munyonyo Commonwealth Resort — 3
Munyonyo Commonwealth Resort — 4
Munyonyo Commonwealth Resort — 5
Munyonyo Commonwealth Resort — 6
Munyonyo Commonwealth Resort — 7
Munyonyo Commonwealth Resort — 8
Munyonyo Commonwealth Resort — 9
Munyonyo Commonwealth Resort — 10
Munyonyo Commonwealth Resort — 10
Munyonyo Commonwealth Resort
Munyonyo Commonwealth Resort — 2
Munyonyo Commonwealth Resort — 3
Munyonyo Commonwealth Resort — 4
Munyonyo Commonwealth Resort — 5
Munyonyo Commonwealth Resort — 6
Munyonyo Commonwealth Resort — 7
Munyonyo Commonwealth Resort — 8
Munyonyo Commonwealth Resort — 9
Munyonyo Commonwealth Resort — 10
Munyonyo Commonwealth Resort — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Munyonyo Commonwealth Resort

Merkez Bölgesi, Munyonyo

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Speke Resort Tatil ve Konferans Merkezi - 0,2 km / 0,1 mi
Victoria Gölü - 0,3 km / 0,2 mi
Munyonyo Martyrs' Shrine - 1,2 km / 0,7 mi
Wonder World Amusement Park - 7,3 km / 4,5 mi
Lake Victoria Serena Golf Resort & Spa - 7,6 km / 4,8 mi
Birleşik Devletler Elçiliği - 9,5 km / 5,9 mi
Nsambya St. Francis Hastanesi - 10,4 km / 6,4 mi
Kabaka's Lake - 10,8 km / 6,7 mi
Kibuli Camisi - 10,8 km / 6,7 mi
Owino Market - 11,7 km / 7,3 mi
Mildmay Uganda Hospital - 12,5 km / 7,8 mi
Rubaga Katedrali - 12,5 km / 7,8 mi
Gaddafi Ulusal Camisi - 12,6 km / 7,8 mi
Buganda Parlamentosu - 12,8 km / 8 mi
Uganda Cumhuriyeti Parlamentosu - 12,9 km / 8 mi

Tercih edilen havaalanı Munyonyo Commonwealth Resort Entebbe (EBB-Entebbe Uluslararası) - 40,6 km / 25,2 mi mesafede

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Resort otel konferans merkezi ve 20 toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Doktor

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Konferans Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Kabaka Sarayı

9.7 km

Speke Resort Tatil ve Konferans Merkezi

0.2 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Kabaka Sarayı 9.7 km

Speke Resort Tatil ve Konferans Merkezi 0.2 km

Bukoba (BKZ) 196.1 km

Çevredekiler

  • Uganda Doğal Yaşam Eğitim Merkezi 26.6 km

  • Owino Market/Kampala 9.8 km

  • Kibuli Camisi 8.8 km

Ulaşım

  • Bukoba (BKZ) 196.1 km

  • Mumias (MUM) 212.4 km

Tarihi Yerler

  • Kabaka Sarayı 9.7 km

  • Uganda Ulusal Müzesi 11.9 km

  • Kasubi Gömütleri 12.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Doktor

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Ücretli Havalimanı Transferi

Konferans Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Speke Resort Tatil ve Konferans Merkezi - 0,2 km / 0,1 mi
Victoria Gölü - 0,3 km / 0,2 mi
Munyonyo Martyrs' Shrine - 1,2 km / 0,7 mi
Wonder World Amusement Park - 7,3 km / 4,5 mi
Lake Victoria Serena Golf Resort & Spa - 7,6 km / 4,8 mi
Birleşik Devletler Elçiliği - 9,5 km / 5,9 mi
Nsambya St. Francis Hastanesi - 10,4 km / 6,4 mi
Kabaka's Lake - 10,8 km / 6,7 mi
Kibuli Camisi - 10,8 km / 6,7 mi
Owino Market - 11,7 km / 7,3 mi
Mildmay Uganda Hospital - 12,5 km / 7,8 mi
Rubaga Katedrali - 12,5 km / 7,8 mi
Gaddafi Ulusal Camisi - 12,6 km / 7,8 mi
Buganda Parlamentosu - 12,8 km / 8 mi
Uganda Cumhuriyeti Parlamentosu - 12,9 km / 8 mi

Tercih edilen havaalanı Munyonyo Commonwealth Resort Entebbe (EBB-Entebbe Uluslararası) - 40,6 km / 25,2 mi mesafede

/ Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, ofis ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. Resort otel konferans merkezi ve 20 toplantı odası vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Plaj Şemsiyesi

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

öğlen

Çıkış

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: oda başına (tek yön) 55 USD.
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: gecelik 35.0 USD.
  • Kredi kartıyla yapılan ödemelerden yüzde 5 ücret alınmaktadır.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak resort otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Munyonyo Commonwealth Resort 1047, 1049 Wavamunno Road adresinde bulunmaktadır.

Munyonyo Commonwealth Resort, Bukoba (BKZ) 'na 196.1 km uzaklıktadır.

Munyonyo Commonwealth Resort, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Ayrı Yemek Alanı
- Çalışma Masası
- Pay TV
- Terlik
- Ütü Ekipmanı
- Mini Buzdolabı
- Genel Gazete Servisi gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Munyonyo Commonwealth Resort tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Munyonyo Commonwealth Resort otoparka sahip değildir.

Hayır, Munyonyo Commonwealth Resort evcil hayvan kabul etmemektedir.

Munyonyo Commonwealth Resort check in saati öğlen, Munyonyo Commonwealth Resort check out saati 10.

Munyonyo Commonwealth Resort yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kabaka Sarayı
- Uganda Ulusal Müzesi
- Kasubi Gömütleri

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Rubaga Katedrali
- Namirembe Katedrali
- Kiwamirembe Catholic Shrine
- Baha'i İbadethanesi
- Sesse Islands
- Uganda Doğal Yaşam Eğitim Merkezi
- Ngamba Adası Şempanze Koruma Alanı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.