Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton

Pleasanton

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 2
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 3

Galeri (24)

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 2
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 3
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 4
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 5
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 6
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 7
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 8
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 9
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 2
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 3
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 4
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 5
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 6
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 7
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 8
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 9
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 2
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 3
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 4
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 5
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 6
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 7
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 8
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 9
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10
Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton

Pleasanton

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

South Methodist Hastanesi - 2,4 km / 1,5 mi
River Parkı - 4,1 km / 2,5 mi
Longhorn Müzesi - 6,1 km / 3,8 mi
Pleasanton Country Club - 6,2 km / 3,9 mi
Rancho de Las Cabras - 37,8 km / 23,5 mi
Floresville River Park - 38,9 km / 24,2 mi
San Antonio Nehri - 39,3 km / 24,4 mi
Braunig Lake - 39,5 km / 24,5 mi
Wilson County Courthouse - 41,8 km / 26 mi
Medina River - 43,6 km / 27,1 mi
Connally Memorial Swing Bed - 45,9 km / 28,5 mi
Connally Memorial Medical Center - 45,9 km / 28,5 mi
River Bend Golf Club - 47 km / 29,2 mi
Mission del Lago Golf Course - 50,3 km / 31,3 mi
Calaveras Lake - 51,4 km / 32 mi

Tercih edilen havaalanı Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton San Antonio Uluslararası Havalimanı (SAT) - 75 km / 46,6 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Fitness

map-image

Longhorn Müzesi

5.4 km

South Methodist Hastanesi

2.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Longhorn Müzesi 5.4 km

South Methodist Hastanesi 2.3 km

San Antonio, Teksas (SAT-San Antonio Uluslararası) 65.1 km

Çevredekiler

  • River Parkı 3.6 km

  • Pleasanton Country Club 4.9 km

  • Braunig Lake 36.8 km

Ulaşım

  • San Antonio, Teksas (SAT-San Antonio Uluslararası) 65.1 km

  • Alice, TX (ALI) 141.7 km

Tarihi Yerler

  • Longhorn Müzesi 5.4 km

  • Rancho de Las Cabras 35.9 km

  • San Antonio Missions Ulusal Tarih Parkı 46.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

South Methodist Hastanesi - 2,4 km / 1,5 mi
River Parkı - 4,1 km / 2,5 mi
Longhorn Müzesi - 6,1 km / 3,8 mi
Pleasanton Country Club - 6,2 km / 3,9 mi
Rancho de Las Cabras - 37,8 km / 23,5 mi
Floresville River Park - 38,9 km / 24,2 mi
San Antonio Nehri - 39,3 km / 24,4 mi
Braunig Lake - 39,5 km / 24,5 mi
Wilson County Courthouse - 41,8 km / 26 mi
Medina River - 43,6 km / 27,1 mi
Connally Memorial Swing Bed - 45,9 km / 28,5 mi
Connally Memorial Medical Center - 45,9 km / 28,5 mi
River Bend Golf Club - 47 km / 29,2 mi
Mission del Lago Golf Course - 50,3 km / 31,3 mi
Calaveras Lake - 51,4 km / 32 mi

Tercih edilen havaalanı Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton San Antonio Uluslararası Havalimanı (SAT) - 75 km / 46,6 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

15

Çıkış

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 24 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 50 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 23 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır

Özel Durumlar
Misafirlere, giriş talimatları varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, günlük 10 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 25.00 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).

Sıkça Sorulan Sorular

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton Kontinental Kahvaltı, Kahvaltı Dahil konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton 1311 Brush Country Lane adresinde bulunmaktadır.

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton, San Antonio, Teksas (SAT-San Antonio Uluslararası) 'na 65.1 km uzaklıktadır.

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton evcil hayvan kabul etmemektedir.

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton check in saati 15, Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton check out saati 11.

Microtel Inn & Suites by Wyndham Pleasanton yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Longhorn Müzesi
- Rancho de Las Cabras
- San Antonio Missions Ulusal Tarih Parkı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Braunig Lake
- Mission Espada
- Calaveras Lake
- Mission San Juan
- Mission San José
- Mission Concepción
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.