Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center

Dallas (ve civarı), Allen

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 2
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 3

Galeri (77)

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 2
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 3
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 4
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 5
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 6
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 7
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 8
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 9
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 2
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 3
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 4
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 5
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 6
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 7
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 8
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 9
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 2
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 3
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 4
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 5
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 6
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 7
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 8
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 9
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10
Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center

Dallas (ve civarı), Allen

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Watters Creek at Montgomery Farm - 0,4 km / 0,3 mi
Courses at Watters Creek - 2,9 km / 1,8 mi
Chase Oaks Golf Club - 3,4 km / 2,1 mi
Allen ISD Performing Arts Center - 4,2 km / 2,6 mi
Eagle Stadı - 4,7 km / 2,9 mi
Topgolf Allen - 5,1 km / 3,2 mi
Plano Kongre Merkezi - 5,3 km / 3,3 mi
The Main Event - 5,4 km / 3,3 mi
The Village at Allen - 5,7 km / 3,5 mi
Allen Premium Outlets - 5,7 km / 3,5 mi
Fairview Town Center Alışveriş Merkezi - 5,9 km / 3,7 mi
Caboose - 5,9 km / 3,7 mi
Allen Etkinlik Merkezi - 6 km / 3,7 mi
TPC Craig Ranch - 8,1 km / 5 mi
Medical City McKinney - 9,3 km / 5,8 mi

En yakın havaalanları:
McKinney Ulusal Havaalanı (DTX) - 14,6 km / 9,1 mi
Love Havaalanı (DAL) - 40,7 km / 25,3 mi
Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW) - 61,6 km / 38,3 mi

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center için önerilen havaalanı Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Allen bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 81113 ayak kare alanda konferans merkezi ve 23 toplantı odası sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Konferans Salonu

Asansör

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Fitness

Plaj Şemsiyesi

Cabana

map-image

Ewing Mansion

7.0 km

Dallas, Teksas (WSL-Kuzey Dallas Helikopter Pisti)

19.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ewing Mansion 7.0 km

Dallas, Teksas (WSL-Kuzey Dallas Helikopter Pisti) 19.1 km

Watters Creek at Montgomery Farm 0.3 km

Ulaşım

  • Dallas, Teksas (WSL-Kuzey Dallas Helikopter Pisti) 19.1 km

  • Dallas, Teksas (DAL-Love Field) 31.7 km

Çevredekiler

  • In-Sync Exotics 18.8 km

  • Watters Creek at Montgomery Farm 0.3 km

  • CityLine 10.2 km

Tarihi Yerler

  • Ewing Mansion 7.0 km

  • Plano Sanat Merkezi 8.2 km

  • Interurban Demiryolu Müzesi 8.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Konferans Salonu

Asansör

Toplantı Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Watters Creek at Montgomery Farm - 0,4 km / 0,3 mi
Courses at Watters Creek - 2,9 km / 1,8 mi
Chase Oaks Golf Club - 3,4 km / 2,1 mi
Allen ISD Performing Arts Center - 4,2 km / 2,6 mi
Eagle Stadı - 4,7 km / 2,9 mi
Topgolf Allen - 5,1 km / 3,2 mi
Plano Kongre Merkezi - 5,3 km / 3,3 mi
The Main Event - 5,4 km / 3,3 mi
The Village at Allen - 5,7 km / 3,5 mi
Allen Premium Outlets - 5,7 km / 3,5 mi
Fairview Town Center Alışveriş Merkezi - 5,9 km / 3,7 mi
Caboose - 5,9 km / 3,7 mi
Allen Etkinlik Merkezi - 6 km / 3,7 mi
TPC Craig Ranch - 8,1 km / 5 mi
Medical City McKinney - 9,3 km / 5,8 mi

En yakın havaalanları:
McKinney Ulusal Havaalanı (DTX) - 14,6 km / 9,1 mi
Love Havaalanı (DAL) - 40,7 km / 25,3 mi
Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW) - 61,6 km / 38,3 mi

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center için önerilen havaalanı Dallas-Fort Worth Uluslararası Havalimanı (DFW).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Allen bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 81113 ayak kare alanda konferans merkezi ve 23 toplantı odası sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Fitness

Plaj Şemsiyesi

Cabana

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Otoparkta yükseklik kısıtlaması vardır / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 50 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 23 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü ve güvenlik sistemi yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Bu konaklama yerinde otopark ücreti alınmaktadır.
Opsiyonel Ücretler
  • Zengin kahvaltı kişi başına 21.95 USD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz kapalı otopark ücreti: günlük 22 USD (giriş/çıkış ayrıcalıkları)
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 150 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 10 ve 22 arasında açıktır.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Otoparkta taşıtlar için maksimum yükselik kısıtlaması vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center 777 Watters Creek Boulevard adresinde bulunmaktadır.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center, Dallas, Teksas (WSL-Kuzey Dallas Helikopter Pisti) 'na 19.1 km uzaklıktadır.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center,
- Kuru Temizleme
- Açık Yüzme Havuzu
- Konferans Salonu
- Asansör
- Toplantı Salonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center otoparka sahip değildir.

Hayır, Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center evcil hayvan kabul etmemektedir.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center check in saati 15, Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center check out saati öğlen.

Marriott Dallas Allen Hotel & Convention Center yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Ewing Mansion
- Plano Sanat Merkezi
- Interurban Demiryolu Müzesi
- Heard Doğa Bilimi Müzesi ve Doğal Yaşam Korunağı
- Chestnut Meydanı Tarihi Köyü
- Collin County Tarih Müzesi
- Amerikan Demiryolu Müzesi
- Ulusal Video Oyunu Müzesi
- Mary Kay Müzesi
- Cavanaugh Filo Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- In-Sync Exotics
- Lavon Lake
- The Rose Gardens of Farmers Branch
- White Rock Gölü
- Dallas Arboretumu ve Botanik Bahçesi
- Lake Ray Hubbard
- Cityplace Center
- Freedman's Memorial
- Mustangs of Las Colinas
- Mandalay Canal
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.