Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Lotties Lott

Tameside District, Ashton-under-Lyne

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Lotties Lott — 2
Lotties Lott — 3

Galeri (9)

Lotties Lott
Lotties Lott — 2
Lotties Lott — 3
Lotties Lott — 4
Lotties Lott — 5
Lotties Lott — 6
Lotties Lott — 7
Lotties Lott — 8
Lotties Lott — 9
Lotties Lott — 9
Lotties Lott
Lotties Lott — 2
Lotties Lott — 3
Lotties Lott — 4
Lotties Lott — 5
Lotties Lott — 6
Lotties Lott — 7
Lotties Lott — 8
Lotties Lott — 9
Lotties Lott — 9
Lotties Lott
Lotties Lott — 2
Lotties Lott — 3
Lotties Lott — 4
Lotties Lott — 5
Lotties Lott — 6
Lotties Lott — 7
Lotties Lott — 8
Lotties Lott — 9
Lotties Lott — 9

1/9

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Lotties Lott

Tameside District, Ashton-under-Lyne

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Transpennine Real Ale Trail - 1,1 km / 0,7 mi
Werneth Low Country Park - 6,8 km / 4,2 mi
National Cycling Centre - 8,6 km / 5,4 mi
Etihad Stadyumu - 9,3 km / 5,8 mi
Peak District - 9,4 km / 5,8 mi
Co-op Live Arena - 9,5 km / 5,9 mi
Dovestone Baraj Gölü - 10,8 km / 6,7 mi
The Monastery - 11,1 km / 6,9 mi
Boundary Parkı - 11,2 km / 7 mi
Alan Turing Memorial - 11,7 km / 7,3 mi
Canal Street (Kanal Sokağı) - 11,7 km / 7,3 mi
Market Street - 12 km / 7,5 mi
Manchester Konferans Merkezi - 12 km / 7,5 mi
Manchester Palace Tiyatrosu - 12,1 km / 7,5 mi
Manchester Sanat Galerisi - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanı Manchester Havaalanı (MAN) - 25,7 km / 15,9 mi

Daha Fazla

map-image

Bradford (BRF)

40.0 km

Transpennine Real Ale Trail

0.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Bradford (BRF) 40.0 km

Transpennine Real Ale Trail 0.7 km

Portland Basin Müzesi 1.9 km

Çevredekiler

  • Wild Wings Av Kuşları Merkezi 28.1 km

  • Vintage Family Funfair 14.0 km

  • Bronte Şelalesi 36.9 km

Tarihi Yerler

  • Portland Basin Müzesi 1.9 km

  • Park Bridge Industrial Hamlet 3.5 km

  • Chadkirk Chapel Museum 9.6 km

Ulaşım

  • Bradford (BRF) 40.0 km

  • Leeds (LBA-Leeds Bradford) 50.3 km

  • Ecclesbourne Valley Railway 60.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Transpennine Real Ale Trail - 1,1 km / 0,7 mi
Werneth Low Country Park - 6,8 km / 4,2 mi
National Cycling Centre - 8,6 km / 5,4 mi
Etihad Stadyumu - 9,3 km / 5,8 mi
Peak District - 9,4 km / 5,8 mi
Co-op Live Arena - 9,5 km / 5,9 mi
Dovestone Baraj Gölü - 10,8 km / 6,7 mi
The Monastery - 11,1 km / 6,9 mi
Boundary Parkı - 11,2 km / 7 mi
Alan Turing Memorial - 11,7 km / 7,3 mi
Canal Street (Kanal Sokağı) - 11,7 km / 7,3 mi
Market Street - 12 km / 7,5 mi
Manchester Konferans Merkezi - 12 km / 7,5 mi
Manchester Palace Tiyatrosu - 12,1 km / 7,5 mi
Manchester Sanat Galerisi - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanı Manchester Havaalanı (MAN) - 25,7 km / 15,9 mi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat öğlen sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Konaklama yeri sahibi varışta misafirleri karşılayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Lotties Lott 31 Willow Wood Close adresinde bulunmaktadır.

Lotties Lott, Bradford (BRF) 'na 40.0 km uzaklıktadır.
Lotties Lott, Ecclesbourne Valley Railway 'na 60.5 km uzaklıktadır.

Hayır, Lotties Lott otoparka sahip değildir.

Hayır, Lotties Lott evcil hayvan kabul etmemektedir.

Lotties Lott check in saati 16, Lotties Lott check out saati 10.

Lotties Lott yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Portland Basin Müzesi
- Park Bridge Industrial Hamlet
- Chadkirk Chapel Museum
- Victoria Baths
- Elizabeth Gaskell House
- Staircase House
- Old Town Dungeon & Court House
- Stockport Air Raid Shelters
- Greater Manchester Police Museum
- Hat Works Şapkacılık Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Dovestone Baraj Gölü
- The Monastery
- Alan Turing Memorial
- CIS Solar Kulesi
- Imperial Chinese Archway
- Manchester Katedrali
- St Mary's The Hidden Gem
- Abraham Lincoln Heykeli
- Manchester Ship Canal
- Beetham Kulesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.