Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn

Hamburg-Harburg, Hamburg Limanı

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 2
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 3

Galeri (58)

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 2
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 3
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 4
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 5
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 6
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 7
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 8
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 9
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 2
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 3
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 4
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 5
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 6
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 7
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 8
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 9
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 2
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 3
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 4
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 5
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 6
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 7
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 8
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 9
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10
Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn

Hamburg-Harburg, Hamburg Limanı

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Elbe - 1,7 km / 1,1 mi
Phoenix Merkezi - 4,7 km / 2,9 mi
Schwarzenberg - 5,7 km / 3,6 mi
Hamburg Teknoloji Üniversitesi - 6,5 km / 4,1 mi
Hamburg Toptancı Pazarı - 9,3 km / 5,8 mi
Mehr!-Theater am Großmarkt - 9,3 km / 5,8 mi
Uluslararası Denizcilik Müzesi - 9,4 km / 5,9 mi
Markthalle Hamburg - 9,8 km / 6,1 mi
Hamburg Cruise Center (Hamburg Gemi Merkezi) - 9,9 km / 6,1 mi
Dockland Seyir Terası - 9,9 km / 6,2 mi
Geleneksel Gemi Limanı - 9,9 km / 6,2 mi
Marienkrankenhaus - 10,1 km / 6,3 mi
Moenkebergstrasse - 10,1 km / 6,3 mi
HafenCity Bilgi Merkezi - 10,1 km / 6,3 mi
Hamburg Dungeon (Hamburg Zindanı) - 10,2 km / 6,3 mi

En yakın havaalanları:
Hamburg Finkenwerder Havalimanı (XFW) - 21,7 km / 13,5 mi
Hamburg Havaalanı (HAM) - 20,4 km / 12,7 mi

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn için önerilen havaalanı Hamburg Havaalanı (HAM).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Hamburg bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 969 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Doktor

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Konferans Salonu

map-image

Science Center Wald

2.3 km

Heuckenlock Doğa Koruma Alanı

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Science Center Wald 2.3 km

Heuckenlock Doğa Koruma Alanı 0.1 km

Lübeck Havalimanı (LBC) 57.5 km

Ulaşım

  • Lübeck Havalimanı (LBC) 57.5 km

  • Bremerhaven (BRV-Bremerhaven Bölge) 96.2 km

  • Wilhelmsburg S-Bahn İstasyonu 2.4 km

Tarihi Yerler

  • Science Center Wald 2.3 km

  • Energieberg Georgswerder 3.4 km

  • Falckenberg Koleksiyonu 3.7 km

Çevredekiler

  • Wildpark Schwarze Berge 10.0 km

  • Hamburger Dom 9.2 km

  • Bergedorfer Kalesi 12.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Toplantı Salonu

Doktor

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Elbe - 1,7 km / 1,1 mi
Phoenix Merkezi - 4,7 km / 2,9 mi
Schwarzenberg - 5,7 km / 3,6 mi
Hamburg Teknoloji Üniversitesi - 6,5 km / 4,1 mi
Hamburg Toptancı Pazarı - 9,3 km / 5,8 mi
Mehr!-Theater am Großmarkt - 9,3 km / 5,8 mi
Uluslararası Denizcilik Müzesi - 9,4 km / 5,9 mi
Markthalle Hamburg - 9,8 km / 6,1 mi
Hamburg Cruise Center (Hamburg Gemi Merkezi) - 9,9 km / 6,1 mi
Dockland Seyir Terası - 9,9 km / 6,2 mi
Geleneksel Gemi Limanı - 9,9 km / 6,2 mi
Marienkrankenhaus - 10,1 km / 6,3 mi
Moenkebergstrasse - 10,1 km / 6,3 mi
HafenCity Bilgi Merkezi - 10,1 km / 6,3 mi
Hamburg Dungeon (Hamburg Zindanı) - 10,2 km / 6,3 mi

En yakın havaalanları:
Hamburg Finkenwerder Havalimanı (XFW) - 21,7 km / 13,5 mi
Hamburg Havaalanı (HAM) - 20,4 km / 12,7 mi

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn için önerilen havaalanı Hamburg Havaalanı (HAM).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Hamburg bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 969 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Green Key (Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 18 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz otopark ücreti: gecelik 10 EUR.
  • Evcil hayvan depozitosu: günlük 15 EUR.
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, günlük 15 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 25.0 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).

Sıkça Sorulan Sorular

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn Stillhorner Weg 40 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn fiyatları gecelik en ucuz 6.784,91 TL’dir

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn, Lübeck Havalimanı (LBC) 'na 57.5 km uzaklıktadır.

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn,
- Kuru Temizleme
- Toplantı Salonu
- Doktor
- Bahçe
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Asansör
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Telefon
- Bide
- Genel Gazete Servisi
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn otoparka sahip değildir.

Hayır, Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn evcil hayvan kabul etmemektedir.

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn check in saati 15, Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn check out saati öğlen.

Leonardo Hotel Hamburg Stillhorn yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Science Center Wald
- Energieberg Georgswerder
- Falckenberg Koleksiyonu
- Helms Müzesi
- Ballinstadt Auswanderwelt Hamburg
- Hamburg Limanı Müzesi
- Wasserkunst Kaltehofe
- Dockland Seyir Terası
- Marco-Polo Tower
- Uluslararası Denizcilik Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Georgswerder
- Kampffmeyer Değirmenleri
- Pferdeschwemme
- Eichbaum Gölü
- Water Art Elbinsel Kaltehofe
- Norderelb Bridges
- Unilever Haus
- Bullenhuser Damm Anıtı
- St Nikolai Anıtı
- Harburger Dağları
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.