Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0323

Lara Beach Homes

Antalya Merkez, Lara-Kundu, Antalya

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Lara Beach Homes — 2
Lara Beach Homes — 3

Galeri (73)

Lara Beach Homes

7.1 İyi

Lara Beach Homes — 2
Lara Beach Homes — 3
Lara Beach Homes — 4
Lara Beach Homes — 5
Lara Beach Homes — 6
Lara Beach Homes — 7
Lara Beach Homes — 8
Lara Beach Homes — 9
Lara Beach Homes — 10
Lara Beach Homes — 10
Lara Beach Homes

7.1 İyi

Lara Beach Homes — 2
Lara Beach Homes — 3
Lara Beach Homes — 4
Lara Beach Homes — 5
Lara Beach Homes — 6
Lara Beach Homes — 7
Lara Beach Homes — 8
Lara Beach Homes — 9
Lara Beach Homes — 10
Lara Beach Homes — 10
Lara Beach Homes

7.1 İyi

Lara Beach Homes — 2
Lara Beach Homes — 3
Lara Beach Homes — 4
Lara Beach Homes — 5
Lara Beach Homes — 6
Lara Beach Homes — 7
Lara Beach Homes — 8
Lara Beach Homes — 9
Lara Beach Homes — 10
Lara Beach Homes — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Lara Beach Homes

Antalya Merkez, Lara-Kundu, Antalya

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Daha Fazla

Bahçe

Güneşlenme Terası

Açık Yüzme Havuzu

Lobi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Otopark

Kablosuz İnternet

Tur Danışma

Klima

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Faks / Fotokopi

Plajı Kum

Çocuk Havuzu

7.1

İyi

67 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0323

7.1

İyi

67 Otelpuan Yorumu

map-image

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güzeloba Ücretsiz Halk Plajı

1.2 km

Sandland

2.2 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda Tek Kişilik,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 18 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 18 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Apartment,


  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 50 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Daire-Tek Yatak Odalı, Kara Manzaralı,


  • Çekyat
  • Kanepe
  • Queen Bed
  • 50 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Aile Odası 4 Kişilik,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 30 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Daire-Tek Yatak Odalı, Havuz Manzaralı,


  • Kanepe
  • Queen Bed
  • 55 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Aile Odası 5 Kişilik,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 40 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Aile Odası 7 Kişilik,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 50 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

7.1

İyi

67 Otelpuan Yorumu

7.1

İyi

67 Otelpuan Yorumu

%67

Tavsiye Etme

%69

Fiyat Performans

7.6

Oda

6.2

Yüzme

7.4

Hizmet

7

Yemek

Son Yorumlar

10.0 Mükemmel

K***** I*****

Ailemle 2 gün için gittik çok sesiz sakin ve tertemiz herşey düşünülmüş gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz beach hizmeti de var aracı olmayanlar için servis bile düşünülmüş açık büfe kahvaltısıda hayet yeterliydi biz herşeyden memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

8.0 İyi

A***** C*****

Sakinlik yönüyü güzeldi. Kaldığım yarı pansiyondu çok detaylı bir şey yoktu. Kahvaltı serpme şeklindeydi temiz ve hijyenikti güzeldi. Odamız temiz ve düzenliydi. Gideceğim tatilleri etsden yapıyorum sizden güzel yerler çıkıyor fazla şımarmasın oteller diye düşük puan verdim.

Konaklama Tarihi: 2026 Mayıs

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

M***** A*****

Oteli tavsiye ederim. Otelin konumu sakin bi yerdeydi. Havalimanına ve şehirr merkezine uzaklığı iyiydi. Otel fiyat performans olarak iyiyidi. Kahvaltı yeterliydi personeller güler yüzlüydü. Otopark problemi yoktu.

Konaklama Tarihi: 2026 Mart

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

H***** G*****

Bence konum olarak da kalite olarak da harikaydı kendimi bir otelde veya yabancı bir yerde olarak değil de kendi evimdeymişim gibi hissettim sessiz sakin gürültüden uzak bir yer ve lara plajına konumu çok yakın konforlu bir alana sahip odaları şahsen dışarda yemek yemek istemeyenler için çok güzel bir mutfağı var tavsiyem giriş katında kalın balkondan direk bahçeye çıkış olması çok ferahlatıcı banyo mükemmel 24 saat sıcak su bulunmakta her dairenin kendi kombi sistemi var ayda en kotu 2 hafta sonum kesinlikle burada geçecek.

Konaklama Tarihi: 2026 Ocak

Tavsiye Ediyor

8.7 Çok iyi

B***** T*****

Otel hizmet olarak güzeldi. Fakat bir şikayetim olacak kaldığım süre boyunca otel odası hiçbir şekilde temizlenmedi onun dışında bir problemim yoktu. Konaklama için yatış için sadece kaldım genel olarak memnunum yani. Merkeze yakın olması, servis imkanının olması iyiydi. Kahvaltı yönünden de temizdi, güzeldi, bir problem yoktu.

Konaklama Tarihi: 2025 Eylül

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Güzeloba Ücretsiz Halk Plajı 1.2 km

Sandland 2.2 km

Antalya Havalimanı 10.9 km

Tarihi Yerler

  • Sandland 2.2 km

  • Soviet Life Style Museum 5.1 km

  • Selfie Park 6.7 km

Ulaşım

  • Antalya Havalimanı 10.9 km

  • Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 171.7 km

  • Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali 20.4 km

Çevredekiler

  • Antalya Devlet Opera Ve Bale Salonu 15.7 km

  • Denizimpark At Çiftliği 1.4 km

  • Akyarlar Mağarası 40.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Bahçe

Güneşlenme Terası

Açık Yüzme Havuzu

Lobi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Otopark

Kablosuz İnternet

Tur Danışma

Klima

Oda Servisi

Sigara İçilmeyen Odalar

Faks / Fotokopi

Ücretli

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Antalya’da Eviniz Gibi Hissedeceğiniz Bir Tatil Deneyimi Modern tasarım, Akdeniz’in sıcaklığı ve eşsiz Lara Plajı’na sadece iki kilometre mesafede... Lara Beach Homes, konforlu daireleri ve huzur veren atmosferiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz bir tatil vadediyor. Antalya Lara'da, doğanın ve denizin tam kalbinde! Konfor, Özgürlük ve Huzur Bir Arada Lara Beach Homes, kısa ve uzun dönem konaklamalar için tasarlanmış modern ve tam donanımlı daireleri geniş aile odalarıyla misafirlerine ev konforunda bir tatil sunar. Her biri balkonlu yada verandalı, klimalı ve mutfaklı olan dairelerimiz, hem bireysel hem de ailecek konaklamaya uygundur. Doğayla iç içe sessiz bir ortamda, şehir merkezine ve havaalanına yakın konumu ile ideal bir tercihtir. Sezon döneminde ayrıca yarım pansiyon fix menü seklinde alakart verilmektedir Ayrıca sezon döneminde plaja servisimiz mevcuttur.

Plajı Kum

Çocuk Havuzu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Lara Beach Homes Sadece Oda, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Lara Beach Homes Güzeloba mah 2383 sok no 7 adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Lara Beach Homes konaklama fiyatı en ucuz 3.054,9 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Lara Beach Homes oda fiyatı toplam 6.138,94 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Lara Beach Homes fiyatı en ucuz 3.069,95 TL’ ile Perşembe gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Lara Beach Homes tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Lara Beach Homes fiyatları gecelik en ucuz 3.054,9 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Lara Beach Homes fiyatları gecelik en ucuz 2.549,62 TL’dir

Kış döneminde (Kasım - Mart) Lara Beach Homes tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Lara Beach Homes fiyatları gecelik en ucuz 3.054,9 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Lara Beach Homes tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Lara Beach Homes için ortalama 6,5 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Lara Beach Homes için ortalama 6,6 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Lara Beach Homes için ortalama 7,1 puan vermiştir.

Lara Beach Homes, Antalya Havalimanı 'na 10.9 km uzaklıktadır.
Lara Beach Homes, Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali 'na 20.4 km uzaklıktadır.

Lara Beach Homes,
- Bahçe
- Güneşlenme Terası
- Açık Yüzme Havuzu
- Lobi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Açık Otopark
- Kablosuz İnternet
- Tur Danışma
- Klima
- Oda Servisi
- Sigara İçilmeyen Odalar gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Lara Beach Homes,
- Faks / Fotokopi gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Lara Beach Homes, oda içerisinde
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Su Isıtıcısı
- Gardırop
- Ücretsiz Şişe Su
- Duman Dedektörü
- Çay / Kahve Seti
- Klima
- Minibar
- Balkon
- LCD / Plazma TV
- Buklet Banyo Ürünleri
- Havlu
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Makyaj Aynası
- Televizyon
- Saç Kurutma Makinesi
- Kablosuz İnternet
- Elektronik Kapı Kilidi gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Lara Beach Homes tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Lara Beach Homes tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Açık Otopark.

Hayır, Lara Beach Homes evcil hayvan kabul etmemektedir.

Lara Beach Homes check in saati 14:00, Lara Beach Homes check out saati 12:00.

Lara Beach Homes yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Sandland
- Soviet Life Style Museum
- Selfie Park
- Perge
- Eylül Antika
- Perge Antik Kenti
- Atatürk Evi Müzesi
- Antalya Atatürk Evi Ve Müzesi
- Hadrianus Kapısı
- Akmed Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Denizimpark At Çiftliği
- Pirsultan Abdal Anıtı
- Atatürk Büstü
- Celaleddin Rumi Anıtı
- Uğur Mumcu Anıtı
- Zübeyde Hanım Anıtı
- Hadrian Kapısı
- Kesik Minare
- Kesik Minare
- Anıt
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.