Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0164

Kaş Yoga Evi Hotel

Kaş, Antalya

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Kaş Yoga Evi Hotel — 2
Kaş Yoga Evi Hotel — 3

Galeri (30)

Kaş Yoga Evi Hotel
Kaş Yoga Evi Hotel — 2
Kaş Yoga Evi Hotel — 3
Kaş Yoga Evi Hotel — 4
Kaş Yoga Evi Hotel — 5
Kaş Yoga Evi Hotel — 6
Kaş Yoga Evi Hotel — 7
Kaş Yoga Evi Hotel — 8
Kaş Yoga Evi Hotel — 9
Kaş Yoga Evi Hotel — 10
Kaş Yoga Evi Hotel — 10
Kaş Yoga Evi Hotel
Kaş Yoga Evi Hotel — 2
Kaş Yoga Evi Hotel — 3
Kaş Yoga Evi Hotel — 4
Kaş Yoga Evi Hotel — 5
Kaş Yoga Evi Hotel — 6
Kaş Yoga Evi Hotel — 7
Kaş Yoga Evi Hotel — 8
Kaş Yoga Evi Hotel — 9
Kaş Yoga Evi Hotel — 10
Kaş Yoga Evi Hotel — 10
Kaş Yoga Evi Hotel
Kaş Yoga Evi Hotel — 2
Kaş Yoga Evi Hotel — 3
Kaş Yoga Evi Hotel — 4
Kaş Yoga Evi Hotel — 5
Kaş Yoga Evi Hotel — 6
Kaş Yoga Evi Hotel — 7
Kaş Yoga Evi Hotel — 8
Kaş Yoga Evi Hotel — 9
Kaş Yoga Evi Hotel — 10
Kaş Yoga Evi Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Kaş Yoga Evi Hotel

Kaş, Antalya

Elea & Kaputaş, Likya Caddesi’nin hemen üstünde kalıyor. Meydandan otele ulaşmak için; “Old House” barı geçmeden sağa dönün. Kaş’ın meşhur Uzun Çarşısı’ndan yukarı çıkın. Kral mezarını geçin düz devam edin. İlk sola dönün. Yolunuzun sağ tarafta başka bir yolla kesiştiği noktada, tam karşınızda “Kaputaş Apart” tabelasını göreceksiniz. Tabelanın yanındaki merdivenlerden yukarı üç set merdiven çıktıktan sonra Elea & Kaputaş hemen sağınızda. Evcil hayvanı ile gelmek isteyen misafirlerimizin, müsaitlik ve izin için öncelikle otel ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Evcil hayvanınız için ilave olarak 50 TL temizlik ücreti alınmaktadır. Otelimiz Kaş Merkez'de olup, denize 100 metre mesafede bulunmaktadır. Muhteşem deniz manzarası ve 180 derecelik bakış açısıyla; Limanağzı, Meis Adası, Yeni Marina, Kaş sahili ve meydanını seyrederek kahvaltınızı ve akşam yemeklerinizi yapabilirsiniz

Daha Fazla

Teras Havuzu

Tur Danışma

Vale Servisi

Havuz Havlusu

Teras

Otopark

Kütüphane

Lobi

Güneşlenme Terası

Isıtma

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Bagaj Odası

Klima

Günlük Temizlik

Çamaşırhane

Ütü Servisi

VIP Transfer

Doktor

Havaalanı Servisi

Bar

Havuz Bar

Kahvaltı Salonu

Açık Havuz

Bisiklet Kiralama

Dalış Merkezi

Tekne Turu

Bisiklet

At Binme

Plaj Havlusu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0164

map-image

King's Tomb

0.1 km

Çınarlar Plajı

0.3 km

Kampanyalar

maximum kart

’a Özel 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan!

maximum kart

’a özel sepette %8 ek indirim!

Tüm Kartlara Sepette ek %3 indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Apart Oda, Bahçe Manzaralı, Balkonlu,

  • Çekyat
  • Geniş Çift Kişilik
  • 25 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Apart Oda, Deniz Manzaralı, Teraslı,

  • Çekyat
  • Geniş Çift Kişilik
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Apart Oda, Deniz Manzaralı, Balkonlu,

  • Çekyat
  • Geniş Çift Kişilik
  • 25 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

King's Tomb 0.1 km

Çınarlar Plajı 0.3 km

Muğla Dalaman Havalimanı 154.4 km

Tarihi Yerler

  • King's Tomb 0.1 km

  • Rock Tombs 0.2 km

  • Likya Mezarları 0.2 km

Ulaşım

  • Muğla Dalaman Havalimanı 154.4 km

  • Antalya Havalimanı 200.8 km

  • Kaş Belediyesi Otogarı 0.7 km

Çevredekiler

  • Mavi Mağara 20.1 km

  • Gizlikent Şelalesi 65.1 km

  • Girmeler Şifa Kaplıcası 81.3 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Teras Havuzu

Tur Danışma

Vale Servisi

Havuz Havlusu

Teras

Otopark

Kütüphane

Lobi

Güneşlenme Terası

Isıtma

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Bagaj Odası

Klima

Günlük Temizlik

Ücretli

Çamaşırhane

Ücretli

Ütü Servisi

Ücretli

VIP Transfer

Ücretli

Doktor

Ücretli

Havaalanı Servisi

Ücretli

Elea & Kaputaş, Likya Caddesi’nin hemen üstünde kalıyor. Meydandan otele ulaşmak için; “Old House” barı geçmeden sağa dönün. Kaş’ın meşhur Uzun Çarşısı’ndan yukarı çıkın. Kral mezarını geçin düz devam edin. İlk sola dönün. Yolunuzun sağ tarafta başka bir yolla kesiştiği noktada, tam karşınızda “Kaputaş Apart” tabelasını göreceksiniz. Tabelanın yanındaki merdivenlerden yukarı üç set merdiven çıktıktan sonra Elea & Kaputaş hemen sağınızda. Evcil hayvanı ile gelmek isteyen misafirlerimizin, müsaitlik ve izin için öncelikle otel ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Evcil hayvanınız için ilave olarak 50 TL temizlik ücreti alınmaktadır. Otelimiz Kaş Merkez'de olup, denize 100 metre mesafede bulunmaktadır. Muhteşem deniz manzarası ve 180 derecelik bakış açısıyla; Limanağzı, Meis Adası, Yeni Marina, Kaş sahili ve meydanını seyrederek kahvaltınızı ve akşam yemeklerinizi yapabilirsiniz

Bar

Ücretli

Havuz Bar

Ücretli

Kahvaltı Salonu

Ücretli

Açık Havuz

Bisiklet Kiralama

Ücretli

Dalış Merkezi

Ücretli

Tekne Turu

Ücretli

Bisiklet

Ücretli

At Binme

Ücretli

Plaj Havlusu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş Yoga Evi Hotel Sadece Oda konseptinde hizmet sunmaktadır.

Kaş Yoga Evi Hotel Andifli Mah Arısan Sok No:20 adresinde bulunmaktadır.

Kaş Yoga Evi Hotel, Muğla Dalaman Havalimanı 'na 154.4 km uzaklıktadır.
Kaş Yoga Evi Hotel, Kaş Belediyesi Otogarı 'na 0.7 km uzaklıktadır.

Kaş Yoga Evi Hotel,
- Teras Havuzu
- Tur Danışma
- Vale Servisi
- Havuz Havlusu
- Teras
- Otopark
- Kütüphane
- Lobi
- Güneşlenme Terası
- Isıtma
- Kablosuz İnternet
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Bagaj Odası
- Klima gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Kaş Yoga Evi Hotel,
- Günlük Temizlik
- Çamaşırhane
- Ütü Servisi
- VIP Transfer
- Doktor
- Havaalanı Servisi gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Kaş Yoga Evi Hotel, oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Oturma Alanı
- Klima
- Balkon veya Teras
- Oturma Odası (Ayrı) gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Kaş Yoga Evi Hotel tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Havuz.

Evet, Kaş Yoga Evi Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Kaş Yoga Evi Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Kaş Yoga Evi Hotel check in saati 14:00, Kaş Yoga Evi Hotel check out saati 11:00.

Kaş Yoga Evi Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- King's Tomb
- Rock Tombs
- Likya Mezarları
- Antiphellos Ruins
- Kaş (Antıphellos) Antik Tiyatrosu
- Antiphellos Antik Kenti
- Şövalyeler Kalesi
- Megisti Arkeoloji Müzesi
- Paleokastro Hisarı
- Kyaneai Antik Kenti

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Heykeli
- Kral Mezarı (Anıt Mezar)
- Kaş Amfitiyatrosu
- Kaş Panorama
- Çukurbağ Yarımadası
- St. Constantine ve St. Helen Katedrali
- Saint George Manastırı
- Mavi Mağara
- Mavi Mağara
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.