1000 TL’ye Varan Bonus Kazanma Fırsatı ETS’de!

1000 TL’ye Varan Bonus Kazanma Fırsatı ETS’de!


ETS’deki seçili otellerde, 31 Ocak 2023’e kadar tek seferde yapacağınız 7.500 - 12.499 TL arası rezervasyonlarda 675 TL Bonus, 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise 925 TL Bonus kazanma fırsatı sizi bekliyor.


Ayrıca BonusFlaş’a özel tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat harcamanızda da ilave olarak 75 TL Bonus kazanabilir, yaptığınız rezervasyonun tutarına göre her iki kampanya ile toplamda 1000 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz. 75 TL Bonus kampanyası en fazla iki defaya mahsus geçerli olup toplamda 150 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı sunuyor.


Otel rezervasyonunuzu yapmadan önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından, ETS kampanyası için Hemen Katıl butonuna basarak kampanyaya katılın.


Kampanya Koşulları:


·      Kampanya 10 Ocak 2023-31 Ocak 2023 tarihleri arasında, Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.

·      Kampanya dahilinde; ETS’den tek seferde seçili otellerde gerçekleştirilen 7.500 TL-12.499 TL arası peşin veya taksili ödemelerde 675 TL bonus ,12.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 925 TL bonus verilecektir.

·      Kampanya BonusFlaş’a özeldir.

·      Kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından ETS kampanyası için “Hemen Katıl” butonuna basarak kampanyaya katılabilirsiniz.

·      BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·      Kampanya yaz otelleri için 01.04 - 31.10.2023 konaklamalarında, Kış dönemi otelleri için 19.12.2022 - 31.03.2023 arası konaklamalarda geçerlidir.

·       Seçili otel listesine linkten ulaşabilirsiniz. https://www.etstur.com/Kampanyalar/1000-TLye-Varan-Bonus-Indirimi-Olan-Oteller

·      Kampanya yeni yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir, önceki rezervasyonları kapsamaz.

·      Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez 925 TL bonus kazanabilir.

·      Rezervasyon başına sadece 1 kez puan kazanılabilir. Rezervasyon tutarının birden fazla karta bölünerek yapılması durumunda, bu işlem kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

·      Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir.

·      Sadece şahıs şirketi sahibi kişiler, ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.

·      Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.

·      Kazanılan Bonus'lar 07 Şubat -07 Mart 2023 tarihleri arasında Bonus üye işyerlerinde kullanılabilir.

·      Kullanılmayan Bonus’lar 08 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

·      Kampanya; www.etstur.com , Etstur mobil uygulaması, çağrı merkezi ve acenteler olmak üzere Etstur'a bağlı tüm satış kanallarından yapılacak işlemlerde geçerlidir.

·      FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

·      Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

·      Etstur ve Garanti BBVA, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYA OTELLERİNİ GÖR >