Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

IntercityHotel Hildesheim

Stadtmitte/Neustadt, Moritzberg

maximum karta özel fırsatları kaçırma

IntercityHotel Hildesheim — 2
IntercityHotel Hildesheim — 3

Galeri (38)

IntercityHotel Hildesheim
IntercityHotel Hildesheim — 2
IntercityHotel Hildesheim — 3
IntercityHotel Hildesheim — 4
IntercityHotel Hildesheim — 5
IntercityHotel Hildesheim — 6
IntercityHotel Hildesheim — 7
IntercityHotel Hildesheim — 8
IntercityHotel Hildesheim — 9
IntercityHotel Hildesheim — 10
IntercityHotel Hildesheim — 10
IntercityHotel Hildesheim
IntercityHotel Hildesheim — 2
IntercityHotel Hildesheim — 3
IntercityHotel Hildesheim — 4
IntercityHotel Hildesheim — 5
IntercityHotel Hildesheim — 6
IntercityHotel Hildesheim — 7
IntercityHotel Hildesheim — 8
IntercityHotel Hildesheim — 9
IntercityHotel Hildesheim — 10
IntercityHotel Hildesheim — 10
IntercityHotel Hildesheim
IntercityHotel Hildesheim — 2
IntercityHotel Hildesheim — 3
IntercityHotel Hildesheim — 4
IntercityHotel Hildesheim — 5
IntercityHotel Hildesheim — 6
IntercityHotel Hildesheim — 7
IntercityHotel Hildesheim — 8
IntercityHotel Hildesheim — 9
IntercityHotel Hildesheim — 10
IntercityHotel Hildesheim — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


IntercityHotel Hildesheim

Stadtmitte/Neustadt, Moritzberg

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Hildesheim Belediye Sarayı - 1 km / 0,6 mi
Butchers Guild Hall - 1 km / 0,6 mi
Historic Market Place (Tarihi Pazar Yeri) - 1 km / 0,6 mi
Tarihi Rolandhaus Binası - 1 km / 0,6 mi
Theater fur Niedersachsen Tiyatrosu - 1 km / 0,6 mi
St. Andreas Kilisesi - 1,1 km / 0,7 mi
Kart Merkezi Hildesheim - 1,2 km / 0,8 mi
St. Michael Kilisesi - 1,4 km / 0,8 mi
Magdalena Bahçesi - 1,5 km / 0,9 mi
St. Mary Katedrali - 1,6 km / 1 mi
Hildesheim Katedral Müzesi - 1,6 km / 1 mi
Roma ve Pelizaeus Müzesi - 1,6 km / 1 mi
Bin Yıllık Gül - 1,6 km / 1 mi
St. Godehards Bazilikası - 1,9 km / 1,2 mi
St. Bernward Hastanesi - 2 km / 1,2 mi

En yakın havaalanı Hannover (HAJ) - 49,2 km / 30,6 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark (Tesis Harici)

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Alışveriş Merkezi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

map-image

Butchers Guild Hall

0.8 km

Hildesheim Belediye Sarayı

0.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Butchers Guild Hall 0.8 km

Hildesheim Belediye Sarayı 0.8 km

Braunschweig (BWE-Braunschweig - Wolfsburg) 44.8 km

Ulaşım

  • Braunschweig (BWE-Braunschweig - Wolfsburg) 44.8 km

  • Kassel (KSF-Calden) 91.5 km

  • Hildesheim Central Bus Station 0.2 km

Tarihi Yerler

  • Butchers Guild Hall 0.8 km

  • Tarihi Rolandhaus Binası 0.8 km

  • Roma ve Pelizaeus Müzesi 1.3 km

Çevredekiler

  • Hannover Hayvanat Bahçesi 27.6 km

  • Hannover Fuar Alanı 20.7 km

  • Landgrafen Spa 44.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark (Tesis Harici)

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Alışveriş Merkezi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Hildesheim Belediye Sarayı - 1 km / 0,6 mi
Butchers Guild Hall - 1 km / 0,6 mi
Historic Market Place (Tarihi Pazar Yeri) - 1 km / 0,6 mi
Tarihi Rolandhaus Binası - 1 km / 0,6 mi
Theater fur Niedersachsen Tiyatrosu - 1 km / 0,6 mi
St. Andreas Kilisesi - 1,1 km / 0,7 mi
Kart Merkezi Hildesheim - 1,2 km / 0,8 mi
St. Michael Kilisesi - 1,4 km / 0,8 mi
Magdalena Bahçesi - 1,5 km / 0,9 mi
St. Mary Katedrali - 1,6 km / 1 mi
Hildesheim Katedral Müzesi - 1,6 km / 1 mi
Roma ve Pelizaeus Müzesi - 1,6 km / 1 mi
Bin Yıllık Gül - 1,6 km / 1 mi
St. Godehards Bazilikası - 1,9 km / 1,2 mi
St. Bernward Hastanesi - 2 km / 1,2 mi

En yakın havaalanı Hannover (HAJ) - 49,2 km / 30,6 mi

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Misafirler için 147 klimalı odada düz ekran televizyon mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için uydu kanalları vardır. Banyolarda duş kabini, geniş duş başlıkları ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri bulunur. Misafirlerimize telefon, dizüstü bilgisayar saklamaya uygun emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.

Misafirlerimiz için ücretsiz kablosuz İnternet, tur/bilet desteği ve otomatik satış makinesi mevcuttur. Bu otelde misafirler için ayrıca bisiklet turu bilgileri, bisiklet park alanı ve bisiklet onarım hizmetleri vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve ilk yardım çantası yer almaktadır

Özel Durumlar
Misafirlere akıllı kilit detayları sağlanacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 19 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz kapalı otopark ücreti: gecelik 15 EUR.
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 15 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 15 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

IntercityHotel Hildesheim BAHNHOFSPLATZ 2 adresinde bulunmaktadır.

Bu gece IntercityHotel Hildesheim konaklama fiyatı en ucuz 4.191,44 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde IntercityHotel Hildesheim fiyatları gecelik en ucuz 4.191,44 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) IntercityHotel Hildesheim fiyatları gecelik en ucuz 4.098,58 TL’dir

IntercityHotel Hildesheim, Braunschweig (BWE-Braunschweig - Wolfsburg) 'na 44.8 km uzaklıktadır.

IntercityHotel Hildesheim,
- Otopark (Tesis Harici)
- Toplantı Salonu
- Tur Danışma
- Alışveriş Merkezi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

IntercityHotel Hildesheim, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Ütü Ekipmanı
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, IntercityHotel Hildesheim tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, IntercityHotel Hildesheim evcil hayvan kabul etmemektedir.

IntercityHotel Hildesheim check in saati 15, IntercityHotel Hildesheim check out saati öğlen.

IntercityHotel Hildesheim yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Butchers Guild Hall
- Tarihi Rolandhaus Binası
- Roma ve Pelizaeus Müzesi
- Stadtmuseum
- Marienburg Şatosu
- Exposeeum Müzesi
- Luftfahrt Müzesi
- Fagus Fabrikası
- Peine İl Müzesi
- Salder House

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- St. Mary Katedrali
- Hildesheim Katedral Müzesi
- Bin Yıllık Gül
- St. Godehards Bazilikası
- Hohnsensee Gölü
- Koldinger Lake
- Salzgittersee
- Maschsee
- Aegidienkirche
- Hannover Hayvanat Bahçesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.