Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Il Piliero 8 2 Emma Villas

Salerno, Cava de' Tirreni

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Il Piliero 8 2 Emma Villas — 2
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 3

Galeri (36)

Il Piliero 8 2 Emma Villas
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 2
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 3
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 4
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 5
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 6
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 7
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 8
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 9
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10
Il Piliero 8 2 Emma Villas
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 2
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 3
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 4
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 5
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 6
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 7
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 8
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 9
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10
Il Piliero 8 2 Emma Villas
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 2
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 3
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 4
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 5
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 6
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 7
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 8
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 9
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10
Il Piliero 8 2 Emma Villas — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Il Piliero 8 2 Emma Villas

Salerno, Cava de' Tirreni

Daha Fazla

Bahçe

Asansör

map-image

Le Vigne di Raito

2.9 km

Salerno (QSR-Costa d'Amalfi)

18.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Le Vigne di Raito 2.9 km

Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) 18.4 km

La Trinita della Cava Manastır Kilisesi 2.8 km

Tarihi Yerler

  • La Trinita della Cava Manastır Kilisesi 2.8 km

  • Seramik Müzesi 2.9 km

  • Seramik Müzesi 3.0 km

Ulaşım

  • Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) 18.4 km

  • Napoli (NAP-Napoli Uluslararası) 41.8 km

  • Napoli (INP-Napoli Merkez Tren İstasyonu) 41.4 km

Çevredekiler

  • Napoli Hayvanat Bahçesi 47.4 km

  • Centro Benessere Shiva Emotional Spa 27.8 km

  • Pascal Ceramiche d'Arte 10.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Bahçe

Asansör

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirler giriş talimatları için konaklama yeri ile iletişime geçmelidir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir:

  • Şehir vergisi uygulanır: kişi başı, gecelik 1.50 EUR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Sıkça Sorulan Sorular

Il Piliero 8 2 Emma Villas Via Gaetano Carleo 32 adresinde bulunmaktadır.

Il Piliero 8 2 Emma Villas, Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) 'na 18.4 km uzaklıktadır.

Il Piliero 8 2 Emma Villas,
- Bahçe
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Il Piliero 8 2 Emma Villas, oda içerisinde
- Mutfak
- Balkon veya Teras
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Il Piliero 8 2 Emma Villas otoparka sahip değildir.

Hayır, Il Piliero 8 2 Emma Villas evcil hayvan kabul etmemektedir.

Il Piliero 8 2 Emma Villas check in saati 16, Il Piliero 8 2 Emma Villas check out saati 10.

Il Piliero 8 2 Emma Villas yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- La Trinita della Cava Manastır Kilisesi
- Seramik Müzesi
- Seramik Müzesi
- San Giovanni Battista Kilisesi
- Fondazione Museo Manuel Cargaleiro Müzesi
- Castello di Arechi
- Museo Roberto Papi
- Palazzo di Citta di Salerno
- Fruscione Sarayı
- San Pietro a Corte Kompleksi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Giardino della Minerva
- Due Fratelli
- Giardino Esotico Beniamino Cimini
- Chiunzi Dağı
- St. Trofimena Katedrali
- Grotta dello Smeraldo
- Cennet Manastırı
- Amalfi Katedrali
- Antik Amalfi Cumhuriyeti Cephanelikleri
- Villa Roma Antiquarium
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.