Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino

Palm Beach

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 2
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 3

Galeri (80)

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 2
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 3
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 4
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 5
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 6
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 7
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 8
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 9
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 2
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 3
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 4
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 5
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 6
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 7
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 8
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 9
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 2
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 3
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 4
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 5
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 6
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 7
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 8
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 9
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10
Hyatt Regency Aruba Resort and Casino — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hyatt Regency Aruba Resort and Casino

Palm Beach

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Omnibus Tenis Tesisi - 0,1 km / 0,1 mi
Hyatt Regency Casino kumarhanesi - 0,1 km / 0,1 mi
Paseo Herencia Alışveriş Merkezi - 0,3 km / 0,2 mi
Caribbean Sinemaları VIP - 0,3 km / 0,2 mi
Palm Beach - 0,3 km / 0,2 mi
Excelsior Casino Aruba - 0,4 km / 0,3 mi
Hilton Aruba Kumarhanesi - 0,5 km / 0,3 mi
Güney Plajı Aruba - 0,6 km / 0,3 mi
Palm Beach Plaza alışveriş merkezi - 0,6 km / 0,4 mi
Bubali Kuş Cenneti - 0,9 km / 0,6 mi
Eski Yel Değirmeni - 1,1 km / 0,7 mi
Butterfly Farm (Kelebek Çiftliği) - 1,1 km / 0,7 mi
Eski Hollanda Yel Değirmeni - 1,2 km / 0,8 mi
Stellaris Casino kumarhanesi - 1,3 km / 0,8 mi
Aruba Chabad Yahudi Merkezi - 1,6 km / 1 mi

Tercih edilen havaalanı Hyatt Regency Aruba Resort and Casino Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Uluslararası) - 11,5 km / 7,1 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Noord bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 9246 ayak kare alanda konferans alanı ve 4 toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerinin bir Aruba Turist Konseyi değerlendirmesi bulunmuyor. Müşterilerimiz için kendi değerlendirme sistemimize dayalı bir değerlendirme sunuyoruz.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Asansör

Balo Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Kuaför

Bankamatik

Kuru Temizleme

Konferans Salonu

Su Kayağı

Fitness

Tekne Turu

Pilates

Yelken

Özel Fitness Dersleri

Parasailing

Tenis Dersi

Voleybol

Yoga Kursu

Dalış

Sörf

Kano

Aquapark

Plaj Şemsiyesi

Cabana

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

map-image

Hyatt Regency Casino kumarhanesi

0.1 km

Old Dutch Windmill

1.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Hyatt Regency Casino kumarhanesi 0.1 km

Old Dutch Windmill 1.0 km

Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Uluslararası) 8.5 km

Ulaşım

  • Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Uluslararası) 8.5 km

  • Las Piedras (LSP-Josefa Camejo Uluslararası) 89.1 km

Çevredekiler

  • Philip's Hayvanat Bahçesi 3.7 km

  • Paseo Herencia Alışveriş Merkezi 0.3 km

  • Alto Vista Şapeli 3.7 km

Tarihi Yerler

  • Old Dutch Windmill 1.0 km

  • Aruba Aloe Müzesi 3.5 km

  • Aruba Ulusal Arkeoloji Müzesi 5.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Tur Danışma

Asansör

Balo Salonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kütüphane

Kuaför

Bankamatik

Kuru Temizleme

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Omnibus Tenis Tesisi - 0,1 km / 0,1 mi
Hyatt Regency Casino kumarhanesi - 0,1 km / 0,1 mi
Paseo Herencia Alışveriş Merkezi - 0,3 km / 0,2 mi
Caribbean Sinemaları VIP - 0,3 km / 0,2 mi
Palm Beach - 0,3 km / 0,2 mi
Excelsior Casino Aruba - 0,4 km / 0,3 mi
Hilton Aruba Kumarhanesi - 0,5 km / 0,3 mi
Güney Plajı Aruba - 0,6 km / 0,3 mi
Palm Beach Plaza alışveriş merkezi - 0,6 km / 0,4 mi
Bubali Kuş Cenneti - 0,9 km / 0,6 mi
Eski Yel Değirmeni - 1,1 km / 0,7 mi
Butterfly Farm (Kelebek Çiftliği) - 1,1 km / 0,7 mi
Eski Hollanda Yel Değirmeni - 1,2 km / 0,8 mi
Stellaris Casino kumarhanesi - 1,3 km / 0,8 mi
Aruba Chabad Yahudi Merkezi - 1,6 km / 1 mi

Tercih edilen havaalanı Hyatt Regency Aruba Resort and Casino Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Uluslararası) - 11,5 km / 7,1 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Noord bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu resort otel misafirlerimize 9246 ayak kare alanda konferans alanı ve 4 toplantı odası sunmaktadır. Ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerinin bir Aruba Turist Konseyi değerlendirmesi bulunmuyor. Müşterilerimiz için kendi değerlendirme sistemimize dayalı bir değerlendirme sunuyoruz.

Su Kayağı

Fitness

Tekne Turu

Pilates

Yelken

Özel Fitness Dersleri

Parasailing

Tenis Dersi

Voleybol

Yoga Kursu

Dalış

Sörf

Kano

Aquapark

Plaj Şemsiyesi

Cabana

Çocuk Bakıcısı

Çocuk Havuzu

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Okyanus kıyısında / Gürültüsüz oda garanti edilmez / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Gürültüsüz misafir odaları garanti edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.
  • Hyatt uygulaması gereğince, misafirlerin mahremiyet talep etmiş olup olmamasına bakılmaksızın konaklama yapılmakta olan her oda 24 saatlik süre zarfı içinde en az bir kez olmak üzere ziyaret edilir. Konaklama yapılmakta olan odalar ziyaret edilmeden önce söz konusu kayıtlı misafirlere önceden bildirimde bulunulması için gerekli çaba gösterilmektedir.

Özel Durumlar
Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Konaklama yerine saat 22 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 28 USD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valeli otopark ücreti: gecelik 26.25 USD (giriş/çıkış ayrıcalıkları).
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirlerin masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak resort otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bazı olanaklara ve hizmetlere sınırlı erişim olabilir. Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak ayrıntıları öğrenmek için konaklama yeriyle bağlantı kurabilir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur ve misafirler odalarına mobil cihaz ile erişebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino Juan E Irausquin Blvd 85 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hyatt Regency Aruba Resort and Casino fiyatları gecelik en ucuz 29.622,04 TL’dir

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino, Oranjestad (AUA-Queen Beatrix Uluslararası) 'na 8.5 km uzaklıktadır.

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino,
- Açık Yüzme Havuzu
- Tur Danışma
- Asansör
- Balo Salonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kütüphane
- Kuaför
- Bankamatik
- Kuru Temizleme
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino, oda içerisinde
- Balkon
- Ayrı Yemek Alanı
- Telefon
- Balkonda Oturma Grubu
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hyatt Regency Aruba Resort and Casino tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Hyatt Regency Aruba Resort and Casino otoparka sahip değildir.

Hayır, Hyatt Regency Aruba Resort and Casino evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino check in saati 16, Hyatt Regency Aruba Resort and Casino check out saati 11.

Hyatt Regency Aruba Resort and Casino yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Old Dutch Windmill
- Aruba Aloe Müzesi
- Aruba Ulusal Arkeoloji Müzesi
- Zoutman Kalesi
- Aruba Historical Museum
- Bushiribana Gold Smelter Kalıntıları
- Jane Sea
- Balashi Gold Smelter Kalıntıları
- Aruba Museum of Industry

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Eski Yel Değirmeni
- Philip's Hayvanat Bahçesi
- Antilla Gemi Enkazı
- California Feneri
- Aruba Devekuşu Çiftliği
- Renaissance Adası
- Natural Bridge
- Stonehenge of Aruba
- Seroe Colorado
- Guadirikiri Caves
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.