Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hotel Verdemar

Cantabria, Lamadrid

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hotel Verdemar — 2
Hotel Verdemar — 3

Galeri (31)

Hotel Verdemar
Hotel Verdemar — 2
Hotel Verdemar — 3
Hotel Verdemar — 4
Hotel Verdemar — 5
Hotel Verdemar — 6
Hotel Verdemar — 7
Hotel Verdemar — 8
Hotel Verdemar — 9
Hotel Verdemar — 10
Hotel Verdemar — 10
Hotel Verdemar
Hotel Verdemar — 2
Hotel Verdemar — 3
Hotel Verdemar — 4
Hotel Verdemar — 5
Hotel Verdemar — 6
Hotel Verdemar — 7
Hotel Verdemar — 8
Hotel Verdemar — 9
Hotel Verdemar — 10
Hotel Verdemar — 10
Hotel Verdemar
Hotel Verdemar — 2
Hotel Verdemar — 3
Hotel Verdemar — 4
Hotel Verdemar — 5
Hotel Verdemar — 6
Hotel Verdemar — 7
Hotel Verdemar — 8
Hotel Verdemar — 9
Hotel Verdemar — 10
Hotel Verdemar — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hotel Verdemar

Cantabria, Lamadrid

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Santa Marina Golf - 3,8 km / 2,3 mi
Oyambre Doğa Parkı - 3,9 km / 2,4 mi
La Maza Plajı - 5,1 km / 3,1 mi
El Tostadero Plajı - 5,4 km / 3,4 mi
Merón Plajı - 5,7 km / 3,5 mi
San Vicente de la Baruqera Belediye Sarayı - 6 km / 3,7 mi
Nuestra Senora de los Angeles Kilisesi - 6 km / 3,7 mi
Castillo del Rey Kalesi - 6,1 km / 3,8 mi
San Vicente de La Barquera Plajı - 6,7 km / 4,2 mi
La Rabia Plajı - 7 km / 4,3 mi
Oyambre Plajı - 7,2 km / 4,5 mi
Gerra Plajı - 7,2 km / 4,5 mi
El Rosal Plajı - 7,4 km / 4,6 mi
Biscay Körfezi - 7,6 km / 4,7 mi
Liñera Koyu - 7,8 km / 4,8 mi

En yakın havaalanı Santander (SDR) - 55,2 km / 34,3 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Kapalı Yüzme Havuzu

map-image

Castillo del Rey Kalesi

4.8 km

Santander (SDR)

43.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Castillo del Rey Kalesi 4.8 km

Santander (SDR) 43.4 km

Santa Marina Golf 2.0 km

Tarihi Yerler

  • Castillo del Rey Kalesi 4.8 km

  • Nuestra Senora de los Angeles Kilisesi 4.9 km

  • Palacio de Sobrellano Sarayı 5.6 km

Ulaşım

  • Santander (SDR) 43.4 km

  • Bilbao (BIO) 117.2 km

Çevredekiler

  • Santillana del Mar Hayvanat Bahçesi 20.4 km

  • Cascadas del Rio Cirezos Doğa Koruma Alanı 36.9 km

  • Cueva el Cares Mağarası 38.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Santa Marina Golf - 3,8 km / 2,3 mi
Oyambre Doğa Parkı - 3,9 km / 2,4 mi
La Maza Plajı - 5,1 km / 3,1 mi
El Tostadero Plajı - 5,4 km / 3,4 mi
Merón Plajı - 5,7 km / 3,5 mi
San Vicente de la Baruqera Belediye Sarayı - 6 km / 3,7 mi
Nuestra Senora de los Angeles Kilisesi - 6 km / 3,7 mi
Castillo del Rey Kalesi - 6,1 km / 3,8 mi
San Vicente de La Barquera Plajı - 6,7 km / 4,2 mi
La Rabia Plajı - 7 km / 4,3 mi
Oyambre Plajı - 7,2 km / 4,5 mi
Gerra Plajı - 7,2 km / 4,5 mi
El Rosal Plajı - 7,4 km / 4,6 mi
Biscay Körfezi - 7,6 km / 4,7 mi
Liñera Koyu - 7,8 km / 4,8 mi

En yakın havaalanı Santander (SDR) - 55,2 km / 34,3 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

öğlen

Özel ev sahibi konaklama yeri / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 33 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 15 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 9 - 21 arasında açıktır. Konaklama yerine saat 18 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 10 EUR, çocuklar için 10 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil haycan ücreti: evcil hayvan başına 10 EUR (konaklama süresine bağlı olarak değişir).
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 1000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Sezonluk havuz Şubat ile Ekim arasında açık olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Verdemar Bo. la Cotera 15 adresinde bulunmaktadır.

Hotel Verdemar, Santander (SDR) 'na 43.4 km uzaklıktadır.

Hotel Verdemar,
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde)
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hotel Verdemar, oda içerisinde
- Duş
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hotel Verdemar tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Hotel Verdemar otoparka sahip değildir.

Hayır, Hotel Verdemar evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hotel Verdemar check in saati 16, Hotel Verdemar check out saati öğlen.

Hotel Verdemar yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Castillo del Rey Kalesi
- Nuestra Senora de los Angeles Kilisesi
- Palacio de Sobrellano Sarayı
- El Capricho de Gaudí Evi
- Palacio de Ocejo Binası
- Ferreria de Cades Etnografya Müzesi
- Altamira Ulusal Müzesi ve Araştırma Merkezi
- Altamira Mağaraları
- Regina Coeli Diocesan Müzesi
- Torre de Don Borja

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- El Pajaro Amarillo
- Fuente de los Tres Canos Çeşmesi
- Marques de Comillas Anıtı
- Ruta los Oficios de la Vida
- Ensenada de Las Fuentes
- El Soplao Cave
- El Soplao Mağarası
- Cave Pindal
- El Pindal Mağarası
- La Loja Cave
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.