Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Holiday Inn Express Anderson by IHG

Anderson

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Holiday Inn Express Anderson by IHG — 2
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 3

Galeri (31)

Holiday Inn Express Anderson by IHG
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 2
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 3
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 4
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 5
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 6
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 7
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 8
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 9
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10
Holiday Inn Express Anderson by IHG
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 2
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 3
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 4
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 5
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 6
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 7
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 8
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 9
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10
Holiday Inn Express Anderson by IHG
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 2
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 3
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 4
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 5
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 6
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 7
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 8
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 9
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10
Holiday Inn Express Anderson by IHG — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Holiday Inn Express Anderson by IHG

Anderson

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Anderson Motor Speedway - 4,3 km / 2,7 mi
NewSpring Kilisesi - 5 km / 3,1 mi
Hartwell Gölü - 7,1 km / 4,4 mi
Saluda Valley Golf Course - 9,6 km / 6 mi
Cobbs Glen Tennis Center - 11,6 km / 7,2 mi
Mineral Spring Park - 13,3 km / 8,2 mi
Cater Lake Park - 13,5 km / 8,4 mi
Williamston Town Hall - 13,6 km / 8,5 mi
Hurricane Springs Park - 13,6 km / 8,5 mi
Brookview Park - 13,8 km / 8,6 mi
Anderson Üniversitesi - 13,9 km / 8,7 mi
Blythwood Commons - 14 km / 8,7 mi
Regal Starlight - Anderson - 14,1 km / 8,8 mi
Cater Park - 14,1 km / 8,8 mi
Thrift Library - 14,2 km / 8,8 mi

Tercih edilen havaalanı Holiday Inn Express Anderson by IHG Greenville, Güney Karolayna (GSP-Greenville-Spartanburg Uluslararası) - 50,1 km / 31,2 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Fitness

Bisiklet Kiralama

map-image

Anderson County Müzesi

14.0 km

NewSpring Kilisesi

4.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Anderson County Müzesi 14.0 km

NewSpring Kilisesi 4.1 km

Anderson, South Karolayna (AND-Anderson County Bölge) 18.3 km

Ulaşım

  • Anderson, South Karolayna (AND-Anderson County Bölge) 18.3 km

  • Pickens, Güney Karolayna (LQK-Pickens County) 22.0 km

Tarihi Yerler

  • Anderson County Müzesi 14.0 km

  • Ashtabula Historic House 17.0 km

  • Pendleton District Commission 17.0 km

Çevredekiler

  • Greenville Hayvanat Bahçesi 30.9 km

  • Table Rock 47.7 km

  • Anderson Alışveriş Merkezi 12.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Anderson Motor Speedway - 4,3 km / 2,7 mi
NewSpring Kilisesi - 5 km / 3,1 mi
Hartwell Gölü - 7,1 km / 4,4 mi
Saluda Valley Golf Course - 9,6 km / 6 mi
Cobbs Glen Tennis Center - 11,6 km / 7,2 mi
Mineral Spring Park - 13,3 km / 8,2 mi
Cater Lake Park - 13,5 km / 8,4 mi
Williamston Town Hall - 13,6 km / 8,5 mi
Hurricane Springs Park - 13,6 km / 8,5 mi
Brookview Park - 13,8 km / 8,6 mi
Anderson Üniversitesi - 13,9 km / 8,7 mi
Blythwood Commons - 14 km / 8,7 mi
Regal Starlight - Anderson - 14,1 km / 8,8 mi
Cater Park - 14,1 km / 8,8 mi
Thrift Library - 14,2 km / 8,8 mi

Tercih edilen havaalanı Holiday Inn Express Anderson by IHG Greenville, Güney Karolayna (GSP-Greenville-Spartanburg Uluslararası) - 50,1 km / 31,2 mi mesafede

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Bisiklet Kiralama

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • İlave yatak ücreti: gecelik 10.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Holiday Inn Express Anderson by IHG Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Holiday Inn Express Anderson by IHG 410 Alliance Parkway adresinde bulunmaktadır.

Holiday Inn Express Anderson by IHG, Anderson, South Karolayna (AND-Anderson County Bölge) 'na 18.3 km uzaklıktadır.

Holiday Inn Express Anderson by IHG,
- Kuru Temizleme
- Açık Yüzme Havuzu
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Holiday Inn Express Anderson by IHG, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Jakuzi
- Pay TV
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Holiday Inn Express Anderson by IHG tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Holiday Inn Express Anderson by IHG otoparka sahip değildir.

Hayır, Holiday Inn Express Anderson by IHG evcil hayvan kabul etmemektedir.

Holiday Inn Express Anderson by IHG check in saati 15, Holiday Inn Express Anderson by IHG check out saati 11.

Holiday Inn Express Anderson by IHG yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Anderson County Müzesi
- Ashtabula Historic House
- Pendleton District Commission
- Agricultural Museum
- Woodburn
- Clemson Area African American Museum
- Fort Hill
- Greenville Cultural Exchange Center
- Shoeless Joe Jackson Müzesi
- Greenville Sanat Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Güney Karolayna Botanik Bahçeleri
- Happy Cow Dairy
- Hatton Ford Island
- Keowee Reservoir
- Greenville Hayvanat Bahçesi
- Hartwell Gölü
- Keowee Gölü
- Hartwell Barajı
- The Diamond Hill Halka Açık Maden
- Party Island
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.