Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG

Detroit (ve civarı), Allen Park

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 3

Galeri (46)

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 2
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 3
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 4
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 5
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 6
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 7
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 8
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 9
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG

Detroit (ve civarı), Allen Park

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Greenfield Village - 6,7 km / 4,2 mi
Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu) - 6,8 km / 4,2 mi
Henry Ford Müzesi - 6,9 km / 4,3 mi
Automotive Hall of Fame - 7 km / 4,3 mi
Ford Global Merkez Ofisleri - 7,6 km / 4,7 mi
Kültürel Miras Parkı - 8,6 km / 5,3 mi
Fairlane Town Center Alışveriş Merkezi - 8,9 km / 5,5 mi
Michigan Dearborn Üniversitesi - 9,5 km / 5,9 mi
Henry Ford Community College - 9,7 km / 6 mi
Arab American National Museum - 9,8 km / 6,1 mi
Southland Center alışveriş merkezi - 11,5 km / 7,2 mi
Tarihi Wayne Kalesi - 13 km / 8,1 mi
Inkster Valley Golf Club - 13,6 km / 8,4 mi
Hype Center Dearborn - 14,5 km / 9 mi
Slocum Truax Park - 15,1 km / 9,4 mi

En yakın havaalanları:
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 15,9 km / 9,9 mi
Windsor, ON (YQG) - 36 km / 22,4 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 27,3 km / 16,9 mi
Ann Arbor, Michigan (ARB-Ann Arbor İdari Bölge) - 48,4 km / 30,1 mi
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 56,9 km / 35,4 mi

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Allen Park bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 350 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Misafirler için ücretsiz gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat hizmet vermektedir.

Daha Fazla

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Konferans Salonu

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

map-image

Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu)

4.6 km

Beaumont Hospital - Dearborn

3.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu) 4.6 km

Beaumont Hospital - Dearborn 3.1 km

Dearborn Havalimanı, MI (DEO) 7.3 km

Tarihi Yerler

  • Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu) 4.6 km

  • Automotive Hall of Fame 4.8 km

  • Henry Ford Müzesi 4.9 km

Ulaşım

  • Dearborn Havalimanı, MI (DEO) 7.3 km

  • Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) 12.1 km

  • People Mover 15.2 km

Çevredekiler

  • Heritage Park Petting Farm 6.4 km

  • Monroe County Fairgrounds 42.1 km

  • Massage Green Spa Dearborn 6.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Greenfield Village - 6,7 km / 4,2 mi
Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu) - 6,8 km / 4,2 mi
Henry Ford Müzesi - 6,9 km / 4,3 mi
Automotive Hall of Fame - 7 km / 4,3 mi
Ford Global Merkez Ofisleri - 7,6 km / 4,7 mi
Kültürel Miras Parkı - 8,6 km / 5,3 mi
Fairlane Town Center Alışveriş Merkezi - 8,9 km / 5,5 mi
Michigan Dearborn Üniversitesi - 9,5 km / 5,9 mi
Henry Ford Community College - 9,7 km / 6 mi
Arab American National Museum - 9,8 km / 6,1 mi
Southland Center alışveriş merkezi - 11,5 km / 7,2 mi
Tarihi Wayne Kalesi - 13 km / 8,1 mi
Inkster Valley Golf Club - 13,6 km / 8,4 mi
Hype Center Dearborn - 14,5 km / 9 mi
Slocum Truax Park - 15,1 km / 9,4 mi

En yakın havaalanları:
Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County) - 15,9 km / 9,9 mi
Windsor, ON (YQG) - 36 km / 22,4 mi
Detroit, MI (DET-Coleman A. Young Belediye) - 27,3 km / 16,9 mi
Ann Arbor, Michigan (ARB-Ann Arbor İdari Bölge) - 48,4 km / 30,1 mi
Pontiac, Michigan (PTK-Oakland County Uluslararası) - 56,9 km / 35,4 mi

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG için önerilen havaalanı Detroit, Michigan (DTW-Detroit Metropolitan Wayne County).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Allen Park bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 350 ayak kare alanda konferans alanı ve toplantı odaları sunmaktadır. Misafirler için ücretsiz gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat hizmet vermektedir.

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Clean Promise (IHG) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Otelde alkol servisi yapılmaz / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Clean Promise (IHG) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Bu konaklama yeri misafirlere havaalanı transfer servisi sunmaktadır. Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak vardıktan sonra konaklama yeriyle iletişime geçmeli ve varış ayrıntılarını konaklama yerine bildirmelidir. Konaklama yerine saat 15 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Rezervasyon yapmak için kullanılan kredi kartının giriş sırasında kart sahibi tarafından fotoğraflı kimlikle birlikte gösterilmesi gerekmektedir. Diğer ayarlamalar, varıştan önce konaklama yeriyle görüşülerek gerçekleştirilmelidir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama yeri başına 150.00 USD
  • Hasar depozitosu: konaklama başına 250.00 USD

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • İlave yatak ücreti: günlük 20.0 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Havuz 8 ve 21 arasında açıktır.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Bu konaklama yerinde alkol servisi yapılmamaktadır.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG 9000 Enterprise Drive adresinde bulunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG, Dearborn Havalimanı, MI (DEO) 'na 7.3 km uzaklıktadır.
Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG, People Mover 'na 15.2 km uzaklıktadır.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG,
- Toplantı Salonu
- Tur Danışma
- Havalimanı Transferi
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kuru Temizleme
- Asansör
- Konferans Salonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu.

Hayır, Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG otoparka sahip değildir.

Hayır, Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG evcil hayvan kabul etmemektedir.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG check in saati 15, Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG check out saati 11.

Holiday Inn Express & Suites Allen Park by IHG yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Ford Rouge Factory Tour (Ford Rouge Fabrika Turu)
- Automotive Hall of Fame
- Henry Ford Müzesi
- Greenfield Village
- Ford Rouge Complex
- Arab American National Museum
- Tarihi Wayne Kalesi
- National Museum of the Tuskegee Airmen
- Orsel McGhee Residence
- Michigan Central

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Massage Green Spa Dearborn
- Heritage Park Petting Farm
- Ambassador Köprüsü
- International Monuments to the Underground Railroad
- Gateway to Freedom International Memorial to the Underground Railroad
- Joe Louis Monument
- Detroit Windsor Tüneli
- GM World
- Kutsal Ayin Katedrali
- Gordon House
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.