Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hilton London Wembley — 2
Hilton London Wembley — 3

Galeri (103)

Hilton London Wembley
Hilton London Wembley — 2
Hilton London Wembley — 3
Hilton London Wembley — 4
Hilton London Wembley — 5
Hilton London Wembley — 6
Hilton London Wembley — 7
Hilton London Wembley — 8
Hilton London Wembley — 9
Hilton London Wembley — 10
Hilton London Wembley — 10
Hilton London Wembley
Hilton London Wembley — 2
Hilton London Wembley — 3
Hilton London Wembley — 4
Hilton London Wembley — 5
Hilton London Wembley — 6
Hilton London Wembley — 7
Hilton London Wembley — 8
Hilton London Wembley — 9
Hilton London Wembley — 10
Hilton London Wembley — 10
Hilton London Wembley
Hilton London Wembley — 2
Hilton London Wembley — 3
Hilton London Wembley — 4
Hilton London Wembley — 5
Hilton London Wembley — 6
Hilton London Wembley — 7
Hilton London Wembley — 8
Hilton London Wembley — 9
Hilton London Wembley — 10
Hilton London Wembley — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hilton London Wembley

Brent, Londra

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

OVO Arenası, Wembley - 0,1 km / 0,1 mi
London Designer Outlet Alışveriş Merkezi - 0,3 km / 0,2 mi
Wembley Stadyumu - 0,5 km / 0,3 mi
Troubadour Wembley Park Theatre - 0,7 km / 0,4 mi
Portobello Road Market - 8,3 km / 5,2 mi
Westfield London Alışveriş Merkezi - 9,5 km / 5,9 mi
River Thames - 9,6 km / 6 mi
Thames Path - 9,7 km / 6 mi
Kensington Gardens - 9,9 km / 6,2 mi
Lord's Cricket Ground kriket sahası - 10,3 km / 6,4 mi
Kensington High Street - 10,5 km / 6,5 mi
Olympia Events - 10,6 km / 6,6 mi
Kew Kraliyet Botanik Bahçeleri - 10,7 km / 6,6 mi
Paddington Central - 10,9 km / 6,8 mi
Cromwell Road - 11 km / 6,8 mi

En yakın havaalanları:
Heathrow Havalimanı (LHR) - 22,9 km / 14,2 mi
Londra (LCY-London City) - 42,1 km / 26,1 mi
Londra (LTN-Luton) - 49,6 km / 30,8 mi
Gatwick Havalimanı (LGW) - 97,2 km / 60,4 mi
Farnborough (FAB) - 56,6 km / 35,1 mi

Hilton London Wembley için önerilen havaalanı Heathrow Havalimanı (LHR).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Wembley bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 7459 ayak kare alanda konferans alanı ve 14 toplantı odası sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Konferans Salonu

Bankamatik

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

SPA Merkezi

map-image

Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi

5.4 km

OVO Arenası, Wembley

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi 5.4 km

OVO Arenası, Wembley 0.1 km

Farnborough (FAB) 46.1 km

Çevredekiler

  • Hanwell Hayvanat Bahçesi 6.7 km

  • Changing of the Guard 11.6 km

  • The Reef Hideaway 37.7 km

Ulaşım

  • Farnborough (FAB) 46.1 km

  • Cambridge (CBG) 79.1 km

  • Groombridge Railway Station 59.4 km

Tarihi Yerler

  • Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi 5.4 km

  • Ealing Stüdyoları 5.6 km

  • Kensal Green Mezarlığı 5.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Konferans Salonu

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

OVO Arenası, Wembley - 0,1 km / 0,1 mi
London Designer Outlet Alışveriş Merkezi - 0,3 km / 0,2 mi
Wembley Stadyumu - 0,5 km / 0,3 mi
Troubadour Wembley Park Theatre - 0,7 km / 0,4 mi
Portobello Road Market - 8,3 km / 5,2 mi
Westfield London Alışveriş Merkezi - 9,5 km / 5,9 mi
River Thames - 9,6 km / 6 mi
Thames Path - 9,7 km / 6 mi
Kensington Gardens - 9,9 km / 6,2 mi
Lord's Cricket Ground kriket sahası - 10,3 km / 6,4 mi
Kensington High Street - 10,5 km / 6,5 mi
Olympia Events - 10,6 km / 6,6 mi
Kew Kraliyet Botanik Bahçeleri - 10,7 km / 6,6 mi
Paddington Central - 10,9 km / 6,8 mi
Cromwell Road - 11 km / 6,8 mi

En yakın havaalanları:
Heathrow Havalimanı (LHR) - 22,9 km / 14,2 mi
Londra (LCY-London City) - 42,1 km / 26,1 mi
Londra (LTN-Luton) - 49,6 km / 30,8 mi
Gatwick Havalimanı (LGW) - 97,2 km / 60,4 mi
Farnborough (FAB) - 56,6 km / 35,1 mi

Hilton London Wembley için önerilen havaalanı Heathrow Havalimanı (LHR).

/ Misafirler için 24 saat açık ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Wembley bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu otel misafirlerimize 7459 ayak kare alanda konferans alanı ve 14 toplantı odası sunmaktadır. (ücretli) otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Fitness

SPA Merkezi

Misafirler için düz ekran televizyon olan 361 oda mevcuttur. Odada ücretli kablosuz internet vardır. Özel banyoda lüks banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi vardır. Misafirlere dizüstü bilgisayar saklamaya uygun emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

Kapalı havuz, sauna ve 24 saat açık spor salonu dâhil sunulan dinlenme fırsatlarından yararlanın. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve banket salonu sunulmaktadır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır CleanStay (Hilton) / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Green Key Global / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 77 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 35 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, CleanStay (Hilton) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Sorularınız için lütfen rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle irtibat kurun. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir. Rezervasyon yapmak için kullanılan kredi kartının giriş sırasında kart sahibi tarafından fotoğraflı kimlikle birlikte gösterilmesi gerekmektedir.
Opsiyonel Ücretler
  • Kontinental kahvaltı kişi başına yaklaşık olarak 12.00-20.95 GBP ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Odada kablosuz internet ücreti: 24 saatlik 15 GBP (fiyatlar değişebilir).
  • Valesiz otopark ücreti: gecelik 15 GBP.
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 30 GBP.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).

Sıkça Sorulan Sorular

Hilton London Wembley Lakeside Way adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Hilton London Wembley fiyatları gecelik en ucuz 15.225 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hilton London Wembley fiyatları gecelik en ucuz 15.225 TL’dir

Hilton London Wembley, Farnborough (FAB) 'na 46.1 km uzaklıktadır.
Hilton London Wembley, Groombridge Railway Station 'na 59.4 km uzaklıktadır.

Hilton London Wembley,
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör
- Konferans Salonu
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hilton London Wembley, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Pay TV
- Telefon
- Genel Gazete Servisi
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hilton London Wembley tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Kapalı Yüzme Havuzu.

Hayır, Hilton London Wembley otoparka sahip değildir.

Hayır, Hilton London Wembley evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hilton London Wembley check in saati 15, Hilton London Wembley check out saati öğlen.

Hilton London Wembley yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Londra Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi
- Ealing Stüdyoları
- Kensal Green Mezarlığı
- London Transport Museum Depot (Londra Taşımacılık Müzesi ve Tren İstasyonu)
- The Depot
- Museum of Brands, Packaging & Advertising (Markalar, Ambalaj ve Reklamcılık Müzesi)
- Fenton House Malikanesi ve Bahçesi
- Tabernacle Sanat ve Etkinlik Merkezi
- Freud Müzesi
- Burgh Evi ve Hampstead Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Shree Sanatan Hindu Tapınakları
- Hanwell Hayvanat Bahçesi
- Regents Canal
- Hog Hole
- Paddington Bear Statue
- Yuvarlanan Köprü
- Hampstead Göletleri
- Osterley Parkı ve Malikanesi
- Edward Jenner Heykeli
- Peter Pan Heykeli
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.