Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT

Hasan Bey Konağı Butik Pansiyon

Amasra, Bartın
Hasan Bey Konağı Butik Pansiyon
Amasra, Bartın
8.7 Puan

Konumu iyiydi. İşletmeciler de ilgililerdi. Temiz bir tesisti.

Çok içten,çok samimi insanlar işletiyor biz ailece çok rahat ettik.

Hizmet iyiydi. Konumu iyiydi. Hijyen açısından yeterliydi.

Tertip, temizlik, güler yüzünüz... Hep böyle kalmanız dileklerimizle teşekkür ediyorum.

Hizmeti iyiydi. Kahvaltısı lezzetliydi. Personeller ilgiliydi. Sakin bir yerdi.

Konaklama güzeldi. Manzara iyiydi. Personel ilgiliydi.

Tercih Etme Nedeni
  • Bonus’a özel 9 taksit fırsatı! Detayları gör
Tümünü Göster Daha Az Göster

Oda seçenekleri

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
  • Kahvaltı Salonu
  • Bahçe
  • İnternet Bağlantısı – Kablosuz
  • Isıtma
  • Klima
  • Sigara İçme Alanı
Ücretli Olanaklar
Genel Tanıtım

Amasra’nın yemyeşil atmosferinde konumlanan Hasan Bey Konağı, kale içerisinde, bölgenin mimari dokusu ile uyumlu bir konakta misafirlerini ağırlıyor. Klimalı odaları ile hizmet veren tesis, kendi bahçesinden ürünlerin de yer aldığı doğal kahvaltısı ve huzurlu bahçesi ile şehrin gürültüsünden uzaklaşıp dinlenmek isteyenleri bekliyor.

Genel Uyarılar

Hasan Bey Konağı Butik Pansiyon, odalarına giriş, saat 13:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.