Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hampton Inn Charleston-Historic District

Charleston Tarihi Bölgesi, Charleston

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hampton Inn Charleston-Historic District — 2
Hampton Inn Charleston-Historic District — 3

Galeri (30)

Hampton Inn Charleston-Historic District
Hampton Inn Charleston-Historic District — 2
Hampton Inn Charleston-Historic District — 3
Hampton Inn Charleston-Historic District — 4
Hampton Inn Charleston-Historic District — 5
Hampton Inn Charleston-Historic District — 6
Hampton Inn Charleston-Historic District — 7
Hampton Inn Charleston-Historic District — 8
Hampton Inn Charleston-Historic District — 9
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10
Hampton Inn Charleston-Historic District
Hampton Inn Charleston-Historic District — 2
Hampton Inn Charleston-Historic District — 3
Hampton Inn Charleston-Historic District — 4
Hampton Inn Charleston-Historic District — 5
Hampton Inn Charleston-Historic District — 6
Hampton Inn Charleston-Historic District — 7
Hampton Inn Charleston-Historic District — 8
Hampton Inn Charleston-Historic District — 9
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10
Hampton Inn Charleston-Historic District
Hampton Inn Charleston-Historic District — 2
Hampton Inn Charleston-Historic District — 3
Hampton Inn Charleston-Historic District — 4
Hampton Inn Charleston-Historic District — 5
Hampton Inn Charleston-Historic District — 6
Hampton Inn Charleston-Historic District — 7
Hampton Inn Charleston-Historic District — 8
Hampton Inn Charleston-Historic District — 9
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10
Hampton Inn Charleston-Historic District — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hampton Inn Charleston-Historic District

Charleston Tarihi Bölgesi, Charleston

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Joseph Manigault House - 0,2 km / 0,1 mi
Marion Meydanı - 0,2 km / 0,1 mi
Charleston Müzesi - 0,3 km / 0,2 mi
Upper King Tasarım Bölgesi - 0,3 km / 0,2 mi
Charleston Music Hall - 0,3 km / 0,2 mi
College of Charleston - 0,3 km / 0,2 mi
Music Farm - 0,4 km / 0,3 mi
Charleston Turizm Danışma Merkezi - 0,5 km / 0,3 mi
TD Arena - 0,5 km / 0,3 mi
Aiken-Rhett Evi Müzesi - 0,6 km / 0,4 mi
Charleston Gaillard Center - 0,8 km / 0,5 mi
Shops at Charleston Place - 1 km / 0,6 mi
Charleston Semt Pazarı - 1,1 km / 0,7 mi
Port of Charleston - 1,1 km / 0,7 mi
Liberty Meydanı - 1,1 km / 0,7 mi

Tercih edilen havaalanı Hampton Inn Charleston-Historic District Charleston, Güney Karolayna (CHS-Charleston Uluslararası) - 19,2 km / 12 mi mesafede

/ Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Fitness

Plaj Şemsiyesi

map-image

Joseph Manigault House

0.0 km

Charleston Music Hall

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Joseph Manigault House 0.0 km

Charleston Music Hall 0.1 km

Beaufort, Güney Karolayna (BFT-Frogmore Uluslararası) 77.8 km

Ulaşım

  • Beaufort, Güney Karolayna (BFT-Frogmore Uluslararası) 77.8 km

  • Georgetown, Güney Karolayna (GGE-Georgetown County) 81.9 km

Çevredekiler

  • The Center for Birds of Prey 25.4 km

  • SoCa Day Spa 11.0 km

  • Rainbow Market Shopping Center 1.1 km

Tarihi Yerler

  • Joseph Manigault House 0.0 km

  • Charleston Müzesi 0.1 km

  • Second Presbyterian Kilisesi 0.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Joseph Manigault House - 0,2 km / 0,1 mi
Marion Meydanı - 0,2 km / 0,1 mi
Charleston Müzesi - 0,3 km / 0,2 mi
Upper King Tasarım Bölgesi - 0,3 km / 0,2 mi
Charleston Music Hall - 0,3 km / 0,2 mi
College of Charleston - 0,3 km / 0,2 mi
Music Farm - 0,4 km / 0,3 mi
Charleston Turizm Danışma Merkezi - 0,5 km / 0,3 mi
TD Arena - 0,5 km / 0,3 mi
Aiken-Rhett Evi Müzesi - 0,6 km / 0,4 mi
Charleston Gaillard Center - 0,8 km / 0,5 mi
Shops at Charleston Place - 1 km / 0,6 mi
Charleston Semt Pazarı - 1,1 km / 0,7 mi
Port of Charleston - 1,1 km / 0,7 mi
Liberty Meydanı - 1,1 km / 0,7 mi

Tercih edilen havaalanı Hampton Inn Charleston-Historic District Charleston, Güney Karolayna (CHS-Charleston Uluslararası) - 19,2 km / 12 mi mesafede

/ Misafirler için ofis, lobide ücretsiz gazete servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.

Fitness

Plaj Şemsiyesi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır CleanStay (Hilton) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Tekerlekli/ilave yatak yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, CleanStay (Hilton) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Valesiz kapalı otopark ücreti: günlük 43 USD (giriş/çıkış ayrıcalıkları)
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, konaklama başına 75 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Hampton Inn Charleston-Historic District Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Hampton Inn Charleston-Historic District 345 Meeting St adresinde bulunmaktadır.

Hampton Inn Charleston-Historic District, Beaufort, Güney Karolayna (BFT-Frogmore Uluslararası) 'na 77.8 km uzaklıktadır.

Hampton Inn Charleston-Historic District,
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hampton Inn Charleston-Historic District, oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Pay TV
- Telefon
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hampton Inn Charleston-Historic District tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Hampton Inn Charleston-Historic District otoparka sahip değildir.

Hayır, Hampton Inn Charleston-Historic District evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hampton Inn Charleston-Historic District check in saati 15, Hampton Inn Charleston-Historic District check out saati 11.

Hampton Inn Charleston-Historic District yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Joseph Manigault House
- Charleston Müzesi
- Second Presbyterian Kilisesi
- Lowcountry Çocuk Müzesi
- Aiken-Rhett Evi Müzesi
- Halsey Institute of Contemporary Art
- John Rivers Haberleşme Müzesi
- Mace Brown Doğa Tarihi Müzesi
- Grace Episcopal Kilisesi
- Karpeles El Yazması Kütüphanesi Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- St. Luke and St. Paul Katedrali
- Congregation Kahal Kadosh Beth Elohim
- İrlanda Anıtı
- Vaftiz Eden Aziz John (Yahya Peygamber) Katedrali
- Colonial Lake
- Denmark Vesey Anıtı
- Cold War Submarine Memorial
- Magnolia Mezarlığı
- Pitt Street Köprüsü
- Battery Number 5 Marker
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.