Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Graaf ter Horst

Limburg, Horst

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Graaf ter Horst — 2
Graaf ter Horst — 3

Galeri (19)

Graaf ter Horst
Graaf ter Horst — 2
Graaf ter Horst — 3
Graaf ter Horst — 4
Graaf ter Horst — 5
Graaf ter Horst — 6
Graaf ter Horst — 7
Graaf ter Horst — 8
Graaf ter Horst — 9
Graaf ter Horst — 10
Graaf ter Horst — 10
Graaf ter Horst
Graaf ter Horst — 2
Graaf ter Horst — 3
Graaf ter Horst — 4
Graaf ter Horst — 5
Graaf ter Horst — 6
Graaf ter Horst — 7
Graaf ter Horst — 8
Graaf ter Horst — 9
Graaf ter Horst — 10
Graaf ter Horst — 10
Graaf ter Horst
Graaf ter Horst — 2
Graaf ter Horst — 3
Graaf ter Horst — 4
Graaf ter Horst — 5
Graaf ter Horst — 6
Graaf ter Horst — 7
Graaf ter Horst — 8
Graaf ter Horst — 9
Graaf ter Horst — 10
Graaf ter Horst — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Graaf ter Horst

Limburg, Horst

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Het Aardbeienland - 0,9 km / 0,6 mi
Mind Mystery - 0,9 km / 0,6 mi
Golfhorst Golfbaan - 9,5 km / 5,9 mi
Venlo Green Park - 9,6 km / 6 mi
Hertog Jan Bira Fabrikası - 9,8 km / 6,1 mi
Toverland Eğlence Parkı - 11,4 km / 7,1 mi
Annapark - 11,6 km / 7,2 mi
Roobeek Golf Kulübü - 11,8 km / 7,3 mi
Kasteeltuinen Arcen - 13,1 km / 8,1 mi
Hamert Çalılık Arazisi - 13,6 km / 8,4 mi
Geysteren Golf ve Kır Kulübü - 13,6 km / 8,5 mi
German War Cemetery Ysselsteyn - 15,4 km / 9,6 mi
Overloon Savaş Müzesi - 16,2 km / 10,1 mi
Wellerlooi Katolik Şelalesi - 16,7 km / 10,4 mi
Gallery Wilms - 17,1 km / 10,6 mi

En yakın havaalanları:
Weeze (NRN) - 21,2 km / 13,1 mi
Eindhoven (EIN) - 54,2 km / 33,7 mi
Schiphol Havalimanı (AMS) - 165,5 km / 102,9 mi

/ Misafirler için hızlı çıkış ve valiz dolabı vardır. Ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerinin bir Hollanda Turist Konseyi değerlendirmesi bulunmuyor. Müşterilerimiz için kendi değerlendirme sistemimize dayalı bir değerlendirme sunuyoruz.

Daha Fazla

Otopark

map-image

Kasteeltuinen Arcen

8.8 km

Weeze (NRN)

16.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Kasteeltuinen Arcen 8.8 km

Weeze (NRN) 16.1 km

Mind Mystery 0.7 km

Ulaşım

  • Weeze (NRN) 16.1 km

  • Krefeld (QKF-Krefeld - Egelsberg) 37.9 km

  • Arnhem (QAR-Arnhem Otobüs İstasyonu) 58.5 km

Tarihi Yerler

  • Kasteeltuinen Arcen 8.8 km

  • Van Bommel Van Dam 13.4 km

  • Overloon Savaş Müzesi 13.5 km

Çevredekiler

  • Weeze Hayvan Parkı 20.6 km

  • Wellnessboot Mill 31.4 km

  • D'Erp Kalesi 15.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Het Aardbeienland - 0,9 km / 0,6 mi
Mind Mystery - 0,9 km / 0,6 mi
Golfhorst Golfbaan - 9,5 km / 5,9 mi
Venlo Green Park - 9,6 km / 6 mi
Hertog Jan Bira Fabrikası - 9,8 km / 6,1 mi
Toverland Eğlence Parkı - 11,4 km / 7,1 mi
Annapark - 11,6 km / 7,2 mi
Roobeek Golf Kulübü - 11,8 km / 7,3 mi
Kasteeltuinen Arcen - 13,1 km / 8,1 mi
Hamert Çalılık Arazisi - 13,6 km / 8,4 mi
Geysteren Golf ve Kır Kulübü - 13,6 km / 8,5 mi
German War Cemetery Ysselsteyn - 15,4 km / 9,6 mi
Overloon Savaş Müzesi - 16,2 km / 10,1 mi
Wellerlooi Katolik Şelalesi - 16,7 km / 10,4 mi
Gallery Wilms - 17,1 km / 10,6 mi

En yakın havaalanları:
Weeze (NRN) - 21,2 km / 13,1 mi
Eindhoven (EIN) - 54,2 km / 33,7 mi
Schiphol Havalimanı (AMS) - 165,5 km / 102,9 mi

/ Misafirler için hızlı çıkış ve valiz dolabı vardır. Ücretsiz otopark vardır. / Bu konaklama yerinin bir Hollanda Turist Konseyi değerlendirmesi bulunmuyor. Müşterilerimiz için kendi değerlendirme sistemimize dayalı bir değerlendirme sunuyoruz.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

3

Çıkış

Çıkış Saati

23

Konaklama yerine giriş sırasında sağlık raporu sunulması gerekmemektedir / Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Asansör yok / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Yarıyıl tatili sırasında bu otele giriş yapacak misafirler en az 16 yaşında olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında güvenlik sistemi yer almaktadır

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Konaklama yeri sahibi varışta misafirleri karşılayacaktır.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi uygulanır: kişi başı, gecelik 1.60 EUR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Erken giriş ücretlidir (müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Geç çıkış için ücret alınır (müsaitlik durumuna bağlıdır)

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Graaf ter Horst Kasteellaan 1 adresinde bulunmaktadır.

Graaf ter Horst, Weeze (NRN) 'na 16.1 km uzaklıktadır.
Graaf ter Horst, Arnhem (QAR-Arnhem Otobüs İstasyonu) 'na 58.5 km uzaklıktadır.

Evet, Graaf ter Horst tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Graaf ter Horst evcil hayvan kabul etmemektedir.

Graaf ter Horst check in saati 3, Graaf ter Horst check out saati 23.

Graaf ter Horst yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kasteeltuinen Arcen
- Van Bommel Van Dam
- Overloon Savaş Müzesi
- Limburgs Müzesi
- Kraliyet Hava Kuvvetleri Müzesi
- Museum de Wieger
- Wissen Kalesi
- Niederrheinisches Freilichtmuseum Açık Hava Müzesi
- Klok & Peel Müzesi
- Ingenhoven Kalesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- St Martinus Kerk
- Holtmuhle Şatosu
- Belfeld Bendi
- St. Mary's Bazilikası
- Weeze Hayvan Parkı
- Oostenwind
- Brueggen Doğal Yaşam Parkı
- St. Christopher Katedrali
- Munsterkerk
- Maasplassen, Roermond
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.