Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Empress Waterfront Villa

Houston (ve civarı), Seabrook

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Empress Waterfront Villa — 2
Empress Waterfront Villa — 3

Galeri (80)

Empress Waterfront Villa
Empress Waterfront Villa — 2
Empress Waterfront Villa — 3
Empress Waterfront Villa — 4
Empress Waterfront Villa — 5
Empress Waterfront Villa — 6
Empress Waterfront Villa — 7
Empress Waterfront Villa — 8
Empress Waterfront Villa — 9
Empress Waterfront Villa — 10
Empress Waterfront Villa — 10
Empress Waterfront Villa
Empress Waterfront Villa — 2
Empress Waterfront Villa — 3
Empress Waterfront Villa — 4
Empress Waterfront Villa — 5
Empress Waterfront Villa — 6
Empress Waterfront Villa — 7
Empress Waterfront Villa — 8
Empress Waterfront Villa — 9
Empress Waterfront Villa — 10
Empress Waterfront Villa — 10
Empress Waterfront Villa
Empress Waterfront Villa — 2
Empress Waterfront Villa — 3
Empress Waterfront Villa — 4
Empress Waterfront Villa — 5
Empress Waterfront Villa — 6
Empress Waterfront Villa — 7
Empress Waterfront Villa — 8
Empress Waterfront Villa — 9
Empress Waterfront Villa — 10
Empress Waterfront Villa — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Empress Waterfront Villa

Houston (ve civarı), Seabrook

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Clear Gölü - 0,4 km / 0,3 mi
Lakewood Yacht Club - 0,7 km / 0,4 mi
Bayside Parkı - 2,1 km / 1,3 mi
T-Bone Tom's - 3,8 km / 2,4 mi
Clear Gölü Parkı - 4 km / 2,5 mi
Kemah Okul Binası Müzesi - 4,1 km / 2,5 mi
VooDoo Hut - 4,1 km / 2,5 mi
Monkey Bar - 4,2 km / 2,6 mi
Kemah Deniz Feneri - 4,3 km / 2,6 mi
Kemah Lighthouse District Alışveriş Merkezi - 4,3 km / 2,7 mi
Kemah Boardwalk - 4,3 km / 2,7 mi
Taylor Lake Village Topluluk Parkı - 4,7 km / 2,9 mi
Coco's on the Canal - 4,7 km / 2,9 mi
Okie's Yardhouse - 5 km / 3,1 mi
Jackie's Brickhouse - 5,3 km / 3,3 mi

En yakın havaalanları:
Houston, Teksas (EFD-Ellington Field) - 24,1 km / 15 mi
Houston William Hobby Havalimanı (HOU) - 34,5 km / 21,4 mi
George Bush Uluslararası Havalimanı (IAH) - 71,9 km / 44,7 mi

/ Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

map-image

Bayside Parkı

1.4 km

Kemah Okul Binası Müzesi

2.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Bayside Parkı 1.4 km

Kemah Okul Binası Müzesi 2.6 km

Houston, Teksas (HOU-William P. Hobby) 25.6 km

Tarihi Yerler

  • Kemah Okul Binası Müzesi 2.6 km

  • Houston Uzay Merkezi 6.3 km

  • Butler Longhorn Müzesi 7.2 km

Ulaşım

  • Houston, Teksas (HOU-William P. Hobby) 25.6 km

  • Houston, Teksas (JDX-Central Business District Helikopter Pisti) 36.9 km

Çevredekiler

  • Bayou Doğal Yaşam Parkı 19.4 km

  • Baybrook Mall Alışveriş Merkezi 11.3 km

  • Kemah Lighthouse District Alışveriş Merkezi 2.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Clear Gölü - 0,4 km / 0,3 mi
Lakewood Yacht Club - 0,7 km / 0,4 mi
Bayside Parkı - 2,1 km / 1,3 mi
T-Bone Tom's - 3,8 km / 2,4 mi
Clear Gölü Parkı - 4 km / 2,5 mi
Kemah Okul Binası Müzesi - 4,1 km / 2,5 mi
VooDoo Hut - 4,1 km / 2,5 mi
Monkey Bar - 4,2 km / 2,6 mi
Kemah Deniz Feneri - 4,3 km / 2,6 mi
Kemah Lighthouse District Alışveriş Merkezi - 4,3 km / 2,7 mi
Kemah Boardwalk - 4,3 km / 2,7 mi
Taylor Lake Village Topluluk Parkı - 4,7 km / 2,9 mi
Coco's on the Canal - 4,7 km / 2,9 mi
Okie's Yardhouse - 5 km / 3,1 mi
Jackie's Brickhouse - 5,3 km / 3,3 mi

En yakın havaalanları:
Houston, Teksas (EFD-Ellington Field) - 24,1 km / 15 mi
Houston William Hobby Havalimanı (HOU) - 34,5 km / 21,4 mi
George Bush Uluslararası Havalimanı (IAH) - 71,9 km / 44,7 mi

/ Kısıtlı kapasitede otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Resepsiyon yok / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 72 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin varıştan önce güvenli bağlantı yoluyla konaklama yeri ile online kayıt yaptırması gerekmektedir. Misafirlerden varıştan önce konaklama yerine fotoğraflı resmi kimlik fotokopisi sunmaları istenecektir. Normal giriş saatlerinin dışında varış yapmayı planlayan misafirlere, giriş talimatları ve akıllı kilit detayları varışlarından önceki 72 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak kendi konaklama birimlerine ulaşabilir.Misafirlere yardımcı olması için bir sanal resepsiyon sistemi mevcutturMisafirlerin, giriş işleminden önce konaklama yerinin SuiteOp adlı mobil uygulamasını indirmeleri önerilirKonaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Hizmet ücreti: 3 yüzde
  • 1000 USD hasar depozitosu girişten önce alınacaktır.
  • Bu konaklama yerinin hasar depozitosu güvenli bir bağlantı üzerinden ödenebilir ve ödemenin rezervasyondan sonraki 24 içinde yapılması gerekir. Giriş yapabilmek için hasar depozitosunun önceden ödenmesi zorunludur.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 175 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Kat hizmetleri ücreti: günlük 300 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Empress Waterfront Villa 1810 Lakeside Dr adresinde bulunmaktadır.

Empress Waterfront Villa, Houston, Teksas (HOU-William P. Hobby) 'na 25.6 km uzaklıktadır.

Empress Waterfront Villa,
- Otopark
- Açık Yüzme Havuzu
- Barbekü
- Bahçe gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Empress Waterfront Villa, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Empress Waterfront Villa tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Evet, Empress Waterfront Villa tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Empress Waterfront Villa evcil hayvan kabul etmemektedir.

Empress Waterfront Villa check in saati 16, Empress Waterfront Villa check out saati 10.

Empress Waterfront Villa yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kemah Okul Binası Müzesi
- Houston Uzay Merkezi
- Butler Longhorn Müzesi
- West Bay Devlet Okulları Çocuk Müzesi
- Dickinson Tarihi Demiryolu Merkezi
- Lone Star Filo Müzesi
- San Jacinto Battleground Eyalet Tarihi Alanı
- Teksas Savaş Gemisi
- Texas City Müzesi
- Pasadena Tarih Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Kemah Deniz Feneri
- Clear Gölü
- Bayou Doğal Yaşam Parkı
- Texas City Memorial Cemetery
- San Jacinto Anıtı
- Pier 21
- St. Mary Katedral Bazilikası
- Giant Beatles Statues
- Houston Graffiti Building
- Bird Island
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.