Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Elite Apart-Hotel

Karaganda Bölgesi, Astana

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Elite Apart-Hotel — 2
Elite Apart-Hotel — 3

Galeri (27)

Elite Apart-Hotel
Elite Apart-Hotel — 2
Elite Apart-Hotel — 3
Elite Apart-Hotel — 4
Elite Apart-Hotel — 5
Elite Apart-Hotel — 6
Elite Apart-Hotel — 7
Elite Apart-Hotel — 8
Elite Apart-Hotel — 9
Elite Apart-Hotel — 10
Elite Apart-Hotel — 10
Elite Apart-Hotel
Elite Apart-Hotel — 2
Elite Apart-Hotel — 3
Elite Apart-Hotel — 4
Elite Apart-Hotel — 5
Elite Apart-Hotel — 6
Elite Apart-Hotel — 7
Elite Apart-Hotel — 8
Elite Apart-Hotel — 9
Elite Apart-Hotel — 10
Elite Apart-Hotel — 10
Elite Apart-Hotel
Elite Apart-Hotel — 2
Elite Apart-Hotel — 3
Elite Apart-Hotel — 4
Elite Apart-Hotel — 5
Elite Apart-Hotel — 6
Elite Apart-Hotel — 7
Elite Apart-Hotel — 8
Elite Apart-Hotel — 9
Elite Apart-Hotel — 10
Elite Apart-Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Elite Apart-Hotel

Karaganda Bölgesi, Astana

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği, Astana - 0,3 km / 0,2 mi
Hazret Sultan Camii - 0,5 km / 0,3 mi
Barış ve Uzlaşma Sarayı - 0,8 km / 0,5 mi
Bağımsızlık Sarayı - 1,1 km / 0,7 mi
Çocuk Sarayı - 1,4 km / 0,8 mi
Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Müzesi - 1,4 km / 0,9 mi
Kazakistan Cumhuriyeti Yüksek Mahkemesi - 2,4 km / 1,5 mi
Bakanlıklar Konutu - 2,5 km / 1,5 mi
Kazakistan Merkez Konser Salonu - 2,6 km / 1,6 mi
Başkanlık Sarayı - 2,7 km / 1,7 mi
Kazakistan Parlamentosu - 3 km / 1,8 mi
Müzikli Fıskiye - 3,1 km / 1,9 mi
Kazakistan Dışişleri Bakanlığı - 3,4 km / 2,1 mi
Bayterek Kulesi - 3,4 km / 2,1 mi
Otan Korgaushylar Anıtı - 3,6 km / 2,2 mi

En yakın havaalanı Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı (NQZ), Astana - 20,7 km / 12,8 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Daha Fazla

Ücretli Havalimanı Transferi

Otopark (Tesis Harici)

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Kuaför

map-image

Kazakistan ABD Elçiliği ve Konsolosluğu

0.2 km

Hazret Sultan Camii

0.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Kazakistan ABD Elçiliği ve Konsolosluğu 0.2 km

Hazret Sultan Camii 0.3 km

Omsk (OMS-Tsentralny) 443.5 km

Ulaşım

  • Omsk (OMS-Tsentralny) 443.5 km

Çevredekiler

  • Keruen 3.1 km

  • Astana Arena 5.1 km

  • Kazakistan Merkez Konser Salonu 2.1 km

Tarihi Yerler

  • Hazret Sultan Camii 0.3 km

  • Bağımsızlık Sarayı 0.8 km

  • President's Culture Centre 4.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Ücretli Havalimanı Transferi

Otopark (Tesis Harici)

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Asansör

Kuaför

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği, Astana - 0,3 km / 0,2 mi
Hazret Sultan Camii - 0,5 km / 0,3 mi
Barış ve Uzlaşma Sarayı - 0,8 km / 0,5 mi
Bağımsızlık Sarayı - 1,1 km / 0,7 mi
Çocuk Sarayı - 1,4 km / 0,8 mi
Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Müzesi - 1,4 km / 0,9 mi
Kazakistan Cumhuriyeti Yüksek Mahkemesi - 2,4 km / 1,5 mi
Bakanlıklar Konutu - 2,5 km / 1,5 mi
Kazakistan Merkez Konser Salonu - 2,6 km / 1,6 mi
Başkanlık Sarayı - 2,7 km / 1,7 mi
Kazakistan Parlamentosu - 3 km / 1,8 mi
Müzikli Fıskiye - 3,1 km / 1,9 mi
Kazakistan Dışişleri Bakanlığı - 3,4 km / 2,1 mi
Bayterek Kulesi - 3,4 km / 2,1 mi
Otan Korgaushylar Anıtı - 3,6 km / 2,2 mi

En yakın havaalanı Nursultan Nazarbayev Uluslararası Havalimanı (NQZ), Astana - 20,7 km / 12,8 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: oda başına (gidiş dönüş) 7.00 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Rusya'ya girmek için vize alması gereken misafirler, vize başvurusu için gerekli belgeler konusunda, kalacakları konaklama yerinden yardım alabilmektedir. Misafirlerin ayrıntılı bilgi için rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yerine başvurması gerekmektedir. Misafirler sonradan rezervasyonlarını iptal etseler bile konaklama yeri bu vize yardım hizmeti için ücret alabilir. Vize yardımı ile ilgili işlemler misafirlerle konaklama yeri arasında gerçekleştirilir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Elite Apart-Hotel Koshkarbayeva 10/1 adresinde bulunmaktadır.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Elite Apart-Hotel fiyatları gecelik en ucuz 3.185,87 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Elite Apart-Hotel fiyatları gecelik en ucuz 3.101,75 TL’dir

Elite Apart-Hotel, Omsk (OMS-Tsentralny) 'na 443.5 km uzaklıktadır.

Elite Apart-Hotel,
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Otopark (Tesis Harici)
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kuru Temizleme
- Asansör
- Kuaför gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Elite Apart-Hotel, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Pay TV
- Terlik
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Elite Apart-Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, Elite Apart-Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Elite Apart-Hotel check in saati 14, Elite Apart-Hotel check out saati öğlen.

Elite Apart-Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Hazret Sultan Camii
- Bağımsızlık Sarayı
- President's Culture Centre
- Museum of the First President of the Republic of Kazakhstan

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Barış ve Uzlaşma Sarayı
- Müzikli Fıskiye
- Bayterek Kulesi
- Otan Korgaushylar Monument
- Transport & Communications Ministry
- Islamic Centre
- KazMunayGaz
- Monument to the Dead of the Totalitarian Regime
- Kenesary Khan Monument
- Seyfullin Monument
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.