• Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

8.6Çok İyi

Tesisin konumu yönünün tam merkezinde olması bile çok güzeldi. Kahvaltısından akşam yemeklerinden personelin tutumundan güler yüzünden oda hizmetinden temizlik hizmetinden son derece memnunu...

Otelin denize çok yakın olması çok iyiydi. Yemekler güzeldi personeller saygılıydı....

% 91 Tavsiye ediyor. 1000 Yorum
 • Özel Fırsatlar Tüm İndirim ve Fırsatlar
 • Bonus'a özel kaçırılmayacak fırsatlar

  1000 TL’ye Varan Bonus Kazanma Fırsatı!Detaylı Bilgi

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor. 
Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

Oda Seç

Standart Oda Deniz Manzaralı

 • Fiyatlar için tarih girin!

Standart Oda Deniz Manzaralı Yarım Pansiyon

 • Fiyatlar için tarih girin!

Standart Oda Kara Manzaralı Yarım Pansiyon

 • Fiyatlar için tarih girin!

Standart Oda Kara Manzaralı

 • Fiyatlar için tarih girin!

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Tesis Bilgileri

Tesis Bilgileri

KONSEPT
 • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

 • Lobi
 • Resepsiyon Hizmeti
 • Kapalı Restoran
 • Kablosuz İnternet
 • Genel Gazete Servisi Ücretli (günlük)
 • Casino Ücretli
 • Kuru Temizleme Ücretli
 • Çamaşırhane Ücretli
 • Toplantı Salonu Ücretli
 • Sauna
 • Dart
 • Masa Tenisi
 • Açık Havuz
 • Detaylı Bilgi
 • Açık Çocuk Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Bakıcısı Ücretli
 • Detaylı Bilgi
 • Masaj Ücretli

Önemli Bilgiler

 • GİRİŞ SAATİ 14:00
 • ÇIKIŞ SAATİ 12:00
 • Genel Tanıtım

  Girne Limanı'nda, adanın en gözde tesislerinden biri olan ve geleneksel misafirperverliği modern olanaklar ile buluşturan bir hizmet anlayışını benimseyen Dome Hotel, şehrin gürültüsünden uzak bir tatil imkanı sunuyor. 

  Şehir merkezinde yer alan konumu ile avantaj sağlayan tesis içerisinde hem Kıbrıs mutfağından hem de dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu bir restoran bulunuyor. Kıbrıs’ın ünlü restoran ve gece mekanları ise tesise oldukça yakın konumda yer alıyor. Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunan tesisin SPA alanında, misafirlere özel masaj ve cilt bakımı gibi olanaklar sunuluyor.

 • Yeme / İçme

  Oda Kahvaltı konaklamalarda ise sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Yemeklerde su ücretsiz.

  Yarım Pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli

  Anchor A la Carte Restaurant rezervasyonlu ve ücretli.

  Restoranlar

  Anchor A la Carte Restoran(Ücretli)

 • Hizmet Saatleri

  07.00-10.00 Kahvaltı (Açık büfe)
  19.00-21.30 Akşam yemeği (Açık büfe)

 • Plaj

  Denize sıfır konumundaki tesisin, platformu bulunuyor.

 • Konum

  Girne şehir merkezinde bulunan tesis, Lefkoşa şehir merkezine 24 km ve Ercan Havalimanı'na 42 km mesafede konumlanıyor.

 • Genel Uyarılar

  K.K.T.C.'ye Giriş Kuralları:

  K.K.T.C.’ye girişlerde, 13 Haziran 2022 itibarıyla koşullar güncellendi. Ülkeye girişte misafirlerden istenen aşı ve PCR testi uygulaması kaldırıldı.

  K.K.T.C.’ye gidecek Türk vatandaşları, yeni tip, çipli kimlik kartı ile çıkış işlemlerini gerçekleştirebilirler. Türkiye’den çıkış işlemlerinde, eski tip kimlik kartları geçersizdir.

  18 yaşından küçük yolcuların (çocuklar ve bebekler dahil) yeni tip, çipli kimliklerini seyahat belgesi olarak kullanabilmeleri için fotoğraflı kimlik belgesi ibrazı zorunlu hale getirilmiştir. Fotoğrafsız kimlik kartı ile yapılacak seyahatlere izin verilmeyecektir.

  Çocuklar anne veya babasından biri ile ya da anne ve babası haricinde bir yetişkin ile seyahat edecekse, ek evraklar (muvafakatname) talep edilebilir.

  K.K.T.C. Ercan Havalimanı içerisinde gelen ve giden yolcular için terminal binasında bulundukları süre boyunca maske takma zorunluluğu bulunuyor.

  Uyarı: Covid-19 tedbirleri kapsamında Kıbrıs’a giriş kuralları K.K.T.C. resmi makamları tarafından belirlenmektedir. Kurallar, sıkça güncellenerek değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle misafirlerin en güncel bilgileri, ülkenin resmi otoritelerinin yayımladığı kaynaklardan kontrol etmesi gerekiyor.

   


  KKTC’ye gidecek Türk vatandaşlarının Türkiye’den çıkış işlemlerinde eski tip kimlik kartları geçersiz olacaktır. Çıkış işlemleri yeni tip kimlik kartı ile gerçekleştirilecektir.

  Dome Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

  Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen sofa bed sabit yatak konforunda olmayabilir.

  Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

  Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri tesisten erken ayrılırsa, ücret iadesi yapılmaz.  Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
 • Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  Tesiste Alınan Genel Önlemler ve Uygulamalar;
  · Tesise, Turizm Bakanlığı tarafından Covid – 19 Sertifikası verilmiştir.
  · Otel çalışanları davranış, hijyen ve sanitasyon eğitiminden geçirilerek, koşullara uygunluğu
  · denetlenecektir.
  · Alınan eğitim sonrasında işletme yönetimi tarafından belirlenen yetkili kişi, hastalık şüphesi gösteren misafir veya personel belirlenmesi halinde, 1102 no.lu KKTC Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi aranır. Hasta sağlık kuruluşu tarafından devir alınıncaya kadar izole edilir, hizmetleri güvenlik tedbiri alınmış personelce sağlanır. Covid-19 teşhisi konmuş ise konaklamanın sona ermesinden sonra misafirin odası standartlara uygun malzeme ile dezenfekte edilir ve havalandırılması sağlanır.
  · Tesise giriş yapacak olan her misafirin her girişinde ateşi kontrol edilecektir.
  · Hava, kara ve deniz kapılarından giriş yapan misafirlerinden PCR testi istenilecek, tesiste de bu rapor kayıt altında tutulacaktır.
  · Tesiste 7/24 sağlık personeli bulunacaktır. (Hemşire veya doktor)
  · Ortak alanlarda sosyal mesafe düzenlemesi yapılacaktır.
  · Açık alanlar periyodik olarak dezenfekte edilecektir.
  · Sauna ilk aşamada açılmayacak. Turizm ve Çevre Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenecek ileriki bir tarihte açılmaları gündeme gelecektir.
  Çalışanlar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Personelin işe geliş-gidişlerinde vücut ısıları ölçülerek kayıt altına alınacaktır.
  · Personele, Turizm ve Çevre Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı’nın işbirliği ile Sağlık Bakanlığı tarafından pandemi konusunda eğitim verilecek ve sertifikasyon sistemine gidilecektir.
  · Personelin mümkün olduğunca aynı vardiyada çalışması sağlanacaktır.
  · Personel yemekhanesinde sosyal mesafe sağlanacaktır.
  · Ateş, öksürük, nefes darlığı ve vb. şikayeti olan çalışan, diğer çalışanlardan izole edilecektir. İzole edilen çalışan en kısa sürede 1102 no.lu KKTC Sağlık Bakanlığı çağrı merkezi aranarak kayıt altına alınacaktır.
  · İşletme tarafından çalışanların birlikte yaşadığı aile üyeleri arasında Covid-19 belirtisi bulunup bulunmadığı ve 14 gün içerisinde yaptığı seyahat bilgileri günlük olarak takip edilecektir. ( Haftada 1 ayda 4 olacak şekilde.)
  · Personel kafeteryasında masa ve sandalyeler her öğünden sonra dezenfekte edilecektir.
  · Tüm personelin maske ve eldiven kullanma zorunluluğu olacaktır.
  Tesise Girişte Alınan Önlemler;
  · Tesise girerken tüm personel ve misafirler tek kullanımlık maske ve eldiven kullanacaktır.
  · Otele girişte yolcular araçtan inmeden araç dezenfekte edilecektir.
  · Yaya olarak girişlerde maske ve eldiven verilecek ve ateşleri ölçülecektir.
  · Tek kullanımlık atık torbası konulacaktır.
  · Tesis çalışanları, misafir hakkında yeterli bilgiye ve donanıma sahip olacaktır.
  · Tesis çalışanları, diğer bölüm çalışanları ile koordinasyon içerisinde olacaktır.
  · Resepsiyon girişine termal kamera konulacaktır. (Küçük otellerde termal kamera yerine ateş ölçer konulacaktır.)
  · Resepsiyona girişte ayak dezenfektasyonu için paspas konularak önlem alınacaktır.
  · Resepsiyon deskinin üzeri, şeffaf koruyucu siperlik ile yeniden düzenlenecektir.
  · Resepsiyonda ateş ölçer, yüzey temizliği için antiseptik, el dezenfektanları, tek kullanımlık maske, eldiven, önlük ve atık torbası bulundurulacaktır.
  · Bavullar dezenfekte edildikten sonra bellboy veya misafirlerin kendileri tarafından odalara taşınacaktır.
  · Misafirlere tesis girişinde Covid-19 ile hijyen konusunda alınan önlemler ve uygulamalar ile misafirlerin uyacağı kurallarla ilgili bilgi verilecektir.
  · Misafirlere Covid-19 sürecinde, müşteri taahhütnamesi doldurtulacaktır.
  · Sosyal mesafeyi belirtmek için, resepsiyon ve yoğunluğun yaşandığı diğer bölümlere çizgi çekilerek işaretler konulacaktır.
  · Asansörlerin taşıma kapasiteleri sınırlandırılarak, misafirlerin asansörde sosyal mesafe kurallarına uymaları istenilecek ve taşıma kapasiteleri azaltılacaktır.
  Odalar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Temizlik esnasında odaların camları açık olacak şekilde temizlenecek ve en az 1 saat havalandırılacaktır.
  · Odalarda havlu, tek kullanımlık şampuan, sıvı sabun, bardak, maske vb. malzemeler kullanılacaktır. Havlular günlük kontrol edilip değiştirilecektir.
  · Odalardaki havalandırma sistemleri düzenli dezenfekte edilecektir.
  · Odalar misafir ayrıldıktan sonra 6 saat boş bırakılacaktır. (Temizlenirken klima açık tutulacak ve 1 saat temizlikten sonra odalar 5 saat havalandırılacaktır.)
  Mutfaklarda Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Mutfakların girişinde el dezenfektanları bulundurulacaktır.
  · Mutfaklar belli saat aralıklarında dezenfekte edilecektir. (Mutfak öğün aralarında dezenfekte edilecektir.)
  · Tesisler açılmadan önce ve hizmet süresince tüm tabak, bardak metal ve mutfak malzemeleri 70 derecede yıkanacaktır.
  · Mutfak girişlerinde ayak dezenfeksiyonu için paspas kullanılarak önlem alınacaktır.
  · Mutfak bölümlerinde bez kullanımı yerine rulo kâğıt havlu kullanılacaktır.
  Restoranlar, Yemek Alanları Ve Barlarda Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Yeme ve içme üniteleri yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenerek, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Her bir yeme ve içme ünitesinin girişinde el dezenfektanı bulunacak ve 1,5 metre mesafe bırakılarak sosyal mesafe aralığı işaretlenecektir.
  · Masa düzeni 10 metrekarede 4 kişi olacak şekilde ayarlanacaktır. Her bir sandalyenin arkasının diğer masanın sandalyesinin arkasına en az 60 cm uzaklıkta ve iki masa arası 1,5 metre mesafe olacak şekilde ayarlanacaktır.
  · Genel alanlardaki su dolapları ve sebiller kaldırılacaktır.
  · Bar ve restorandaki tüm masalar, her misafir ayrıldıktan sonra dezenfekte edilecektir.
  · Minibar ürünleri dezenfekte edilecektir.
  · Tesisteki çay kahve istasyonları iptal edilecektir.
  Toplantı Salonlarında Alınan Önlemler;
  · Toplantı salonları yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenecek, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Toplantı salonlarının girişinde el dezenfektanı bulunacak ve masalar arası 1,5 metre, sandalyeler arası en az 80 cm olacak şekilde mesafe bırakılarak sosyal mesafe aralığı işaretlenecektir.
  · Salonda yer alan ekipmanlar dezenfekte edilecek ve düzenli olarak havalandırma yapılacaktır.
  · Toplantı salonlarında açık büfe servis olmayacak, personel servis yapacaktır.
  · Toplantı masalarında dosya kalem vb. kırtasiye eşyası verilmeyecektir.
  Tuvaletler İçin Alınan Hijyen ve Sağlık Önlemleri;
  · Tuvaletler, yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenerek denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Lavabolarda sıvı sabun ve el dezenfektanı bulundurulacaktır.
  · Tesis genelinde temizlik ve kontrol için hazırlanan çizelgeler personel tarafından imzalanacaktır.
  · Çöp kovaları ve kullanılan diğer temizlik ekipmanları dezenfekte edilecektir.
  Sauna ve Masaj Odaları İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Sauna salonunun girişinde el dezenfektanı ve sosyal mesafe işaretleri bulunacaktır.
  · Uygulama yapan çalışanlar her uygulama öncesi ve sonrası kendilerini dezenfekte edecek, kuru alanlarda maske ile çalışacaktır.
  · Sauna oda kullanım alanları kapasitesine göre hijyenik şartlarda sınırlandırılacaktır.
  · Sauna ve masaj alanlarında hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile güvenliği önceden sağlanmış veya tek kullanımlık malzeme ve materyaller kullanılarak hizmet verilecektir.
  · Giyinme ve soyunma odaları, duşlar, tuvaletler gibi mekanlar, dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz vb. malzemeler sürekli olarak dezenfekte edilecektir.
  · Masaj yaptıracak misafirler sağlık bilgi formu dolduracak ve son 14 gün içerisinde bulunmuş oldukları yerler öğrenilecektir.
  · Masaj odaları randevu sistemi ile çalışacak ve her masajdan sonra 1 saat boş bırakılacak ve randevu saatlerine göre dezenfekte edilecektir.
  Havuzlar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Yüzme havuzları, yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenerek, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Yüzme havuzu, şezlonglar (yastıksız olarak kullanılacak) ve oturma alanları yerleşimlerinin, ikişerli gruplar halinde sosyal mesafe kurallarına göre, aralarında 2 metre mesafe olacak şekilde düzenlenecektir.
  · Havuz suyundaki klor seviyesi açık havuzda 1-3 ppm,arasında tutulacak ve periyodik olarak kayıt altına alınacaktır.
  · Havuzda kapasite uyarısı yapılacaktır.
  · Misafirlerin havuza girmeden önce duş almaları ile ilgili bilgi tabelası görülebilir bir yere asılacaktır.
  · Havuza ait tuvalet, duş, kabin ve tüm şezlonglar ve misafirlerin kendilerine ait havluları, her gün dezenfekte edilerek kontrol edilecek ve temizlik çizelgesi personel tarafından imzalanacaktır.
  Plaj İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
  · Plajların alanına göre misafir kapasitesi belirlenecektir.
  · Plaj kafeteryası ve restoranının kapasitesi sosyal mesafe alanına göre belirlenecektir.
  · Restoranların açılış tarihine göre otellerdeki restoranlarda ayni anda hizmet vermeye başlayacaktır.
  · Şezlonglar (yastıksız olarak) ve şemsiyeler 2 metre aralıklarla yerleştirilecektir.
  · Her misafirin ayrılması sonucunda kullanılan şezlonglar, sandalyeler vb. temizlenerek dezenfekte edilecektir.
  · Plaj denetimleri Belediyeler ve Kaymakamlık tarafından düzenli olarak yapılacaktır.
  · Plajlar, yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenerek, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
   
  Satın Alma, Mal Kabulü ve Depolama Uygulamaları;
  · Tesislerin satın alma, mal kabul ve depolama işlemleri, tesis yönetimi tarafından hazırlanan protokole göre yapılacak ve yönetici tarafından denetlenerek kayıt altına alınacaktır.
  · Misafir ve personel girişlerinde kullanmak amacı ile bol miktarda yedekli ateş ölçer alınacaktır. Ayrıca maske, eldiven, önlük, dezenfektan vb. malzeme stoklanacaktır.
  · Tesise dışardan gelen tedarikçiler, şoförler vb. kişilerin, otel çalışanlarıyla temasta bulunmaması için sosyal mesafe kuralları uygulanarak, koruyucu ekipman kullanılacaktır.
  · Satın alınan mallarda, en az insan teması yapılması için gerekli önlemler alınacaktır.
  · Ürünler, lisanslı tedarikçilerden ve ambalajlı ürünler arasından tercih edilecektir.
  Atık Yönetimi Uygulamaları;
  · Atık yönetimi yönetim tarafından hazırlanan protokole göre temizlenerek, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Yönetim tarafından atık yönetimi konusunda, süreci takip edecek bir görevli atanacaktır.
  · Atıklar plastik çöp torbalarının ağızları bağlanacak çöp konteynerleri/bidonları içerisinde muhafaza edilecektir.
  · Belediye veya lisanslı kuruluşlar tarafından tıbbi ve evsel atıklar, usulüne uygun olarak toplanıp ayrıştırılacaktır.
  · Çöp odalarında periyodik olarak temizlik, ilaçlama ve dezenfekte yapılacaktır.
  · Çöp konteynerleri çöp odaları içerisinde muhafaza edilecektir.
  Haşerelerle ve Zararlılarla Mücadele Uygulamaları;
  · Haşere ve zararlılarla mücadele, yönetim tarafından hazırlanan protokole göre uygulanacak, denetimi yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
  · Yönetim tarafından haşere ve zararlılarla mücadele konusunda süreci takip edecek bir görevli atanacaktır.
  · Zararlıların, tesise giriş noktaları belirlenerek önlemler alınacaktır.
  · Atık su kanalları (drenajlar) kolay temizlenebilir, zararlı girişini, kokunun çıkışını ve atık sıvıların geri basmalarını önleyecek şekilde düzenlenecektir.
  · Tesis, periyodik şekilde ilaçlanıp kayıt altına alınacaktır.
  Teknik Servis Uygulamaları;
  · Kullanım suyu, havuz suyu vb dezenfeksiyon gerektiren yerlerde kullanılan malzeme uluslararası standartların belirttiği limitlere göre kullanılacaktır.
  · Çamaşır ve bulaşık yıkama ekipmanları doğru ısıda (60-90 derecede) ve doğru dezenfekten dozajlarıyla yıkanacaktır.
  · Tesis içerisinde kullanılan havalandırma ekipmanlarının fitlerinin bakımı ve gerekirse değişimi yapılacaktır.

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

Yorumlar

Yorumlar

{{ reviewModel.generalScore }} {{ reviewModel.generalScoreText | localize}}
{{ reviewModel.totalReviews }} Toplam Yorum
Tesise ait toplam {{ reviewModel.totalReviews }} görüş mevcut
 • {{ reviewType | localize }} {{ score }}

Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilir, Otelpuan Kullanım Sözleşmesi’ni buradan inceleyebilirsiniz.

Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.

Misafir {{ userReview.commentDate.date.month }} / {{ userReview.commentDate.date.year }}
{{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.userGeneralScore }} {{ userReview.userGeneralScoreText | localize }}
 • {{ userReview.comment }}

  • {{ scoreType | localize }} :{{ formatScores(scorePoint.score, scoreType) }}
 • {{ userReview.hotelReplyText }}
{{ reviewModel.categoryType | localize }} kategorisine ait yorum bulunamadı!
TÜM YORUMLARI GÖR