Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Days Inn Montevideo

Tres Cruces

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Days Inn Montevideo — 2
Days Inn Montevideo — 3

Galeri (59)

Days Inn Montevideo
Days Inn Montevideo — 2
Days Inn Montevideo — 3
Days Inn Montevideo — 4
Days Inn Montevideo — 5
Days Inn Montevideo — 6
Days Inn Montevideo — 7
Days Inn Montevideo — 8
Days Inn Montevideo — 9
Days Inn Montevideo — 10
Days Inn Montevideo — 10
Days Inn Montevideo
Days Inn Montevideo — 2
Days Inn Montevideo — 3
Days Inn Montevideo — 4
Days Inn Montevideo — 5
Days Inn Montevideo — 6
Days Inn Montevideo — 7
Days Inn Montevideo — 8
Days Inn Montevideo — 9
Days Inn Montevideo — 10
Days Inn Montevideo — 10
Days Inn Montevideo
Days Inn Montevideo — 2
Days Inn Montevideo — 3
Days Inn Montevideo — 4
Days Inn Montevideo — 5
Days Inn Montevideo — 6
Days Inn Montevideo — 7
Days Inn Montevideo — 8
Days Inn Montevideo — 9
Days Inn Montevideo — 10
Days Inn Montevideo — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Days Inn Montevideo

Tres Cruces

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Şehre Ulaşım Servisi

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Konferans Salonu

Fitness

SPA Merkezi

map-image

Montevideo (MVD-Carrasco Uluslararası)

14.1 km

Çağdaş Sanatlar Galerisi

1.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Montevideo (MVD-Carrasco Uluslararası) 14.1 km

Çağdaş Sanatlar Galerisi 1.1 km

Tres Cruces Alışveriş Merkezi 0.1 km

Çevredekiler

  • Avilla Dolores Hayvanat Bahçesi 2.2 km

  • Tres Cruces Alışveriş Merkezi 0.1 km

  • Cagancha Meydanı 2.5 km

Tarihi Yerler

  • Çağdaş Sanatlar Galerisi 1.1 km

  • Futbol Müzesi 1.5 km

  • Montevideo Sanat Tarihi Müzesi 2.2 km

Ulaşım

  • Montevideo (MVD-Carrasco Uluslararası) 14.1 km

  • Punta Del Este (PDP-Capitan Corbeta CA Curbelo Uluslararası) 97.7 km

  • Montevideo Merkez İstasyonu 2.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark

Toplantı Salonu

Tur Danışma

Şehre Ulaşım Servisi

Havalimanı Transferi

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Konferans Salonu

Fitness

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

14

Çıkış

Çıkış Saati

11

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Bize Güvenin (Wyndham) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları varışta misafirleri karşılayacaktır. Misafirler giriş sırasında COVID-19 aşılarının tamamlandığına dair bir belge sunmalıdır. COVID-19 aşısı kaydı gereksinimi 18 yaşından büyük tüm misafirler için geçerlidir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir:

  • Konaklama yerinde 15 Kasım tarihinden Paskalya'dan bir gün sonrasına kadar sizden Uruguay katma değer vergisi (%10) alınabilir. Uruguay'da yerleşik olmayan ve geçerli bir pasaport ile turist vizesi ibraz eden misafirler ise katma değer vergisinden (%10) muaf tutulabilir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Kontinental kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 10 USD, çocuklar için 10 USD ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına (tek yön) 25 USD.
  • Valesiz açık otopark ücreti: gecelik 17 USD.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Days Inn Montevideo 1821 Acevedo Diaz adresinde bulunmaktadır.

Days Inn Montevideo, Montevideo (MVD-Carrasco Uluslararası) 'na 14.1 km uzaklıktadır.

Days Inn Montevideo, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Bide
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Days Inn Montevideo tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Days Inn Montevideo evcil hayvan kabul etmemektedir.

Days Inn Montevideo check in saati 14, Days Inn Montevideo check out saati 11.

Days Inn Montevideo yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Çağdaş Sanatlar Galerisi
- Futbol Müzesi
- Montevideo Sanat Tarihi Müzesi
- Sanat Tarihi Müzesi
- Ulusal Görsel Sanatlar Müzesi
- Museo del Automóvil
- Vilamajo Müze Evi
- Pedagog Jose Pedro Varela Müzesi
- Palacio Piria
- Gaucho Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- La Carreta Anıtı
- Avilla Dolores Hayvanat Bahçesi
- Intendencia Manzara Seyir Noktası
- Ombu Ağacı
- Kilitler Çeşmesi
- Telekomunikasyon Kulesi
- Luis Battle Berres Anıtı
- Salvo Sarayı
- Puerta de la Ciudadela
- Montevideo Katedrali
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.