Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR

Tamil Nadu, Kuvathur

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 2
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 3

Galeri (43)

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 2
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 3
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 4
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 5
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 6
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 7
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 8
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 9
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 2
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 3
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 4
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 5
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 6
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 7
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 8
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 9
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 2
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 3
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 4
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 5
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 6
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 7
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 8
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 9
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10
Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR

Tamil Nadu, Kuvathur

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Old Mahabalipuram Road - 24,3 km / 15,1 mi
Trimurti Cave Temple - 27,3 km / 17 mi
Krishna's Butterball (Krişna’nın Tombul Kadını) - 27,4 km / 17 mi
Kotikal Mandapam - 27,4 km / 17 mi
Mahishamardini Mandapa Oyma Kaya Yapısı - 27,4 km / 17 mi
Ganesha Ratha - 27,4 km / 17 mi
Sri Sthala Sayanaperumal Temple - 27,4 km / 17,1 mi
Pancha Pandava Cave - 27,4 km / 17,1 mi
Yeni Deniz Feneri - 27,5 km / 17,1 mi
Varaha Mağara Tapınağı - 27,5 km / 17,1 mi
Ganesh Ratha Temple - 27,5 km / 17,1 mi
Ganj'ın Düşüşü (Descent Of The Ganges) Taş Rölyefi - 27,5 km / 17,1 mi
Arjuna's Penance - 27,5 km / 17,1 mi
Sculpture Museum - 27,6 km / 17,1 mi
Mamallapuram Plajı - 27,6 km / 17,2 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Ücretsiz vale otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Vale Servisi

SPA Merkezi

map-image

Pondicherry (PNY)

60.5 km

Five Rathas

22.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Pondicherry (PNY) 60.5 km

Five Rathas 22.1 km

Ganesh Ratha Temple 23.1 km

Tarihi Yerler

  • Five Rathas 22.1 km

  • Sculpture Museum 22.9 km

  • Ganj'ın Düşüşü (Descent Of The Ganges) Taş Rölyefi 23.1 km

Çevredekiler

  • Madras Crocodile Bank Trust 37.9 km

  • Mumu Surf Shop 23.4 km

  • SIPCOT Bilgi Teknolojileri Parkı 46.0 km

Ulaşım

  • Pondicherry (PNY) 60.5 km

  • Tirupati (TIR) 147.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Açık Yüzme Havuzu

Vale Servisi

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Old Mahabalipuram Road - 24,3 km / 15,1 mi
Trimurti Cave Temple - 27,3 km / 17 mi
Krishna's Butterball (Krişna’nın Tombul Kadını) - 27,4 km / 17 mi
Kotikal Mandapam - 27,4 km / 17 mi
Mahishamardini Mandapa Oyma Kaya Yapısı - 27,4 km / 17 mi
Ganesha Ratha - 27,4 km / 17 mi
Sri Sthala Sayanaperumal Temple - 27,4 km / 17,1 mi
Pancha Pandava Cave - 27,4 km / 17,1 mi
Yeni Deniz Feneri - 27,5 km / 17,1 mi
Varaha Mağara Tapınağı - 27,5 km / 17,1 mi
Ganesh Ratha Temple - 27,5 km / 17,1 mi
Ganj'ın Düşüşü (Descent Of The Ganges) Taş Rölyefi - 27,5 km / 17,1 mi
Arjuna's Penance - 27,5 km / 17,1 mi
Sculpture Museum - 27,6 km / 17,1 mi
Mamallapuram Plajı - 27,6 km / 17,2 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur. Ücretsiz vale otopark vardır.

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

öğlen

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 300 INR ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı konseptlerinde hizmet sunmaktadır.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR #190/1B/1B, ECR KUVATHUR, VADAPATTINAM, adresinde bulunmaktadır.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR, Pondicherry (PNY) 'na 60.5 km uzaklıktadır.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR,
- Kuru Temizleme
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Açık Yüzme Havuzu
- Vale Servisi gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR, oda içerisinde
- Balkon
- Çalışma Masası
- Ütü Ekipmanı
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR otoparka sahip değildir.

Hayır, Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR evcil hayvan kabul etmemektedir.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR check in saati öğlen, Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR check out saati 10.

Citrus Classic Resorts & Spa Mahabalipuram ECR yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Five Rathas
- Sculpture Museum
- Ganj'ın Düşüşü (Descent Of The Ganges) Taş Rölyefi
- Varaha Mağara Tapınağı
- Kotikal Mandapam
- DakshinaChitra Kültür Mirası Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Pancha Pandava Rathas
- Mahishamardini Mandapa Oyma Kaya Yapısı
- Yeni Deniz Feneri
- Arjuna's Penance
- Ganesha Ratha
- Krishna's Butterball (Krişna’nın Tombul Kadını)
- Krishna's Butter Ball
- Mahishasuramardini Cave
- Pancha Pandava Cave
- Kaplan Mağarası
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.