Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Byala Vista Cliffs

Varna İli, Byala

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Byala Vista Cliffs — 2
Byala Vista Cliffs — 3

Galeri (29)

Byala Vista Cliffs
Byala Vista Cliffs — 2
Byala Vista Cliffs — 3
Byala Vista Cliffs — 4
Byala Vista Cliffs — 5
Byala Vista Cliffs — 6
Byala Vista Cliffs — 7
Byala Vista Cliffs — 8
Byala Vista Cliffs — 9
Byala Vista Cliffs — 10
Byala Vista Cliffs — 10
Byala Vista Cliffs
Byala Vista Cliffs — 2
Byala Vista Cliffs — 3
Byala Vista Cliffs — 4
Byala Vista Cliffs — 5
Byala Vista Cliffs — 6
Byala Vista Cliffs — 7
Byala Vista Cliffs — 8
Byala Vista Cliffs — 9
Byala Vista Cliffs — 10
Byala Vista Cliffs — 10
Byala Vista Cliffs
Byala Vista Cliffs — 2
Byala Vista Cliffs — 3
Byala Vista Cliffs — 4
Byala Vista Cliffs — 5
Byala Vista Cliffs — 6
Byala Vista Cliffs — 7
Byala Vista Cliffs — 8
Byala Vista Cliffs — 9
Byala Vista Cliffs — 10
Byala Vista Cliffs — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Byala Vista Cliffs

Varna İli, Byala

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Byala Plajı - 0,6 km / 0,4 mi
Calimera Plajı - 2,8 km / 1,7 mi
Kara Dere Plajı - 4 km / 2,5 mi
Obzor Merkez Plajı - 5,6 km / 3,5 mi
Vaya Plajı - 18,5 km / 11,5 mi
Irakli Plajı - 19,4 km / 12 mi
Campo Plajı - 32,1 km / 20 mi
Kamchia Plajı - 34,6 km / 21,5 mi
Platinum Casino Kumarhanesi - 39,9 km / 24,8 mi
Action Aquapark su parkı - 40,1 km / 24,9 mi
Güneşli Sahil - 40,3 km / 25,1 mi
Hrizantema Kumarhanesi - 41,3 km / 25,7 mi
Luna Park - 41,8 km / 26 mi
Dinevi Marina - 43,2 km / 26,8 mi
Sveti Vlas Merkez Plajı - 43,2 km / 26,9 mi

En yakın havaalanları:
Varna (VAR-Varna Uluslararası) - 61 km / 37,9 mi
Bourgas (BOJ) - 67,2 km / 41,7 mi

Byala Vista Cliffs için önerilen havaalanı Bourgas (BOJ).

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve Otomatik satış makinesi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Ücretli Havalimanı Transferi

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Bisiklet Kiralama

Çocuk Havuzu

map-image

Byala Plajı

1.2 km

St. Paraskevi Kilisesi

27.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Byala Plajı 1.2 km

St. Paraskevi Kilisesi 27.1 km

Varna (VAR-Varna Uluslararası) 40.9 km

Tarihi Yerler

  • St. Paraskevi Kilisesi 27.1 km

  • Sveti Arhangeli Mihail i Gavrail Kilisesi 27.1 km

  • St. Sofia Kilisesi 27.1 km

Ulaşım

  • Varna (VAR-Varna Uluslararası) 40.9 km

  • Bourgas (BOJ) 46.0 km

Çevredekiler

  • Terrarium Varna 37.3 km

  • Ovech Fortress 49.4 km

  • Kolhozen pazar market 37.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Ücretli Havalimanı Transferi

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Byala Plajı - 0,6 km / 0,4 mi
Calimera Plajı - 2,8 km / 1,7 mi
Kara Dere Plajı - 4 km / 2,5 mi
Obzor Merkez Plajı - 5,6 km / 3,5 mi
Vaya Plajı - 18,5 km / 11,5 mi
Irakli Plajı - 19,4 km / 12 mi
Campo Plajı - 32,1 km / 20 mi
Kamchia Plajı - 34,6 km / 21,5 mi
Platinum Casino Kumarhanesi - 39,9 km / 24,8 mi
Action Aquapark su parkı - 40,1 km / 24,9 mi
Güneşli Sahil - 40,3 km / 25,1 mi
Hrizantema Kumarhanesi - 41,3 km / 25,7 mi
Luna Park - 41,8 km / 26 mi
Dinevi Marina - 43,2 km / 26,8 mi
Sveti Vlas Merkez Plajı - 43,2 km / 26,9 mi

En yakın havaalanları:
Varna (VAR-Varna Uluslararası) - 61 km / 37,9 mi
Bourgas (BOJ) - 67,2 km / 41,7 mi

Byala Vista Cliffs için önerilen havaalanı Bourgas (BOJ).

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve Otomatik satış makinesi mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır.

Bisiklet Kiralama

Çocuk Havuzu

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

13

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 1 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 11 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 5 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı, portatif/ilave yatak ve bebek mama sandalyesi rezervasyonu için bu konaklama yeriyle önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirlerin giriş düzenlemeleri için rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini önceden araması gereklidir. Konaklama yerine saat gece yarısı sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirler giriş talimatları için konaklama yeri ile iletişime geçmelidir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına 200.0 EUR.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Havaalanı gidiş geliş servisi ücreti: araç başına (tek yön) 50.00 EUR.
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 7 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Odada mikrodalga fırın ücreti: konaklama başına 15 EUR.
  • Beşik (bebek yatağı) ücreti: günlük 5 EUR.
  • İlave yatak ücreti: günlük 15.0 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Byala Vista Cliffs Khan Tervel 11b, Byala, Varna adresinde bulunmaktadır.

Byala Vista Cliffs, Varna (VAR-Varna Uluslararası) 'na 40.9 km uzaklıktadır.

Byala Vista Cliffs,
- Ücretli Havalimanı Transferi
- Açık Yüzme Havuzu
- Bahçe
- Tur Danışma gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Byala Vista Cliffs, oda içerisinde
- Balkon
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Byala Vista Cliffs tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Byala Vista Cliffs otoparka sahip değildir.

Hayır, Byala Vista Cliffs evcil hayvan kabul etmemektedir.

Byala Vista Cliffs check in saati 13, Byala Vista Cliffs check out saati 11.

Byala Vista Cliffs yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- St. Paraskevi Kilisesi
- Sveti Arhangeli Mihail i Gavrail Kilisesi
- St. Sofia Kilisesi
- Byzantine Baths Complex
- Nessebar Etnografya Müzesi
- Baptist St. John Kilisesi
- Old Nessebar Windmill
- St. John Aliturgetos Kilisesi
- Arkeoloji Müzesi
- Roman Baths

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Hz. Meryem Bazilikası
- Roman baths Varna
- Terrarium Varna
- Pantheon
- Dolphinarium
- Zoopark
- Russian monument
- Pomorie Lake
- Ecopark Varna
- Aladzha Manastırı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.