Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern

Sidney (ve civarı), Redfern

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 2
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 3

Galeri (13)

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 2
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 3
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 4
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 5
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 6
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 7
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 8
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 9
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 2
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 3
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 4
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 5
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 6
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 7
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 8
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 9
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 2
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 3
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 4
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 5
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 6
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 7
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 8
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 9
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Bright 1-bed Apartment in Central Redfern

Sidney (ve civarı), Redfern

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Central Park - 0,7 km / 0,4 mi
Sydney Üniversitesi - 0,8 km / 0,5 mi
University of Technology Sydney - 0,8 km / 0,5 mi
Seymour Centre - 1 km / 0,6 mi
Carriageworks - 1 km / 0,6 mi
Crown Caddesi - 1,2 km / 0,7 mi
Market City - 1,4 km / 0,9 mi
King Street - 1,4 km / 0,9 mi
Paddy's Market - 1,4 km / 0,9 mi
Capitol Theatre - 1,5 km / 0,9 mi
Castlereagh Street - 1,6 km / 1 mi
World Meydanı Alışveriş Merkezi - 1,6 km / 1 mi
Çin Mahallesi Akşam Pazarı - 1,6 km / 1 mi
Hyde Park - 1,9 km / 1,2 mi
Sidney Uluslararası Kongre Merkezi - 1,9 km / 1,2 mi

En yakın havaalanları:
Sidney Havalimanı (SYD) - 9,2 km / 5,7 mi
Western Sydney Uluslararası Havaalanı (WSI) - 68,8 km / 42,7 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

map-image

Jack Floyd Reserve

0.3 km

Rail Heritage Centre

1.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Jack Floyd Reserve 0.3 km

Rail Heritage Centre 1.0 km

Sydney, Yeni Güney Galler (RSE-Rose Bay Deniz Uçağı Üssü) 6.0 km

Ulaşım

  • Sydney, Yeni Güney Galler (RSE-Rose Bay Deniz Uçağı Üssü) 6.0 km

  • Sydney, Yeni Güney Galler (SYD-Kingsford Smith Uluslararası) 6.0 km

  • Tren Yolu Meydanı 0.7 km

Çevredekiler

  • Wild Life Sydney Hayvanat Bahçesi 2.3 km

  • Circus Arts Sydney 13.3 km

  • Lume Sydney Spa 2.0 km

Tarihi Yerler

  • Rail Heritage Centre 1.0 km

  • Chau Chak Wing Museum 1.2 km

  • Brett Whitley Studio 1.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Central Park - 0,7 km / 0,4 mi
Sydney Üniversitesi - 0,8 km / 0,5 mi
University of Technology Sydney - 0,8 km / 0,5 mi
Seymour Centre - 1 km / 0,6 mi
Carriageworks - 1 km / 0,6 mi
Crown Caddesi - 1,2 km / 0,7 mi
Market City - 1,4 km / 0,9 mi
King Street - 1,4 km / 0,9 mi
Paddy's Market - 1,4 km / 0,9 mi
Capitol Theatre - 1,5 km / 0,9 mi
Castlereagh Street - 1,6 km / 1 mi
World Meydanı Alışveriş Merkezi - 1,6 km / 1 mi
Çin Mahallesi Akşam Pazarı - 1,6 km / 1 mi
Hyde Park - 1,9 km / 1,2 mi
Sidney Uluslararası Kongre Merkezi - 1,9 km / 1,2 mi

En yakın havaalanları:
Sidney Havalimanı (SYD) - 9,2 km / 5,7 mi
Western Sydney Uluslararası Havaalanı (WSI) - 68,8 km / 42,7 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Resepsiyon yok / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü bulunduğunu belirtmiştir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirler özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern Unit 11/8 Renwick St, Redfern NSW 2016, Australia adresinde bulunmaktadır.

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern, Sydney, Yeni Güney Galler (RSE-Rose Bay Deniz Uçağı Üssü) 'na 6.0 km uzaklıktadır.
Bright 1-bed Apartment in Central Redfern, Tren Yolu Meydanı 'na 0.7 km uzaklıktadır.

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern,
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Bright 1-bed Apartment in Central Redfern tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, Bright 1-bed Apartment in Central Redfern otoparka sahip değildir.

Hayır, Bright 1-bed Apartment in Central Redfern evcil hayvan kabul etmemektedir.

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern check in saati 15, Bright 1-bed Apartment in Central Redfern check out saati 10.

Bright 1-bed Apartment in Central Redfern yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Rail Heritage Centre
- Chau Chak Wing Museum
- Brett Whitley Studio
- Nicholson Museum
- Powerhouse Müzesi
- Object Gallery
- ANZAC Savaş Anıtı
- Brett Whiteley Studio Museum
- Avustralya Müzesi
- Sidney Musevi Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Mortuary Station
- Haymarket Library
- Golden Water Mouth
- Darling Walk
- Lume Sydney Spa
- Victoria Barracks
- Sydney Gay and Lesbian Holocaust Memorial
- Pyrmont Köprüsü
- Eyalet Tiyatrosu
- Sidney Kulesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.