Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

BIG4 Batemans Bay Beach Resort

Batemans Bay, Batehaven

maximum karta özel fırsatları kaçırma

BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 2
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 3

Galeri (37)

BIG4 Batemans Bay Beach Resort
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 2
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 3
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 4
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 5
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 6
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 7
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 8
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 9
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10
BIG4 Batemans Bay Beach Resort
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 2
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 3
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 4
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 5
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 6
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 7
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 8
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 9
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10
BIG4 Batemans Bay Beach Resort
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 2
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 3
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 4
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 5
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 6
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 7
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 8
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 9
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10
BIG4 Batemans Bay Beach Resort — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


BIG4 Batemans Bay Beach Resort

Batemans Bay, Batehaven

Daha Fazla

Toplantı Salonu

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

Kuru Temizleme

Golf Ekipmanları

Atari Salonu

Golf Dersi

map-image

Batemans Bay Eski Adliye Sarayı Müzesi

2.4 km

Corrigans Plajı

0.4 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Batemans Bay Eski Adliye Sarayı Müzesi 2.4 km

Corrigans Plajı 0.4 km

Batemans Körfezi, Yeni Güney Galler (QBW-Batemans Körfezi Helikopter Pisti) 1.7 km

Ulaşım

  • Batemans Körfezi, Yeni Güney Galler (QBW-Batemans Körfezi Helikopter Pisti) 1.7 km

  • Nowra, Yeni Güney Galler (NOA) 92.8 km

Tarihi Yerler

  • Batemans Bay Eski Adliye Sarayı Müzesi 2.4 km

  • Wattlebark Gallery of Arts and Crafts 7.9 km

  • Wattlebark Gallery of Arts and Crafts 7.9 km

Çevredekiler

  • Birdland Hayvanat Bahçesi 0.6 km

  • SAGE Farmers Market Moruya 22.5 km

  • Mossy Point Boat Ramp 12.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Toplantı Salonu

Açık Yüzme Havuzu

Barbekü

Bahçe

Kuru Temizleme

Golf Ekipmanları

Atari Salonu

Golf Dersi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, güvenlik sistemi ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 24 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirlerin giriş talimatları ve kilitli kasa bilgileri için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Konaklama yeri sahibi varışta misafirleri karşılayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

BIG4 Batemans Bay Beach Resort 51 Beach Road adresinde bulunmaktadır.

BIG4 Batemans Bay Beach Resort, Batemans Körfezi, Yeni Güney Galler (QBW-Batemans Körfezi Helikopter Pisti) 'na 1.7 km uzaklıktadır.

BIG4 Batemans Bay Beach Resort,
- Toplantı Salonu
- Açık Yüzme Havuzu
- Barbekü
- Bahçe
- Kuru Temizleme gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

BIG4 Batemans Bay Beach Resort, oda içerisinde
- Mutfak
- Balkon veya Teras
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, BIG4 Batemans Bay Beach Resort tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, BIG4 Batemans Bay Beach Resort otoparka sahip değildir.

Hayır, BIG4 Batemans Bay Beach Resort evcil hayvan kabul etmemektedir.

BIG4 Batemans Bay Beach Resort check in saati 14, BIG4 Batemans Bay Beach Resort check out saati 10.

BIG4 Batemans Bay Beach Resort yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Batemans Bay Eski Adliye Sarayı Müzesi
- Wattlebark Gallery of Arts and Crafts
- Wattlebark Gallery of Arts and Crafts
- Moruya District Historical Society Museum
- SS Monaro Wreckage
- Braidwood Müzesi
- Dokan Batak Village

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Birdland Hayvanat Bahçesi
- Observation Head Gözlem Noktası
- Eurobodalla Botanik Bahçeleri
- Mogo Hayvanat Bahçesi
- Lake Tabourie
- Ulladulla Deniz Feneri
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.