Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View

Mecklenburg - Batı Pomerania, Kühlungsborn Ost

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 2
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 3

Galeri (20)

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 2
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 3
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 4
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 5
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 6
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 7
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 8
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 9
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 2
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 3
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 4
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 5
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 6
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 7
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 8
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 9
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 2
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 3
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 4
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 5
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 6
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 7
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 8
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 9
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10
Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View

Mecklenburg - Batı Pomerania, Kühlungsborn Ost

Daha Fazla

Asansör

Sigara İçilen Alan

Ücretsiz WIFI

map-image

Rostock (RLG-Laage)

43.6 km

Kuehlungsborn Plajı

0.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Rostock (RLG-Laage) 43.6 km

Kuehlungsborn Plajı 0.8 km

Heimatmuseum Müzesi 10.6 km

Tarihi Yerler

  • Heimatmuseum Müzesi 10.6 km

  • Stadt- Und Baedermuseum Bad Doberan Moeckelhaus 10.7 km

  • Kirchenruine 19.7 km

Çevredekiler

  • Rostock hayvanat Bahçesi 22.6 km

  • Rostock Christmas Market 25.8 km

  • Rostock Harbor 25.3 km

Ulaşım

  • Rostock (RLG-Laage) 43.6 km

  • Lolland Falster Airport (MRW) 64.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Asansör

Sigara İçilen Alan

Ücretsiz WIFI

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

10

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirler özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alacaktır. Misafirlere yardımcı olması için bir sanal resepsiyon sistemi mevcuttur
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir:

  • Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Ekim - 30 Nisan döneminde, kişi başı, gecelik 1.60 EUR. Bu vergi 16 yaş yaşından küçük çocuklar için uygulanmamaktadır.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Mayıs - 30 Eylül döneminde, kişi başı, gecelik 3.00 EUR. Bu vergi 16 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmamaktadır.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Sıkça Sorulan Sorular

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View Strandstrasse 22 adresinde bulunmaktadır.

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View, Rostock (RLG-Laage) 'na 43.6 km uzaklıktadır.

Hayır, Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View otoparka sahip değildir.

Hayır, Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View evcil hayvan kabul etmemektedir.

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View check in saati 14, Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View check out saati 10.

Beautiful Apartment in Kuhlungsborn With Sea View yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Heimatmuseum Müzesi
- Stadt- Und Baedermuseum Bad Doberan Moeckelhaus
- Kirchenruine
- Tersane ve Denizcilik Müzesi
- Warnemuende Kilisesi
- Rostock Sanat Müzesi
- Deniz Bilim Merkezi
- Rostock Kültür Tarih Müzesi
- Rostock Üniversitesi Zooloji Koleksiyonu
- Stasi Ön Duruşma Hapishanesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Baltık Sınırı Kulesi
- Buk Deniz Feneri
- Doberaner Muenster
- Meyers Değirmeni
- Warnemunde Deniz Feneri
- Langenwerder
- Rostock hayvanat Bahçesi
- Kröpeliner Tor (Kröpeliner Kapısı)
- Kutsal Haç Manastırı
- Kerkhofhaus
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.