Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Beautiful 1-bed House in Athens

Agios Panteleimonas, Atina

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Beautiful 1-bed House in Athens — 2
Beautiful 1-bed House in Athens — 3

Galeri (11)

Beautiful 1-bed House in Athens
Beautiful 1-bed House in Athens — 2
Beautiful 1-bed House in Athens — 3
Beautiful 1-bed House in Athens — 4
Beautiful 1-bed House in Athens — 5
Beautiful 1-bed House in Athens — 6
Beautiful 1-bed House in Athens — 7
Beautiful 1-bed House in Athens — 8
Beautiful 1-bed House in Athens — 9
Beautiful 1-bed House in Athens — 10
Beautiful 1-bed House in Athens — 10
Beautiful 1-bed House in Athens
Beautiful 1-bed House in Athens — 2
Beautiful 1-bed House in Athens — 3
Beautiful 1-bed House in Athens — 4
Beautiful 1-bed House in Athens — 5
Beautiful 1-bed House in Athens — 6
Beautiful 1-bed House in Athens — 7
Beautiful 1-bed House in Athens — 8
Beautiful 1-bed House in Athens — 9
Beautiful 1-bed House in Athens — 10
Beautiful 1-bed House in Athens — 10
Beautiful 1-bed House in Athens
Beautiful 1-bed House in Athens — 2
Beautiful 1-bed House in Athens — 3
Beautiful 1-bed House in Athens — 4
Beautiful 1-bed House in Athens — 5
Beautiful 1-bed House in Athens — 6
Beautiful 1-bed House in Athens — 7
Beautiful 1-bed House in Athens — 8
Beautiful 1-bed House in Athens — 9
Beautiful 1-bed House in Athens — 10
Beautiful 1-bed House in Athens — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Beautiful 1-bed House in Athens

Agios Panteleimonas, Atina

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Pedion Areos Parkı - 1,2 km / 0,7 mi
Ulusal Arkeoloji Müzesi - 1,7 km / 1 mi
Yunanistan Ulusal Tiyatrosu - 1,8 km / 1,1 mi
Atina Ulusal Teknik Müzesi - 1,8 km / 1,1 mi
Omonoia Meydanı - 1,8 km / 1,1 mi
Wyndham Grand Athens - 1,8 km / 1,1 mi
Atina Belediye Sarayı - 2,2 km / 1,4 mi
Atina Merkez Pazarı - 2,3 km / 1,4 mi
Atina Mahkemesi - 2,5 km / 1,5 mi
Monastiraki Meydanı - 2,7 km / 1,7 mi
Atina Akademisi - 2,7 km / 1,7 mi
Ermou Caddesi - 2,7 km / 1,7 mi
Monastiraki Bit Pazarı - 2,8 km / 1,7 mi
Hadrian Kütüphanesi - 2,8 km / 1,8 mi
Tarihi Atina Agorası - 2,8 km / 1,8 mi

Tercih edilen havaalanı tatil evi Atina (ATH-Eleftherios Venizelos) - 39,2 km / 24,4 mi mesafede

Daha Fazla

map-image

St. Panteleimon Kilisesi

0.3 km

National Bank of Greece Historical Archive

0.7 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

St. Panteleimon Kilisesi 0.3 km

National Bank of Greece Historical Archive 0.7 km

Larisa (LRA) 214.1 km

Çevredekiler

  • Yunanistan Sürüngen Hayvan Merkezi 5.2 km

  • Hammam Baths 2.3 km

  • Atina Merkez Pazarı 2.0 km

Ulaşım

  • Larisa (LRA) 214.1 km

  • Agrinion Military Airport (AGQ) 217.7 km

  • Victoria İstasyonu 0.8 km

Tarihi Yerler

  • National Bank of Greece Historical Archive 0.7 km

  • On İki Ada Müzesi 0.8 km

  • Helenik Motor Müzesi 0.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Pedion Areos Parkı - 1,2 km / 0,7 mi
Ulusal Arkeoloji Müzesi - 1,7 km / 1 mi
Yunanistan Ulusal Tiyatrosu - 1,8 km / 1,1 mi
Atina Ulusal Teknik Müzesi - 1,8 km / 1,1 mi
Omonoia Meydanı - 1,8 km / 1,1 mi
Wyndham Grand Athens - 1,8 km / 1,1 mi
Atina Belediye Sarayı - 2,2 km / 1,4 mi
Atina Merkez Pazarı - 2,3 km / 1,4 mi
Atina Mahkemesi - 2,5 km / 1,5 mi
Monastiraki Meydanı - 2,7 km / 1,7 mi
Atina Akademisi - 2,7 km / 1,7 mi
Ermou Caddesi - 2,7 km / 1,7 mi
Monastiraki Bit Pazarı - 2,8 km / 1,7 mi
Hadrian Kütüphanesi - 2,8 km / 1,8 mi
Tarihi Atina Agorası - 2,8 km / 1,8 mi

Tercih edilen havaalanı tatil evi Atina (ATH-Eleftherios Venizelos) - 39,2 km / 24,4 mi mesafede

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

12:00

Çıkış Saati

10

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Etkinliklere/partilere izin verilmez / Resepsiyon yok / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Otelde parti veya grup etkinlikleri yapılması kesinlikle yasaktır
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir karbonmonoksit dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirler özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Kasım - 31 Mart döneminde, konaklama yeri başına, gecelik 0.50 EUR
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Nisan - 31 Ekim döneminde konaklama yeri başına, gecelik 2.00 EUR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 500 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Beautiful 1-bed House in Athens 81 Aristomenous adresinde bulunmaktadır.

Beautiful 1-bed House in Athens, Larisa (LRA) 'na 214.1 km uzaklıktadır.

Beautiful 1-bed House in Athens, oda içerisinde
- Mutfak
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Beautiful 1-bed House in Athens otoparka sahip değildir.

Hayır, Beautiful 1-bed House in Athens evcil hayvan kabul etmemektedir.

Beautiful 1-bed House in Athens check in saati 12:00, Beautiful 1-bed House in Athens check out saati 10.

Beautiful 1-bed House in Athens yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- National Bank of Greece Historical Archive
- On İki Ada Müzesi
- Helenik Motor Müzesi
- Ulusal Arkeoloji Müzesi
- Epigrafik Müzesi
- Paxinou-Minotis Müzesi
- Plato Akademi Parkı
- Andreas Melas & Helena Papadopoulos Gallery
- Qbox Gallery
- Pierides Antik Kıbrıs Sanatı Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Hymettus
- Hammam Baths
- Areopagus St. Dionysius Katedrali
- Statue of Theseus
- Lycabettus Tepesi
- Lycabettus Hill Viewing Area
- St. George Kilisesi
- Atina Metropol Katedrali
- Mogila Neizvestnogo Soldata
- Rüzgar Kulesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.