Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Bassett Creek Retreat

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Golden Valley

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Bassett Creek Retreat — 2
Bassett Creek Retreat — 3

Galeri (26)

Bassett Creek Retreat
Bassett Creek Retreat — 2
Bassett Creek Retreat — 3
Bassett Creek Retreat — 4
Bassett Creek Retreat — 5
Bassett Creek Retreat — 6
Bassett Creek Retreat — 7
Bassett Creek Retreat — 8
Bassett Creek Retreat — 9
Bassett Creek Retreat — 10
Bassett Creek Retreat — 10
Bassett Creek Retreat
Bassett Creek Retreat — 2
Bassett Creek Retreat — 3
Bassett Creek Retreat — 4
Bassett Creek Retreat — 5
Bassett Creek Retreat — 6
Bassett Creek Retreat — 7
Bassett Creek Retreat — 8
Bassett Creek Retreat — 9
Bassett Creek Retreat — 10
Bassett Creek Retreat — 10
Bassett Creek Retreat
Bassett Creek Retreat — 2
Bassett Creek Retreat — 3
Bassett Creek Retreat — 4
Bassett Creek Retreat — 5
Bassett Creek Retreat — 6
Bassett Creek Retreat — 7
Bassett Creek Retreat — 8
Bassett Creek Retreat — 9
Bassett Creek Retreat — 10
Bassett Creek Retreat — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Bassett Creek Retreat

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Golden Valley

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Shops at West End - 4,1 km / 2,6 mi
Theodore Wirth Parkı - 4,3 km / 2,7 mi
Ridgedale Center - 7,1 km / 4,4 mi
Cedar Gölü - 7,1 km / 4,4 mi
Sky Zone Indoor Trampoline Park - 7,3 km / 4,5 mi
Chain of Lakes - 7,6 km / 4,7 mi
Methodist Hospital - 8,2 km / 5,1 mi
Abbott Northwestern - WestHealth - 8,4 km / 5,2 mi
North Memorial Health Hospital - 8,6 km / 5,3 mi
Fillmore Theater & Element by Westin - 8,7 km / 5,4 mi
Minneapolis Heykel Bahçesi - 9,7 km / 6 mi
Saint Mary Bazilikası - 9,8 km / 6,1 mi
Loring Parkı - 9,9 km / 6,2 mi
Walker Sanat Merkezi - 10 km / 6,2 mi
Bde Maka Ska - 10,2 km / 6,3 mi

En yakın havaalanları:
Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası) - 31 km / 19,3 mi
Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) - 26,9 km / 16,7 mi
St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) - 30,6 km / 19 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Otopark

map-image

Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud)

18.7 km

Brookview Golf Sahası

1.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 18.7 km

Brookview Golf Sahası 1.6 km

Bakken Library and Museum 7.2 km

Çevredekiler

  • Como Parkı Hayvanat Bahçesi ve Serası 17.6 km

  • Minnesota Eyaleti Panayır Alanı 16.4 km

  • Saint Anthony Şelaleleri 9.4 km

Tarihi Yerler

  • Bakken Library and Museum 7.2 km

  • The Bakken 7.3 km

  • Walker Sanat Merkezi 7.4 km

Ulaşım

  • Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 18.7 km

  • St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) 25.4 km

  • Eski Milwaukee Road Deposu 9.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Shops at West End - 4,1 km / 2,6 mi
Theodore Wirth Parkı - 4,3 km / 2,7 mi
Ridgedale Center - 7,1 km / 4,4 mi
Cedar Gölü - 7,1 km / 4,4 mi
Sky Zone Indoor Trampoline Park - 7,3 km / 4,5 mi
Chain of Lakes - 7,6 km / 4,7 mi
Methodist Hospital - 8,2 km / 5,1 mi
Abbott Northwestern - WestHealth - 8,4 km / 5,2 mi
North Memorial Health Hospital - 8,6 km / 5,3 mi
Fillmore Theater & Element by Westin - 8,7 km / 5,4 mi
Minneapolis Heykel Bahçesi - 9,7 km / 6 mi
Saint Mary Bazilikası - 9,8 km / 6,1 mi
Loring Parkı - 9,9 km / 6,2 mi
Walker Sanat Merkezi - 10 km / 6,2 mi
Bde Maka Ska - 10,2 km / 6,3 mi

En yakın havaalanları:
Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası) - 31 km / 19,3 mi
Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) - 26,9 km / 16,7 mi
St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) - 30,6 km / 19 mi

/ Ücretsiz otopark vardır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir karbonmonoksit dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirlere, giriş talimatları ve erişim kodu varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak konaklama yerine ulaşabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, konaklama başına 150 USD.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Bassett Creek Retreat 1005 Quebec Avenue N. adresinde bulunmaktadır.

Bassett Creek Retreat, Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 'na 18.7 km uzaklıktadır.
Bassett Creek Retreat, Eski Milwaukee Road Deposu 'na 9.0 km uzaklıktadır.

Bassett Creek Retreat,
- Otopark gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Evet, Bassett Creek Retreat tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Bassett Creek Retreat evcil hayvan kabul etmemektedir.

Bassett Creek Retreat check in saati 16, Bassett Creek Retreat check out saati 11.

Bassett Creek Retreat yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Bakken Library and Museum
- The Bakken
- Walker Sanat Merkezi
- Minnesota Tramvay Müzesi
- Midtown Greenway
- Foshay Kulesi
- Minneapolis Sanat Enstitüsü
- Hennepin History Museum
- The Depot Skating Rink
- Mill City Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Cedar Gölü
- Lake of the Isles
- Calhoun Gölü
- Saint Mary Bazilikası
- Chain of Lakes
- St. Mark Episkopal Katedrali
- İDS Merkezi
- Mary Tyler Moore Heykeli
- Minnewaska Lake
- Harriet Gölü
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.