Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Apartamentos Teneguia

Santa Cruz de Tenerife, Puerto de la Cruz

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Apartamentos Teneguia — 2
Apartamentos Teneguia — 3

Galeri (47)

Apartamentos Teneguia
Apartamentos Teneguia — 2
Apartamentos Teneguia — 3
Apartamentos Teneguia — 4
Apartamentos Teneguia — 5
Apartamentos Teneguia — 6
Apartamentos Teneguia — 7
Apartamentos Teneguia — 8
Apartamentos Teneguia — 9
Apartamentos Teneguia — 10
Apartamentos Teneguia — 10
Apartamentos Teneguia
Apartamentos Teneguia — 2
Apartamentos Teneguia — 3
Apartamentos Teneguia — 4
Apartamentos Teneguia — 5
Apartamentos Teneguia — 6
Apartamentos Teneguia — 7
Apartamentos Teneguia — 8
Apartamentos Teneguia — 9
Apartamentos Teneguia — 10
Apartamentos Teneguia — 10
Apartamentos Teneguia
Apartamentos Teneguia — 2
Apartamentos Teneguia — 3
Apartamentos Teneguia — 4
Apartamentos Teneguia — 5
Apartamentos Teneguia — 6
Apartamentos Teneguia — 7
Apartamentos Teneguia — 8
Apartamentos Teneguia — 9
Apartamentos Teneguia — 10
Apartamentos Teneguia — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Apartamentos Teneguia

Santa Cruz de Tenerife, Puerto de la Cruz

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

San Felipe Kalesi - 0,2 km / 0,1 mi
Tenerife Plajları - 0,3 km / 0,2 mi
Garden Plajı - 0,3 km / 0,2 mi
Puerto de la Cruz Arkeoloji Müzesi - 0,7 km / 0,4 mi
Plaza del Charco - 0,8 km / 0,5 mi
La Vola - 0,8 km / 0,5 mi
Timanfaya Gösteri Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Muelle Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
San Juan Kilisesi - 0,9 km / 0,5 mi
Puerto de la Cruz Rıhtımı - 0,9 km / 0,6 mi
Eduardo Westerdahl Çağdaş Sanat Müzesi - 0,9 km / 0,6 mi
Puerto de la Cruz Belediye Binası - 1 km / 0,6 mi
Nuestra Senora de la Pena de Francia Kilisesi - 1 km / 0,6 mi
San Telmo Gezinti Yolu - 1,1 km / 0,7 mi
Taoro Parkı - 1,2 km / 0,7 mi

En yakın havaalanları:
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey) - 28 km / 17,4 mi
Tenerife (TFS-Tenerife Güney) - 94,4 km / 58,7 mi

Apart otel için önerilen havaalanı Tenerife (TFS-Tenerife Güney).

/ Misafirler için hızlı çıkış, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur.

Daha Fazla

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Yelken

Tekne Turu

Dalış

Fitness

Sörf

map-image

Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey)

22.2 km

Garden Plajı

0.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey) 22.2 km

Garden Plajı 0.3 km

San Felipe Kalesi 0.2 km

Tarihi Yerler

  • San Felipe Kalesi 0.2 km

  • Puerto de la Cruz Arkeoloji Müzesi 0.6 km

  • Eduardo Westerdahl Çağdaş Sanat Müzesi 0.8 km

Ulaşım

  • Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey) 22.2 km

  • Tenerife (TFS-Tenerife Güney) 40.8 km

Çevredekiler

  • Loro Park Hayvanat Bahçesi 0.9 km

  • Spa Vitanova 40.0 km

  • Martianez Shopping Centre 1.4 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

San Felipe Kalesi - 0,2 km / 0,1 mi
Tenerife Plajları - 0,3 km / 0,2 mi
Garden Plajı - 0,3 km / 0,2 mi
Puerto de la Cruz Arkeoloji Müzesi - 0,7 km / 0,4 mi
Plaza del Charco - 0,8 km / 0,5 mi
La Vola - 0,8 km / 0,5 mi
Timanfaya Gösteri Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Muelle Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
San Juan Kilisesi - 0,9 km / 0,5 mi
Puerto de la Cruz Rıhtımı - 0,9 km / 0,6 mi
Eduardo Westerdahl Çağdaş Sanat Müzesi - 0,9 km / 0,6 mi
Puerto de la Cruz Belediye Binası - 1 km / 0,6 mi
Nuestra Senora de la Pena de Francia Kilisesi - 1 km / 0,6 mi
San Telmo Gezinti Yolu - 1,1 km / 0,7 mi
Taoro Parkı - 1,2 km / 0,7 mi

En yakın havaalanları:
Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey) - 28 km / 17,4 mi
Tenerife (TFS-Tenerife Güney) - 94,4 km / 58,7 mi

Apart otel için önerilen havaalanı Tenerife (TFS-Tenerife Güney).

/ Misafirler için hızlı çıkış, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur.

Yelken

Tekne Turu

Dalış

Fitness

Sörf

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, profesyonel temizlik hizmeti kullanmaktadır / Yakında plaj / Gürültüsüz oda garanti edilmez / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 1 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 11 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 5 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir / Konaklama yeri, 15 Mayıs 2026 ile 15 Kasım 2026 tarihleri arasında yenileme çalışması yapacaktır (yenileme çalışmasının bitiş tarihi değişebilir). Şu alanlar etkilenecektir:
  • Yüzme havuzu
Yenileme çalışmaları yalnızca çalışma saatlerinde gerçekleştirilecektir. Gürültü ve rahatsızlığı en aza indirmek için her türlü çaba sarf edilecektir.

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Gürültüsüz misafir odaları garanti edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü bulunduğunu belirtmiştir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve ilk yardım çantası yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Bu konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 9 EUR, çocuklar için 6.75 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 5 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • Odada kasa ücreti: günlük 2.75 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 1000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Konaklama yeri profesyonel bir şekilde temizlenir.

Sıkça Sorulan Sorular

Apartamentos Teneguia Avenida Melchor Luz, 2 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Apartamentos Teneguia fiyatları gecelik en ucuz 3.958,61 TL’dir

Apartamentos Teneguia, Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife Kuzey) 'na 22.2 km uzaklıktadır.

Apartamentos Teneguia,
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Apartamentos Teneguia, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Mutfak
- Telefon gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Apartamentos Teneguia otoparka sahip değildir.

Hayır, Apartamentos Teneguia evcil hayvan kabul etmemektedir.

Apartamentos Teneguia check in saati 14, Apartamentos Teneguia check out saati öğlen.

Apartamentos Teneguia yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- San Felipe Kalesi
- Puerto de la Cruz Arkeoloji Müzesi
- Eduardo Westerdahl Çağdaş Sanat Müzesi
- Casa de Los Balcones Müzesi
- Casa del Vino La Baranda Müzesi
- Artlandya Müzesi
- Piramides de Guimar Arkeolojik Sit Alanı
- Nuestra Señora de Candelaria Bazilikası
- Vilaflor
- Nuestra Senora de la Concepcion Kilisesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Loro Park Hayvanat Bahçesi
- Lago Martianez Yüzme Havuzları
- Jardin Aquatico
- Botanical Gardens
- Mirador de San Pedro Seyir Noktası
- Los Roques
- Charco del Viento
- La Fortaleza Seyir Noktası
- El Sauzal Sahili Gözlem Noktası
- Teide Rasathanesi
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.