Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

1961 Los Naranjos Hostal

Santa Ana, Los Naranjos

maximum karta özel fırsatları kaçırma

1961 Los Naranjos Hostal — 2
1961 Los Naranjos Hostal — 3

Galeri (65)

1961 Los Naranjos Hostal
1961 Los Naranjos Hostal — 2
1961 Los Naranjos Hostal — 3
1961 Los Naranjos Hostal — 4
1961 Los Naranjos Hostal — 5
1961 Los Naranjos Hostal — 6
1961 Los Naranjos Hostal — 7
1961 Los Naranjos Hostal — 8
1961 Los Naranjos Hostal — 9
1961 Los Naranjos Hostal — 10
1961 Los Naranjos Hostal — 10
1961 Los Naranjos Hostal
1961 Los Naranjos Hostal — 2
1961 Los Naranjos Hostal — 3
1961 Los Naranjos Hostal — 4
1961 Los Naranjos Hostal — 5
1961 Los Naranjos Hostal — 6
1961 Los Naranjos Hostal — 7
1961 Los Naranjos Hostal — 8
1961 Los Naranjos Hostal — 9
1961 Los Naranjos Hostal — 10
1961 Los Naranjos Hostal — 10
1961 Los Naranjos Hostal
1961 Los Naranjos Hostal — 2
1961 Los Naranjos Hostal — 3
1961 Los Naranjos Hostal — 4
1961 Los Naranjos Hostal — 5
1961 Los Naranjos Hostal — 6
1961 Los Naranjos Hostal — 7
1961 Los Naranjos Hostal — 8
1961 Los Naranjos Hostal — 9
1961 Los Naranjos Hostal — 10
1961 Los Naranjos Hostal — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


1961 Los Naranjos Hostal

Santa Ana, Los Naranjos

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Cerro Verde Ulusal Parkı - 1,8 km / 1,1 mi
Los Naranjos Tepesi - 3 km / 1,9 mi
Kartal Tepesi - 7 km / 4,3 mi
Tazumal Maya Harabeleri - 13,1 km / 8,1 mi
Juayua Parkı - 13,9 km / 8,6 mi
Casa Blanca Maya Harabeleri - 14,3 km / 8,9 mi
Chorros de la Calera - 14,9 km / 9,3 mi
Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi - 15,2 km / 9,4 mi
Colonia Gerardo Barrios Sosyal Etkinlik Merkezi - 15,9 km / 9,9 mi
Oscar Alberto Quiteno Belediye Stadı - 17,5 km / 10,9 mi
Sanat Okulu - 18,4 km / 11,4 mi
Yedi Yanardağ Seyir Noktası - 18,4 km / 11,4 mi
Metrocentro Santa Ana Outlet Alışveriş Merkezi - 18,6 km / 11,6 mi
İnsan Anatomisi Müzesi - 19,5 km / 12,1 mi
Batı Bölge Müzesi - 19,5 km / 12,1 mi

En yakın havaalanı Cuscatlan Uluslararası Havalimanı (SAL) - 117,2 km / 72,8 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, birden fazla dil bilen personel ve çamaşırhane mevcuttur. Juayua bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu hostel misafirlerimize 15 ayak kare alanda konferans alanı sunmaktadır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Tur Danışma

Bahçe

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

map-image

Guatemala City (GUA-La Aurora Uluslararası)

121.5 km

Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi

13.0 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Guatemala City (GUA-La Aurora Uluslararası) 121.5 km

Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi 13.0 km

Santa Ana Yanardağı 5.5 km

Çevredekiler

  • Santa Teresa Hot Springs 15.9 km

  • Metrocentro Santa Ana Outlet Alışveriş Merkezi 16.2 km

  • Concordia Geçidi Alışveriş Bölgesi 19.4 km

Tarihi Yerler

  • Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi 13.0 km

  • Archaeological Park 14.3 km

  • İnsan Anatomisi Müzesi 17.7 km

Ulaşım

  • Guatemala City (GUA-La Aurora Uluslararası) 121.5 km

  • Río Dulce Airport (LCF) 213.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Otopark (Tesis Harici)

Tur Danışma

Bahçe

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Konferans Salonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Cerro Verde Ulusal Parkı - 1,8 km / 1,1 mi
Los Naranjos Tepesi - 3 km / 1,9 mi
Kartal Tepesi - 7 km / 4,3 mi
Tazumal Maya Harabeleri - 13,1 km / 8,1 mi
Juayua Parkı - 13,9 km / 8,6 mi
Casa Blanca Maya Harabeleri - 14,3 km / 8,9 mi
Chorros de la Calera - 14,9 km / 9,3 mi
Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi - 15,2 km / 9,4 mi
Colonia Gerardo Barrios Sosyal Etkinlik Merkezi - 15,9 km / 9,9 mi
Oscar Alberto Quiteno Belediye Stadı - 17,5 km / 10,9 mi
Sanat Okulu - 18,4 km / 11,4 mi
Yedi Yanardağ Seyir Noktası - 18,4 km / 11,4 mi
Metrocentro Santa Ana Outlet Alışveriş Merkezi - 18,6 km / 11,6 mi
İnsan Anatomisi Müzesi - 19,5 km / 12,1 mi
Batı Bölge Müzesi - 19,5 km / 12,1 mi

En yakın havaalanı Cuscatlan Uluslararası Havalimanı (SAL) - 117,2 km / 72,8 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, birden fazla dil bilen personel ve çamaşırhane mevcuttur. Juayua bölgesinde bir etkinlik mi planlıyorsunuz? Bu hostel misafirlerimize 15 ayak kare alanda konferans alanı sunmaktadır.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

15

Çıkış

Çıkış Saati

11

Beşik (çocuk yatağı) yok / Özel ev sahibi konaklama yeri / Tekerlekli/ilave yatak yok / Asansör yok / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan kabul edilir (ücretsiz) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 8 - gece yarısı arasında açıktır. Konaklama yerine saat 15 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.
Opsiyonel Ücretler
  • Zengin kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 10 USD, çocuklar için 10 USD ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Sıkça Sorulan Sorular

1961 Los Naranjos Hostal carretera principal de los naranjos adresinde bulunmaktadır.

1961 Los Naranjos Hostal, Guatemala City (GUA-La Aurora Uluslararası) 'na 121.5 km uzaklıktadır.

1961 Los Naranjos Hostal, oda içerisinde
- Balkon
- Ayrı Yemek Alanı
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Mini Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, 1961 Los Naranjos Hostal tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, 1961 Los Naranjos Hostal evcil hayvan kabul etmemektedir.

1961 Los Naranjos Hostal check in saati 15, 1961 Los Naranjos Hostal check out saati 11.

1961 Los Naranjos Hostal yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Finca San Antonio Tarihi Yerleşim Bölgesi
- Archaeological Park
- İnsan Anatomisi Müzesi
- Batı Bölge Müzesi
- El Calvario Kilisesi
- San Andrés Arkeoloji Alanı
- Joya de Ceren

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Tazumal Maya Harabeleri
- Casa Blanca Maya Harabeleri
- Coatepeque Krater Gölü
- Santa Teresa Hot Springs
- Escuela de Artes
- Santa Ana Belediye Binası
- Arco Durán Anıtı
- Laguna el Espino Gölü
- Redondel Masferrer
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.