Etstur Logo
Hesabım
Haritada Göster Listede Göster

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Kampanyalar

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Sonuçları Filtrele (4 / 4)
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Fiyat Aralığı
Ödeme Seçenekleri
Konaklama Tipi
Spor, Eğlence, Sağlık
Misafir Puanı
Olanaklar
Otel Tipi

Şirinevler Otelleri

için toplam 4 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Şirinevler

 • Eğer İstanbul’a geliş sebebiniz turistik değilse ve Atatürk Havalimanı’na yakın bir noktada konaklayıp işten vakit bulduğunuzda da Bahçelievler ve Bakırköy gibi güzel semtlerde vakit geçirmek isterseniz Şirinevler otellerinde konaklayabilirsiniz.

Şirinevler’e Tatil İçin Ne Zaman Gidilir?

 • İstanbul’un turistik noktalarından biri olmayan Şirinevler’e sadece yaz aylarında gelmek zorunda değilsiniz. Şirinevler otelleri, kış aylarında da yaz aylarında da aynı hizmet kalitesini sunan tesisler. Eğer bu yıl bitmeden İstanbul’a iş için gelecek ve vaktinizin büyük bölümünü Avrupa yakasında geçirecekseniz Şirinevler otellerine de mutlaka göz atmalısınız.

Şirinevler Otelleri

 • Sadece Oda ve Oda Kahvaltı seçenekleriyle hizmet sunan Şirinevler otelleri arasında havalimanının yanı başında bulunan tesisler de var ilçe merkezinde yer alan oteller de… Şirinevlerde lüks otellerde konaklayabileceğiniz gibi daha mütevazı klasik şehir tipi otellerde daha ekonomik fiyatlarla da kalabilirsiniz.

Şirinevler’e Nasıl Gidilir?

 • Şirinevler’e İstanbul dışından ulaşmanın en pratik yolu Atatürk Havalimanı’na uçmak. Dünyanın en büyük hub’ları arasında yer alan bu havalimanına seferi bulunan sayısız firmayı inceleyip size en uygun bileti satın almak için İstanbul uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz. Şirinevler, havalimanına sadece 5 kilometre mesafede olduğu için taksiyle hesaplı ve rahat bir biçimde otelinize ulaşabilirsiniz.

Şirinevler’de Ulaşım

 • Şirinevler’in en büyük avantajlarından biri toplu ulaşım seçeneklerinin çok sayıda ve pratik olması. Şirinevler’de konaklarken metroyla ya da metrobüsle sadece Avrupa yakasının değil Anadolu yakasının da birçok noktasına en fazla bir aktarmayla ulaşabilirsiniz.

Şirinevler’de Gezilebilecek Yerler

 • Turistik bir destinasyon olmayan Şirinevler’de gezebileceğiniz fazla bir nokta bulunmuyor. Ne var ki Bahçelievler ilçe merkezine sadece 3 kilometre, Bakırköy’e ise sadece 2 kilometre mesafede olduğunuz için bu iki popüler noktada bulunan her yere dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.


  Bakırköy sınırlarında bulunan yerlerden Bakırköy Çarşı Camii, Dzinunt Surp Asdvadzadzni Ermeni Kilisesi, Zuhuratbaba Türbesi ve tabii ki Bakırköy Özgürlük Meydanı’nı mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Bakırköy’ün sahil şeridinde denize nazır yürüyüşler de yapabilirsiniz. Bakırköy’e bağlı Yeşilköy semtine doğru devam ettiğinizde Yeşilköy Feneri’ni görebilir, bir yandan sahildeki kafelerde çayınızı yudumlayıp bir yandan da İstanbul Boğazı’na giriş yapmaya hazırlanan gemilere ‘hoş geldin’ diyebilirsiniz.


  Bahçelievler’de ise 16. yüzyıl sivil Osmanlı mimarisinin tüm karakteristik özelliklerini taşıyan ve Siyavuspaşa Kasrı olarak da bilinen Havuzlu Köşk’ü, Londra Asfaltı’ndaki Çobançeşme Köprüsü’nü ve Yenibosna mahallesindeki Viran Saray kalıntılarını görebilirsiniz.

Şirinevler Otellerini Neden Seçmeliyim?

 • Eğer İstanbul’un daha merkezi ilçelerine çok sık gidip gelmeniz gerekmeyecekse, trafikten uzak durmak istiyorsanız, Atatürk Havalimanı’na yakın otellerde konaklamak sizin için önemliyse ve tüm bunları yaparken boş vakit bulduğunuzda güzel semtlere kısa süre içinde ulaşabilmek gibi bir önceliğiniz varsa Şirinevler sizin için biçilmiş kaftan.

Şirinevler Tatil Önerileri

 • Her ne kadar Şirinevler’i şehir merkezine çok fazla gitmeyeceğiniz için tercih etmiş olsanız da toplu ulaşımın pratikliğinden faydalanmanızı ve gözünüz korkmadan İstanbul’un popüler noktalarına da uğramanızı öneririz. Havalimanından başlayan metro hattıyla Yenikapı’ya kadar gidebilir ve oradan Taksim’den geçip Hacıosman’a giden diğer metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Yenikapı’dan Kadıköy’e hızlı feribotla geçebileceğiniz gibi Şirinevler’den direkt metrobüsle de Kadıköy’e ulaşabilirsiniz. Yenikapı’dan Marmaray’a aktarma yaptığınızda ise dakikalar içinde Sirkeci’de inip Tarihi Yarımada’yı gezebilir ya da bir durak daha kalıp Üsküdar’a geçebilirsiniz. Sözün kısası Şirinevler otellerinde konakladığınızda Havalimanı’ndan Üsküdar’a, Taksim’den Kadıköy’e, Tarihi Yarımada’dan Küçükçekmece’ye kadar her yer yanı başınızda olacak.

Karşılaştır
Filtrele
Sıralama
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.