Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 7552

Prestige Otel Diyarbakır

Diyarbakır Şehir Merkezi, Diyarbakır

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Prestige Otel Diyarbakır — 2
Prestige Otel Diyarbakır — 3

Galeri (34)

Prestige Otel Diyarbakır
Prestige Otel Diyarbakır — 2
Prestige Otel Diyarbakır — 3
Prestige Otel Diyarbakır — 4
Prestige Otel Diyarbakır — 5
Prestige Otel Diyarbakır — 6
Prestige Otel Diyarbakır — 7
Prestige Otel Diyarbakır — 8
Prestige Otel Diyarbakır — 9
Prestige Otel Diyarbakır — 10
Prestige Otel Diyarbakır — 10
Prestige Otel Diyarbakır
Prestige Otel Diyarbakır — 2
Prestige Otel Diyarbakır — 3
Prestige Otel Diyarbakır — 4
Prestige Otel Diyarbakır — 5
Prestige Otel Diyarbakır — 6
Prestige Otel Diyarbakır — 7
Prestige Otel Diyarbakır — 8
Prestige Otel Diyarbakır — 9
Prestige Otel Diyarbakır — 10
Prestige Otel Diyarbakır — 10
Prestige Otel Diyarbakır
Prestige Otel Diyarbakır — 2
Prestige Otel Diyarbakır — 3
Prestige Otel Diyarbakır — 4
Prestige Otel Diyarbakır — 5
Prestige Otel Diyarbakır — 6
Prestige Otel Diyarbakır — 7
Prestige Otel Diyarbakır — 8
Prestige Otel Diyarbakır — 9
Prestige Otel Diyarbakır — 10
Prestige Otel Diyarbakır — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Prestige Otel Diyarbakır

Diyarbakır Şehir Merkezi, Diyarbakır

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Diyarbakır’ın en merkezi yerinde lüks ve konforlu bir konaklama seçeneği sunan tesis; Diyarbakır Havalimanı’na 4 km, olan İskender Paşa Camii'ne 2 km uzaklıkta yer alıyor. Prestige Otel Diyarbakır misafirleri tesisin donanımlı SPA merkezinde yer alan hamam, sauna, güzellik merkezi ve fitness salonundan yararlanabiliyor. Sabahları zengin bir açık büfe kahvaltı servis eden tesiste gün boyu yerel lezzetleri sunan bir de a la carte restoran hizmet veriyor. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Prestige Otel Diyarbakır, 16. yüzyıldan kalma bir Osmanlı camisi olan İskender Paşa Camii'ne 2 km uzaklıktadır. Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi ise otele arabayla 10 dakika mesafededir. Diyarbakır'ın Orta Çağ kalıntılarına 3 km uzaklıkta yer alır.. Konuklar, otelin alakart restoranında kuzu yahni ve acılı deniz ürünleri gibi yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilir. Salonda sunulan açık büfe kahvaltıda zeytin, yerel bal ve taze ekmek mevcuttur. Otel, sağlam bir egzersiz için koşu bantları ve eliptik kondisyon bisikletlerine sahip iyi donanımlı bir fitness merkezi sunar. Konuklar Türk hamamında veya saunada rahatlayabilir. Merkezi konumu ve konforlu odalarıyla öne çıkan Prestige Otel Diyarbakır, iş ya da tatil odaklı konaklayan misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Daha Fazla

Kuaför

Günlük Temizlik

Havaalanı Servisi

Kuru Temizleme

Oda Servisi

Ütü Servisi

Teras

Faks / Fotokopi

Isıtma

Bankamatik

Sigara İçme Alanı

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Gazete

Mini Market

Emanet Kasası

Ayakkabı Boyama

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Klima

Restoran

Bar

Fitness

SPA Merkezi

Sauna

Hamam

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 7552

map-image

St. Mary Kilisesi

1.6 km

Diyarbakır Havalimanı

8.5 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

Mobil Uygulamaya Özel 3.500 TL’ye varan indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Tek Kişilik, Şehir Manzaralı,


  • Geniş Çift Kişilik
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Çift Kişilik, Şehir Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 30 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi

Triple, Şehir Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 35 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

St. Mary Kilisesi 1.6 km

Diyarbakır Havalimanı 8.5 km

Koşuyolu Parkı 0.7 km

Çevredekiler

  • TÜYAP Diyarbakır Fuar Ve Kongre Merkezi 9.5 km

  • Fiskaya Şelalesi 4.1 km

  • Nur Burcu 1.8 km

Ulaşım

  • Diyarbakır Havalimanı 8.5 km

  • Batman Havalimanı 101.3 km

  • Köy Minibüs Terminali 3.2 km

Tarihi Yerler

  • Diyarbakır Arkeoloji Müzesi 2.2 km

  • St. Mary Kilisesi 1.6 km

  • Melikşah Burcu 1.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuaför

Günlük Temizlik

Havaalanı Servisi

Kuru Temizleme

Oda Servisi

Ütü Servisi

Teras

Faks / Fotokopi

Isıtma

Bankamatik

Sigara İçme Alanı

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Gazete

Mini Market

Emanet Kasası

Ayakkabı Boyama

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Klima

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Diyarbakır’ın en merkezi yerinde lüks ve konforlu bir konaklama seçeneği sunan tesis; Diyarbakır Havalimanı’na 4 km, olan İskender Paşa Camii'ne 2 km uzaklıkta yer alıyor. Prestige Otel Diyarbakır misafirleri tesisin donanımlı SPA merkezinde yer alan hamam, sauna, güzellik merkezi ve fitness salonundan yararlanabiliyor. Sabahları zengin bir açık büfe kahvaltı servis eden tesiste gün boyu yerel lezzetleri sunan bir de a la carte restoran hizmet veriyor. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Prestige Otel Diyarbakır, 16. yüzyıldan kalma bir Osmanlı camisi olan İskender Paşa Camii'ne 2 km uzaklıktadır. Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi ise otele arabayla 10 dakika mesafededir. Diyarbakır'ın Orta Çağ kalıntılarına 3 km uzaklıkta yer alır.. Konuklar, otelin alakart restoranında kuzu yahni ve acılı deniz ürünleri gibi yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilir. Salonda sunulan açık büfe kahvaltıda zeytin, yerel bal ve taze ekmek mevcuttur. Otel, sağlam bir egzersiz için koşu bantları ve eliptik kondisyon bisikletlerine sahip iyi donanımlı bir fitness merkezi sunar. Konuklar Türk hamamında veya saunada rahatlayabilir. Merkezi konumu ve konforlu odalarıyla öne çıkan Prestige Otel Diyarbakır, iş ya da tatil odaklı konaklayan misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Restoran

Bar

Fitness

SPA Merkezi

Sauna

Hamam

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

12:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Prestige Otel Diyarbakır Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Prestige Otel Diyarbakır ofis gevran cad no 2 ofis diyarbakır21100Turkey adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Prestige Otel Diyarbakır konaklama fiyatı en ucuz 7.393 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Prestige Otel Diyarbakır oda fiyatı toplam 15.000 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Hafta içi Prestige Otel Diyarbakır fiyatı en ucuz 7.500 TL’ ile Pazar gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Prestige Otel Diyarbakır fiyatları gecelik en ucuz 7.393 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Prestige Otel Diyarbakır fiyatları gecelik en ucuz 7.350 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Prestige Otel Diyarbakır tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Prestige Otel Diyarbakır, Diyarbakır Havalimanı 'na 8.5 km uzaklıktadır.
Prestige Otel Diyarbakır, Köy Minibüs Terminali 'na 3.2 km uzaklıktadır.

Prestige Otel Diyarbakır,
- Kuaför
- Günlük Temizlik
- Havaalanı Servisi
- Kuru Temizleme
- Oda Servisi
- Ütü Servisi
- Teras
- Faks / Fotokopi
- Isıtma
- Bankamatik
- Sigara İçme Alanı
- Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış
- Gazete
- Mini Market
- Emanet Kasası
- Ayakkabı Boyama
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Klima gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Prestige Otel Diyarbakır, oda içerisinde
- Kablolu İnternet
- Sigara İçilmez
- Kasa
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Havlu
- Çalışma Masası
- Duş
- Merkezi Klima
- Terlik
- Banyo
- Şömine
- Ortak Banyo
- Telefon
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Kablosuz İnternet
- Isıtma gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Prestige Otel Diyarbakır otoparka sahip değildir.

Hayır, Prestige Otel Diyarbakır evcil hayvan kabul etmemektedir.

Prestige Otel Diyarbakır check in saati 12:00, Prestige Otel Diyarbakır check out saati 12:00.

Prestige Otel Diyarbakır yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Diyarbakır Arkeoloji Müzesi
- St. Mary Kilisesi
- Melikşah Burcu
- Ziya Gökalp Müzesi
- Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi
- Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi
- Zinciriye Medresesi
- Ahmed Arif Müzesi
- Mesudiye Medresesi
- Hasan Paşa Hanı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Anıt
- Şehitlik Anıtı
- Seman Köşkü
- Özgürlük Anıtı
- Gazi Köşkü
- Diyarbakır House Museums
- Atatürk Anıtı
- Saat Kulesi
- Ali Gaffar Okkan Anıtı
- Hasan Paşa Hanı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.